Zsanna84

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. június 30.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30

Sundance Med Ultra Sensitive Fényvédő Spray SPF30
2014. július 19.

Tényleg nagyon jó, most teszteltük a nyaralás alatt. Csak ezt használtunk, nem égtünk le pedig tűzött a nap rendesen és én elég fehér vagyok. Az állaga kellemes, könnyen kenhető, nem ragad egyáltalán. Én használtam arcra is, bár szem- és szájkörnyékre nem, oda egy másik 50-es faktorú krémet szoktam használni. Szépen lebarnultam vele. Ha legközelebb Mo-n járok újraveszem tutira.

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém

Yves Rocher Sebo Végétal Mattító Arcápoló Zselés Krém
2014. július 19.

A reptéren vettem, gépre várva betévedtem a boltba. Láttam, hogy sok férfiaknak való termékük van, épp a páromnak kerestem valamit, mert iszonyatosan zsírosodik a bőre. Az eladólány ezt ajánlotta, bár nem kifejezetten férfi termék, de jónak tűnt a párom problémájára. Most 2 hete, hogy használja, és tényleg láthatóan jobb a bőre! Általában délutántól nagyon fénylett már, most érezhetően kevésbé zsíros, nem fénylik és tök jó hozzáérni az arcához amikor hazajön a munkából, nem ragad végre a drágám :) 2 tubussal is vettem neki, mert 1-et fizet 2-t kap akció volt, nagyon jó befektetésnek bizonyult!

Balea Nature Nappali Krém

Balea Nature Nappali Krém
2014. július 4.

Fényvédős arckrémet kerestem, és összetevőiben ez volt éppen a legjobb. Kellemes kis krém, hamar beszívódik, kellemes az illata is és jól lehet rá sminkelni. Sokáig elég. Viszont az én bőrömöt nem hidratálja eléggé.

Make Up For Ever HdD Pressed Powder

Make Up For Ever HdD Pressed Powder
2014. július 1.

Tolmácsként gyakran kell kiállnom közönség elé, gyakran fotóznak, filmeznek az eseményeken, kellett egy profi finish púder, hogy ne csússzon el a sminkem akkor se ha izgulok, izzadok. Sephorában ezt ajánlották, mondván, hogy filmesek, fotósok kedvence. Hát nem véletlenül! Egyszerűen tökéletes! Egyik kolléganőm egyből kiszúrta, hogy van rajtam valami új, azt mondta: ma olyan babaarcod van! :D Különlegessége, hogy csak ebben az egy árnyalatban kapható és ez minden bőrszínhez alkalmazkodik. Nagyon könnyű, matt finish. Nem olcsó, de ha pl a munkád miatt muszáj a profi termék, akkor csak ajánlani tudom.

Deborah Ombretto Eye Design Quad

Deborah Ombretto Eye Design Quad
2014. július 1.

Nagyon szeretem ezt a szemhéjfestéket! A hátoldalán le van írva, melyik szín hova kerül, így nem lehet vele hibázni. Tökéletes szemsminket lehet vele készíteni és nagyon tartós, volt már olyan, hogy napközben nem kellett megigazítanom. Már kétszer újravettem.

Pupa Princess Bag 002 Szett

Pupa Princess Bag 002 Szett
2014. június 30.

Ezt kaptam karácsonyra anyósomtól! Nagyon szeretem mert minden van benne, még primer is, amit imádok, mert tartós tőle a smink. A színek nagyon visszafogottak, pasztellek, nagyon szép, elegáns sminket lehet készíteni velük. Ha egész napos tolmács munkám van ezzel sminkelek, mert nemcsak visszafogottan szép, de tartós is. Csodásak a szájfények is! Van benne korrektor, pirosító, bronzer és púder is.

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Volum' Express Vízálló Szempillaspirál
2014. június 30.

Vízálló spirált kerestem nyaraláshoz, gondoltam kipróbálom. Vízállónak vízálló, viszont rajtam nagyon nincs hatása. Olvasom, hogy másoknak tetszik, biztos bennem van a hiba, de az én pilláimon nem szép, a pillák egyenesek és kicsik maradnak. Szeretem a Maybellinet, ez az első csalódásom :( Keresem tovább az ideális vízálló szempillaspirált!

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal

Alverde Nappali Arckrém Vadrózsa Kivonattal
2014. június 30.

Nekem nagyon bejött, tavasszal csak ezt használtam. Kellemes az illata, hamar beszívódik, a sminkhez is jó alap. Akárcsak az éjszakai krémjét, ezt is használom dekoltázsra is. Nyárra váltottam, mert ebben nincs fényvédő, viszont mintha hiányozna a bőrömnek, mert amikor váltottam pattanásos lett. Most egy hete visszatértem erre, sima a bőröm, mint a babapopsi :) Arra gondoltam maradok nála, max kenek felé egy fényvédős BB krémet.
Viszont most az a dilemmám, hogy 30 felett elég-e ez, mint hidratálókrém, vagy egy gazdagabb, ránctalanítóbb kellene-e...

Benefit They're Real Szempillaspirál

Benefit They're Real Szempillaspirál
2014. június 30.

Annyit hallottam már róla, hogy egy hónapja megvettem a mini változatát 10 euróért a Sephorában (a rendes azt hiszem 28 euro). Nagyon szép, látványos a hatása, a szempillák hosszúak, dúsak, nem valami göndörek, de mindenképpen látványosak. Tart rendesen egész nap, ami nekem fontos, mert a munkám miatt nem mindig van időm sminket igazítani napközben. Nem tudom megveszem-e a rendes kiszerelésűt, mert nagyon szeretem az ívelt pillákat, ez viszont nem adja meg azt a hatást. De még kipróbálom szempillagöndörítővel is :) 4 csillag a göndörítő hatás hiánya miatt, de ismétlem, abszolút megéri és kiváló minőségű szempillaspirál!

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém

Alverde Vadrózsás Éjszakai Krém
2014. június 30.

6 hónapja csak ezt használom éjszakára, nagyon jó a száraz bőrömre. Hamar beszívódik, kellemes az állaga és az illata. Dekoltázsra is használom és még így is sokáig elég. A nappali krémjét is használom.