Zsanita

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2019. április 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé

PomPom C-Vitaminos Hidratáló Arczselé
2021. április 23.

Én egy hidratáló krémtől elsősorban azt várnám, hogy hidratáljon, na ez nem történt meg, pedig rendszeresen használtam, el is fogyott egy tubus belőle. Nagy reményeket fűztem hozzá a természetes összetevők és az illatmentes tulajdonsága miatt, de összetörte a szívem. Őszintén szólva eddig egy Pom-pom termék sem győzött meg.

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém

L'Oréal Paris C'est Magique BB Krém
2020. március 27.

Tényleg nagyon különleges kis krém, de én valami ilyemit képzelek el, amikor BB krémről van szó. Kellemes az illata, az állaga is, idővel szépen alkalmazkodik a krém színe a bőrömhöz és egységesíti. Csak egy problémám van vele...

5 árnyalatban létezik ez a krém. Annyira nehéz lenne Magyarországon BB krémekből (az összesből) több, mint 2 árnyalatot árusítani??

Tudom, hogy alapozókból létezik mindenféle szín, de épp azért szeretem a BB-ket, mert könnyed állagúak, és nem kerülnek sokba. Nekem viszonylag sötét bőrszínem van ázsiai származás miatt, így minden színezett hidratálótól és BB krémtől világítani fogok. Ugyanez igaz a világosbőrúekre is, akiknek meg túl sötét még a legvilágosabb BB krém is. Ez csak azért zavar ennél a krémnél, mert lett volna lehetőségük árulni Magyarországon az összes árnyalatot, de nem tették.

Remélem ez a probléma valaha meg fog oldódni...

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2020. március 22.

Nem tudom velem van e a baj, de nekem semmit nem használ. Legalábbis már jó pár használat után semmi változást nem észlelek. Kellemes érzés feltenni, spa hangulata van, de ennyi. Nem ér meg 3000 Ft-ot.

SUGU Beauty Hűsítő Zselés Szempárna

SUGU Beauty Hűsítő Zselés Szempárna
2020. március 1.

Nem tudom mit csinálok rosszul, de ha hideg, ha nem nekem borzasztóan irritálja a szemem és sírok tőle minden egyes alkalommal :(

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Quad

Kat Von D Shade + Light Eye Contour Quad
2020. március 1.

Először is leszögezném, hogy nagyon állat a doboz kinézete, mintha egy fantasy univerzumból csöppent volna ide. A SAGE színösszeállítás van meg, és ami kicsit meglepett az a zöld szín. Kicsit óvatosan kell bánni vele, ha nem akarsz halloweeni boszinak kinézni, de amióta egy szemkihúzó ecsettel használom remek kis hétköznapi sminkké vált. Eddig a legmagasabb minőségű szemhéjpúder, amit használtam, NYX volt, de ez még azon is túltesz pigmentáltság szempontjából.

Gyógyszertári Ricinusolaj

Gyógyszertári Ricinusolaj
2020. március 1.

Kicsit felhypoltak az itteni vélemények, és magas elvárásokkal vettem meg. Nagyon nehezen szántam rá magam, hogy kipróbáljam, mert olvastam, hogy igen macerás a használata. De muszáj volt már valami megoldást találnom a hajam hullására, mert elég hosszú, így 5 szál egy kupacban már 20-nak tűnik (és borzasztó ezeket feltakarítani). 2 használat után máris látszik az eredmény, erősebbnek tűnik a hajam és kevesebbet is hullik. Igaz, vettem mellé egy kíméletesebb hajkefét is, ami nem tépi ki a hajam amikor megfésülöm.
Én így használom hajhullás ellen:

1.) Kézzel melegítem fel és masszírozom bele a fejbőrömbe. Nem használok hozzá másik olajat és nem mikrózom meg.

2.) Hajszárítóval megmelegítem, zuhanysapkát húzok rá gyorsan, amíg meleg aztán rácsavarok egy törülközőt (ajánlom a Decathlon mikroszálas hajszárító törülközőjét, mert azzal könnyebb utána mászkálni, mert nem esik le a fejedről).

3.) Rajtahagyom 2-3 órát, aztán almaecettel, amit vízzel fele-fele arányban kell összekeverni (egyrészt az almaecet sokkal gyorsabban kiszedi az olajat a hajből, mint a sima víz, másrészt nagyon jó hatása van a hajra és a fejbőrre), és samponnal.

4.) Amikor megszáradt a hajam (állítólag nem szabad vizesen fésülni, mert az károsítja a hajat) kifésülöm a hajam "detangler" hajkefével (szerintem az olcsóbb verziók is ugyanazt tudjék, mint a menőbb márkások, a Müllerben ezer-valamennyi forintért vettem).

És kész a csoda ;)

Maybelline Coloursensational Moisture Extreme Rúzs

Maybelline Coloursensational  Moisture Extreme Rúzs
2020. március 1.

Én elsősorban a hidratáló hatása miatt vettem meg, és ott remekül teljesített. Finom állaga van, nem ragacsos és szépen felszívódik ahogy telik az idő. Az illata is nagyon finom, kicsit valami vaníliás süteményre emlékeztet. Ami igazán meglepett az a színe volt. Megszoktam a fényes rúzsoktól, hogy nem olyan tartósak, ezért meglepődtem, amikor egy mozdulattal letöröltem a fényt, a szín még sokáig ott maradt. 670 Natural Rosewood árnyalatban vettem meg, ami remekül illik egy bordó sapka-sál kombóhoz. Mindig magammal viszem, a tokja is kifejezetten tetszik, nagyok chic, ilyennek képzelek el egy rúzst, ami "minden nő ledvenc kiegészítője".

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus

Maybelline Hyper Precise Szemhéjtus
2020. február 24.

Update: működött kb. 2 napig, azóta használhatatlan. Tényleg olyan, mintha már kifogyóban lenne - egy korábbi kommentelő írta - de szerintem csak simán rossz minőségű...

Barnát vettem, ami tényleg nem túl barna, de nekem ettől függetlenül szép természetes hatása van a bőrömön. A feketét azért nem szeretem, mert sokszor túl feltűnőnek és természetellenesnek találom azok mellé a pasztellszínek mellé, amiket használok. Tartósnak sem túl tartós, de azért egy napot szépen kibír minimális maszatolódással.

NYX Nude Matte Eyeshadow

NYX Nude Matte Eyeshadow
2020. február 9.

Nagyon tartós, nagyon pigmentált. Flustered Nerveux színben vettem meg, ami szép sötét-vörös, és így nemcsak a szememre tudom használni, de leheletfinoman felkenve pirosítóként is szép színt ad (bár meg kell jegyeznem ázsiai vagyok és sötétebb a bőröm, nem biztos, hogy mindenkinek jó ez az árnyalat). Tapasztalataim alapján amúgy a NYX szemfestékei mind kiváló minőségűek megfelelő ár-érték arányban.

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa

Alverde Arcápoló Olaj Vadrózsa
2020. február 9.

Engem bevallom kiábrándított az illata. Ennyire túlillatosított krémet nem szívesen kenek az arcomra. Ha illatozni szeretnék akkor parfümöt fújok magamra. Nem is tudtam használni rendesen emiatt. Én rosszul vagyok attól, ha az arckrémemnek szaga van. Azoknak ajánlom, akik bírják a szagokat és szeretik inkább természetes olajokkal kezelni a bőrüket. Én is ebbe a kategóriába tartozom, ezért szagtalan alternatívának rizskorpaolajat használok.