Zsan31

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 20.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum

Eveline Slim Extreme 4D Mezo Push-Up Intenzív Mellnövelő Szérum
2019. november 20.

Most értem a tubus végére. Sosem használtam még hasonló terméket, de jött egy cicis bóna a nyár folyamán és gondoltam kell valami. Egy kis kontúr megtartásra gondoltam, mert valójában nincsenek gondjaim a melleimmel, de szerettem volna valamit kipróbálni és erre esett a választásom. Jól döntöttem. Az én 80/D-s didikéimtől ugye méretükből/súlyukból kifolyólag nem lehet elvárni, hogy Tibi bácsi féle pontos labdák legyenek a mellkasomra felragasztva. :D Aki ilyet szeretne vagy az A-s kosarából C-s méretet az egy sebészt keressen fel és ne a krémektől várja a csodát. Az embernek nem lesz plasztik cickója ami nyakig van feltolva...rémes is lenne. Az viszont biztos, hogy kellemesen formál (kerekít) és valamennyire feszesít is. Szépen kontúrban tartja az ikreket. Nem használtam az ajánlásnak megfelelően az elején (június közepén vettem a krémet), én csak heti 3 alkalommal este fürdés után. Most viszont picit több mint egy hónapja rendszeresen betartottam a napi 2 kencézést. Szerintem nagyon jó kis krém, de jobban illik rá a krémzselé. Többen írták a ragacsos érzetet, amit én is éreztem ha picivel többet nyomtam a tubusból vagy nem nedves bőrre vittem fel. Szerintem az ideális mennyiség 2 borsónyi a jobb és a bal mellünkre is, úgy tökéletesen bemasszírozható !Óvatosan! (óra mutató járásával ellentétesen) a nedves bőrbe. Sokáig elég ez a 200 ml és nagyon kellemes illata van. Jó az ára és újra is venném, de ezen jó hatások margóira kinéztem egy másikat. Azt viszont olyan jó tudni, hogy bármikor levehetem a polcról, mert bevált. Nekem 5 csillagos eddig.

Scholl Hidratáló Lábápoló Maszk

Scholl Hidratáló Lábápoló Maszk
2019. október 27.

Én a rózsaszín (sensitive) változatot vettem meg már másodjára. Parfüm és színezékmentes ez a verzió.
Nagyon tetszik és sokkal jobban hidratál mint egy krém. Persze a napi ápolást nem helyettesíti, így akinek rossz állapotban vannak a lábai nem feltétlenül jelent megoldást. Én beiktattam a havi nagy pedikűr-programomba. Könnyed formulája van amit a zokni levétele után szépen bemasszírozhatunk a lábakba. Miután letelt a 20 perc én a maradék hatóanyagot eldolgozom a lábaimon és utána egy jó meleg zoknit pluszban felhúzok a jobb eredményért. Puha és selymes láb jár cserébe.
A Müllerben ráadásul nagyon jó áron jutottam hozzá, mert csak 1.290 Ft volt darabja.
Az általam adott 4 * oka, hogy kiszeretnék majd próbálni másik fajtát is, viszont ajánlom mindenkinek ezt a terméket.

Trend It Up Mágneses Műszempilla

Trend It Up Mágneses Műszempilla
2019. május 23.

Sosem használtam műszempillát, semmilyet sem. Ám egyszer a Müllerben nézelődés közben találtam az Essence polcán egy mágneses “cat eye” verziót. Megfogott és megvettem. Pár bénázó pillanat után azzal nagyon jó tapasztalatom volt és megvoltam elégedve vele. Aztán gondoltam kellene egy drámaibb valami. Elég rossz napom volt aznap mikor ezt megvettem. Hát...nem lett tőle jobb az tuti. Megtetszett az üzletben, de konkrétan kínszenvedés feltenni. Sőt, a bal oldali pillasorom végéhez nem is nagyon passzol. Kemény, nagyon mű. Teljes pénzkidobás volt, amit nem sajnálnék annyira ha olcsóbban jutottam volna hozzá. Próbálkozok majd még vele azért, de nem fűzök hozzá sok reményt. Sajnálom, mert amúgy elég jól néz ki (amíg a csomagolásban van).

Terra Naturi Sunny Moments Precision Lash Mascara

Terra Naturi Sunny Moments Precision Lash Mascara
2019. május 23.

Nekem tetszett ez a kis termék. Abszolút a csomagolása alapján döntöttem, mert imádom a flamingókat. Nagyon natúr illata/szaga volt szerintem, ami engem nem zavart. Szép fekete színnel dolgozott és szépen hosszította a pillákat. Nem irritált és könnyen lemosható volt. Plusz pont a szilikon kefe miatt (azok a gyengéim).

Organic Shop Indiai Lótusz Testápoló Krém Bio Lótusz és 5 Növényi Olaj Kivonattal

2019. május 23.

Megvettem, mert megtetszett a leírása és a testradírjában nem csalódtam. Az illatát érdekesnek jellemezném, inkább azoknak ajánlom akik szeretik a különleges dolgokat. Az állaga krémes (annyira, hogy melegben illetve fűtés közelében nagyon folyós lesz), jól beszívódó formulája van. Kellemesen puha lesz a bőr és az illata is érezhető használat után egy ideig. Nem rossz kis termék, de én a pumpás testápolók híve vagyok inkább. Ennek ellenére másik verziót is kipróbálok majd.

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír

Organic Shop Kenyai Mangó Cukros Testradír
2019. május 23.

Imádom!!! 🙂 Számomra a tökéletes testradír! ☺️ Ezelőtt a The Body Shop termékeit használtam (legtöbbször az argánolajos verziót), azzal is megvoltam elégedve amúgy. Utána vettem a DM Balea holt-tengeri/citromfű radírját...hát, az valami kegyetlen kínzás. Akkor döntöttem el, hogy azonnal kell valami és megláttam ezt az új terméket a boltban (lassan 2 éve szerelem), dobtam is azonnal a kosaramba a próba cseresznye elv alapján. Jól is tettem. Kellemes a termék illata, nem túl nagy szemcsés és nem is “nyúzza” a bőrt használat közben, könnyen oldódik és nem hagy olajos érzetet maga után, a csomagolása is praktikus. Heti egyszer radírozok csak, nincs szükségem többre és így sokáig elég a tégely tartalma. Egyszóval tökéletes. Most a brazil kávés változatot használom (más nem volt az üzletben) az is szuper...mondjuk nem kávézom és az illata így annyira nem a kedvencem, illetve a szemcséi szerintem kicsit durvábbak, de nem rossz termék az sem.

Maybelline Snapscara Szempillaspirál

Maybelline Snapscara Szempillaspirál
2019. május 23.

Lázban égtem és alig vártam ezt a szempillaspirált! Mindenki csak dícsérte...én viszont hatttalmasat csalódtam! Az eddigi legrosszabb amit használtam. Számomra már a kefe résznél elvérzett. Én jobban szeretem azokat amik szilikonos fejjel rendelkeznek. Ám nem ez volt a termék halála, hanem a “Semmit nem csinál!” rész. Se nem szép fekete, se nem dúsít és még hosszabbítani sem hosszabbít...ellenben pereg és a felkenés után tíz percig mutat jól. Nagy szemeim vannak és magától is szép fekete-hosszú-dús pillákkal áldott meg az ég, de szeretem még extrémebben kiemelni őket, mert nem igazán festem magamat a hétköznapokban és a nagy szemeim ezáltal még jobban mutatnak. Ez a termék nálam bukta a kedvelést. Ellenben a spirál egyik testvére: a Total Temptation milliószor jobb és köröket ver erre.
Én azonban a voksomat a Bourjois spiráloknál tettem le, szerintem azok a legjobbak és mindig vissza is térek hozzájuk kisebb kitérők után.
Persze mindenkinek más válik be és más a szerelem. 🙂

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation

Physicians Formula Nude Wear Touch Of Glow Foundation
2018. április 24.

Már régóta leskelődtem felé, de nem mertem soha megvenni. Nem vagyok oda a nagyon durva sminkelésért. Régebben volt egy alapozóm és azt használtam, de mostanában vettem többet (alapozó/BB/CC dolgokat-olcsóbb és drágább kategóriásakat is), de őt mindig csak csodálva néztem a külseje miatt elsősorban. Őszintén...nagy hülye voltam eddig, hogy pont róla mondtam le. Nagyon szuper termék. Nem maszkos, nem fénylik át. A színe tökéletesen idomul a bőrömhöz, semmi eltérés nincs (Light árnyalat). Szerencsére nincs bőrproblémám, így számomra a fedése is okés és jól egységesíti az arcomat, szép összképet ad. A csomagolása hihetetlenül elegáns és cuki, nagyon minőségi. Az illata nekem tetszik, olyan érdekesen tiszta és natúr. A termék állaga is kellemesen selymes és könnyen eldolgozható, DE nem a hozzávaló kis ecsettel (az nekem nem jött be sajnos). ...és ha már a boltban voltam, bedobtam mellé a korrektor társat is, ami szintén szuper.

Megjegyzés:
Hülyeség az, hogy 2 árnyalat elérhető. A boltban minimum 4-et láttam belőle.
A korrektorból csak 1 van viszont.

Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder

Catrice Sun Lover Glow Bronzing Powder
2018. március 20.

A legelső bronzosítóm ez volt. Szerintem nagyon jó, egyáltalán nem hivalkodó a csillám tartalma. Sőt, ahogy fogy a termék úgy lesz kevesebb benne a csillogás én azt vettem észre. Jól eldolgozható, a pirosítóval összhangba lehet hozni kellemesen. Szépen illeszkedik a bőrhöz és nem látszik műnek a barnítás. Rajtam egész nap tart, pedig sosem hordok magammal sminkfelszerelést. Nálam nem igazán porzik egyik por alapú termék sem, mert mindig óvatosan érintem bele az ecsetet és könnyed mozdulatokkal dolgozom el az arcomon. Igényes és szép a kivitelezése ennek a bronzernek. Masszív dobozka, erős a nyitópöcke és emiatt sosem kell aggódni a kilazulás miatt az tuti. Tőlem megkapja az ötöst.

Catrice Dewy Wetlook Stick

Catrice Dewy Wetlook Stick
2018. március 20.

Párszor már használtam és vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban. Svájcban találtam rá, nem tudtam a Mo.-i megjelenéséről. Még a boltban a kipróbálás alkalmával olyan jól mutatott a kézfejemen, igazi "dewy wetlook" volt (azonnal beleestem)...de rendes használat mellett teljesen más a termék és picit csalódtam. Érdekes módon a márka HD alapozójával nem igazán kompatibilis, pedig épp egy vékony rétegben viszem fel, de nekem felrántja és elmaszatolja. Másokkal jól működik, főleg ecsettel használva. Igaz, így nem igazán intenzív a vizes hatás, de szép fényt ad. Teljesen natúr arcon viszont nagyon jól mutat és úgy érvényesül igazán az ígérete. A tavaszi kellemes időben biztos szuper lesz, illetve a nyári melegben a sminktelen arcomnak ad majd egy kis pluszt. Testre még nem használtam, de ahogy jön az ujjatlanos idő biztosan letesztelem majd a kulcscsont és váll részen is. Három és fél csillagot adnék rá, de megelőlegezem a négyet neki a jóidőt várván és a praktikus kiszerelése miatt.