zsancica8

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Anastasia Beverly Hills Amrezy Palette

Anastasia Beverly Hills Amrezy Palette
2020. május 4.

Kedvenc palettàm!! Imàdom, csodàs tökéletesen kombinálható, intenzíven pigmentàlt színek. Egyszerre lehet pink, lila, bronzos és arany lookot is kreálni vele. A 4 Anastasia Beverly Hills palettáim közül számomra ez a legjobban kihasználható. Arról nem is beszélve hogy a csomagolás is csodaszép! Igazi Amrezy stîlus. Akár kétszer is megvenném akár a Highlighterét :)

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer

Maybelline Instant Age Rewind Eraser Dark Circles Treatment Concealer
2018. november 12.

Sajnos nekem sem vált be:( csomósodik és megül a szarkalábakban. A fedése sem elég jó és az applikátora sem az igazi. Nem hiszem hogy megveszem újra ha elfogy.

Ilcsi Sárgabarack Zselé

Ilcsi Sárgabarack Zselé
2018. október 25.

Kedvenc hidratál arckrémem. Mesés az illata, jól beszívódik és kellően hidratál. Szembe kerülés esetén sem csíp. Nagyon szeretem az Ilcsi termékeket.

La Roche-Posay Hydreane Legere

La Roche-Posay Hydreane Legere
2018. október 25.

Főként télen és a szelesebb hónapokban használom. Kiválóan hidratál, megnyugtatja a kipirosodott, kiszáradt bőrt. Éjszaka használom a leggyakrabban de smink alapnak is bevált. Szembe ne kerüljön mert nem kellemes.

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel

Holika Holika Aloe 99% Soothing Gel
2018. október 25.

Szuper gél. Hűsíti és megnyugtatja a bőrt.Alapozó alá is sűrűn használom, tökéletes! Megér minden centet :)

Anastasia Beverly Hills Aurora Glow Kit

Anastasia Beverly Hills Aurora Glow Kit
2018. április 21.

Számomra a legtökéletesebb Highlighter! Annak aki szereti a feltűnőbb színeket és csillogást az Aurora Glow Kit a legjobb választás. Nincs olyan szín amit ne használnék belőle. Tartós és szuper intenzív! Megér minden forintot.

Jouer Ultra Foil Shimmer Shadows

Jouer Ultra Foil Shimmer Shadows
2018. április 21.

Ajándékba kaptam de szerelem lett első látásra! Gyönyörű csillámos, tartós és erősen pigmentált színek.Tökéletes szín fölé használva de önmagában is fantasztikus hatást érünk el vele! Megéri megvenni aki szeret csillogó sminkeket hordani.

ColourPop x My Little Pony Palette

ColourPop x My Little Pony Palette
2018. január 16.

My little pony és smink rajongóként kötelező volt számomra megszerezni ezt a csoda palettát! Gyönyörű, hétköznapra is viselhető, jól pigmentált színek. Igazi kincs. A csomagolása sokkal szebb mint a PÜR My little pony palettának, a színei pedig sokkal kellemesebbek számomra, nem olyan rikítóak. Maximálisan megéri az árát, többet is adnék érte:)

Urban Decay Naked 3 Palette

Urban Decay Naked 3 Palette
2017. december 27.

Régóta vágytam egy olyan palettára amiben csak rózsaszínes, nude árnyalatok vannak. Megtaláltam a NAKED 3-at, sok jót olvastam róla, de ár-érték arányban legfeljebb a csomagolás ami 5*-ot ér. A színek nagy része valóban hasonló. A világos matt színeket nem tudom kihasználni, világos bőrön alig látszik ha felrakom. A metallic színek azonban csodásak. Nagy kedvencem a DUST és a BUZZ színek. Már miattuk megérte megvenni a palettát. Az ecset nagyon gagyi, sokra nem lehet vele menni. Összeségében jó kis termék, csak lenne olcsóbb.

Kylie Cosmetics Kylighter

Kylie Cosmetics Kylighter
2017. december 27.

French Vanilla színben rendeltem meg és nem csalódtam most sem Kylie termékben. Nagyon szép, intenzív ragyogó szín. Számomra hordhatóbb mint a MAC highlightere. Világos bőrre kiválóan alkalmazható.