ZsanettLina

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 10.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream

Purito Sea Buckthorn Vital 70 Cream
2020. május 11.

Nagyon erősen citrus illatú krém, de én személy szerint ezt szeretem benne. Viszont szerintem igazán zsíros krém, ezért csak este használom (reggeli arcmosásnál érzem ahogy jön le a vízzel, szóval a bőröm nem tudja az egészet beszívni). A hatása nekem semleges: nem lett tőle egységesebb a bőröm vagy kevesebb a mitesszerem. Viszont nem is okozott allergiát vagy pattanásokat, ami nálam egy csoda és emellett egész jól hidratált. Megkapja az 5*-ot, de ha elfogy, már kinéztem mi mást fogok kipróbálni ehelyett.

Purito Defence Barrier pH Cleanser

Purito Defence Barrier pH Cleanser
2020. május 11.

Remek lemosó. Tetszik hogy semleges az illata, nagyon kevés is elég belőle és remekül habzik ilyen összetevők mellett is. Ha valami nem tetszik a bőrömnek, arra rögtön allergiás égő-viszkető foltokkal, vagy rosszabb esetben pattanásokkal reagál. Ettől az arclemosótól semmi baja az arcomnak, és remekül tisztít, bár én csak BB krémet használok. Viszont a zsíros - kombinált bőröm picit szárítja, de ez arckrémmel ellensúlyozható.

BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős Hajvasaló

BaByliss Ipro 230 Steam Gőzölős Hajvasaló
2020. május 10.

Nagy reményekkel vettem meg. Minden héten/2. héten vasalom a hajam a hajtövemnél, mert ha elfekszem, felkunkorodik és nagyon zavar. Azért vettem ezt a hajvasalót, hogy a lehető legminimálisabbra csökkentsem a károsodást. Nekem eleinte nem volt gondom, a gőzölő funkció is jól működött, szerettem. De fél éven belül egyszer csak elromlott a tartály és a gőzadagoló, majd néhány hónap múlva a hőfokszabályozó. Egy ennyire drága hajvasalótól jobbat várna az ember. :( Hosszútávú befektetésre terveztem, ezt elég gyorsan meghiúsította, ezért csak 3 csillag. Amíg működött, jól működött.

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk

Trend It Up Build-Up Körömerősítő Lakk
2020. május 10.

A nagyon jó értékelések alapján vettem meg. Nagyon gyenge körmeim vannak mióta az eszemet tudom, beszakadnak, töredeznek. Ez a lakk legalább ad nekik valamiféle védelmet, bár csodát nem tett. Egy rétegben is nagyon szépen mutat, nagyon szép fényt és szint ad a körmeimnek. De annak ellenére hogy mindig alaposan visszazárom az üveget, idővel sokkal csomósabbá vált, megváltozott az állaga. Ezért adok csak 4 csillagot, meg mert csalódott voltam kicsit, hogy nem lettek erős és csodálatraméltó körmeim két üveg után sem.

Benton Aloe-BHA Toner

Benton Aloe-BHA Toner
2020. január 26.

A rengeteg mitesszerem van az orromon, gondoltam hátha csodát tesz velük. Elhasználtam egy flakont, nagyobb változást nem tapasztaltam az arcomon. Rendben van a termék, koreai minőség, nem gyulladt be az arcom (ami felér egy bőrgyógyászati értékeléssel). Igaz, nekem kicsit ragadt tőle a bőröm, ezért csak este használtam. Megéri a pénzt, de nem tett hozott nagy változást.

Veet Arcgyanta Csíkok

Veet Arcgyanta Csíkok
2020. január 26.

az itteni vélemények alapján kicsit túlgondoltam a terméket, és már - már azt képzeltem, hogy csodás lesz a gyantázás. A valóságban szerintem egy-egy csíkon aránytalanul sok a gyanta... És bár szépen kiszedte a szőrszálakat, azt a rengeteg-rengeteg gyantát a törlőkendő ellenére is hosszú procedúra volt leszedni... A bőrömet pedig megviselte, bár az én bőröm bármi megviseli. Ezért adok csak 4*-ot. Engem az ára nem zavar, mert sokáig elég lesz egy doboznyi, és mint mondtam, hatékony úgyhogy megéri. Remélem idővel belejövök, így könnyebb lesz a szőrtelenítés és valamivel rövidebb.

Bonye Luv Angel Hajszérum

Bonye Luv Angel Hajszérum
2019. július 10.

Kicsit aggódtam megvenni, mert sehol sem találtam róla véleményt, és nem szerettem volna pórul járni vele. Nemsokára elfogy, úgyhogy rendelhetem a következővel, mert egyszerűen imádom!!
Az illata kicsit mű, de nem rossz, és használat után még másnap is érzem magamon. Kissé ragad utána a tenyerem, de a hajamon tökéletesen felszívódik, és nagyon jól hidratál. Nagyon puha és fényes lesz a hajam, ami nagyon statikus egyébként, kivéve ha ezt használom.
Az egyik legjobb hajápoló amit használtam.

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++

Holika Holika Aqua Petit BB SPF25 / Pa++
2019. június 16.

A legjobb BB krém, amit eddig kipróbáltam. Kissé olajosítja az arcom ugyan, de sokkal fontosabb a számomra hogy az amúgy kombinált bőrömön nem szárítja ki az orcáimat. Remekül fed, jó az állaga, és nem pattog ki tőle az arcom! Mindig újraveszem! <3

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk

Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food 3in1 Hajápoló Maszk
2019. június 16.

Szerintem mindet kipróbáltam már, és nagyon szerettem, de már kezdtem megcsömörleni az erős illattól. Ez az aloe-s, ez valami csodás. Remek összetevők, nem zsírosít, csodálatosan hidratál, és nagyon rámfért már ez a szolid illat is! Imádom! Ezt fogom újravenni a szériából, ha elfogy!

Yves Rocher Solaire Peau Parfaite 50+UVA/UVB Lait Confort

Yves Rocher Solaire Peau Parfaite 50+UVA/UVB Lait Confort
2019. március 24.

Mindig Koreából rendelek fényvédőt, mert a termékeik verhetetlenek ár-érték-összetevő kategóriában. Hirtelen fogyott ki a naptejem, gyorsan kellett valami, megvettem ezt, de egyszerűen borzalmas.. Szinte alig szívódott be, a hajam a karomra ragadt órákkal a felkenés után is. Az illata nagyon nem tetszik. Csak addig használtam, amíg meg nem jött a rendelésem Koreából, ez azóta is ott áll a szekrényben...