Zsannus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+

La Roche-Posay Lipikar Stick AP+
2017. október 26.

Én is nagyon elégedett vagyok vele (mint az összes többi la roche termékkel). Nem csak cuki kiszerelés, de valóban hasznos a száraz területekre. Hasonlóan a kézfejemre használom illetve a könyökömre. Nagyon szeretem , praktikus kiszerelés, mindenhova viszem magammal! 5*

Balea Leichte Bodylotion

Balea Leichte Bodylotion
2017. szeptember 27.

Én teljesen megvagyok vele elégedve. Azt kaptam, amit vártam tőle. Ár érték arányban szerintem egész jó. Csak a lábszáramra használom, mert hidegebb időben az szárad ki inkább. Célnak megfelel, hamar beszívódik,nem ragad, könnyen kenhető és nekem egészen pihe-puha lesz a bőröm utána.

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2017. szeptember 27.

Én is hasonló okok miatt vettem meg, mint az előttem szólók. Annyira megtetszett a polcon a kis cuki csomagolása, kiszerelése. És hát HAB? Nem is találkoztam még ilyennel. A hidratálása nem 100%-os, én egy nap többször is használom (mert imádom fújkálni :D ). Jó az illata, és nagyon nagyon hamar beszívódik. Egy élmény. Újra venném-e? Csak azért, hogy kipróbáljam a másik illat verziót is. :)

Essence Kiss the ....Lipstick

Essence Kiss the ....Lipstick
2017. szeptember 25.

Én nagyon szeretem, pont annyi színt ad az ajkaknak amennyi nem sok és nem is "sápadt". Gyors megoldás ha nincs idő éppen egy tökéletes rúzsozásra. Betartja amit igér! Azért nem 5-ös, mert nem nélkülözhetetlen cucc. :)

Lush Dream Steam Toniktabletta

Lush Dream Steam Toniktabletta
2016. július 20.

Csak pozitív tapasztalataim vannak. Gőzölés után szinte babapopsi puha az arcom tőle, és az illatát is szeretem. Irritációt nem okozott. Ajánlani tudom csak! Utána eu de roma arcpermet és kész is a kényeztetés!

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2016. április 20.

Minden ami lush nekem szerelem...imádom az összes termékét, amit próbáltam és ebben sem csalódtam, isteni illat, én a komplett talpamat kenegetem vele minden este és nagyon szépen felpuhítja, pozitívum, hogy kevés is elég, így sokáig kitart a tégely.
Az ára elég borsos, de ên emiatt soha nem vonok le csillagot, hiszen nem az árat értékeljük, hanem magát a krémet.
Újravevős!

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra

The Body Shop Rainforest Balance Sampon Zsíros Hajra
2016. április 19.

Értetlenül állok a sok-sok negatív kritika előtt... A hajam 2-3 naponta szoktam mosni, de általában már a 2.napon kezd zsírosodni, ezért választottam ezt a sampont. Én egyetlen rossz tulajdonságot se tudok róla írni, sőt...nekem nagyon is habzik...vêgeredménye szép, !!fényes!! Ragyogó selymes haj. A banános kondicionálóval használo, abszolút bevált mind a kettő!
És nyugi egy samponról beszélünk! Nálam, újravevős!

The Body Shop Born Lippy Watermelon

The Body Shop Born Lippy Watermelon
2016. április 18.

Természetesen már nem ilyen a csomagolása!
Isteni finom dinnye illat és íz, amit azonnal lenyalok sajna a számról.. :D a boltba felhívta az eladó a figyelmemet arra, hogy ez nem egy "ajakápoló" hanem inkább fény...és ezt osztom is... Szép átlátszó fényt ad az ajkaknak, az állaga is megfelelő, de aki hidratálás gyanánt szeretné, az válassza az ajakvajakat! :)
Nem tudok negatívumot mondani,5*

The Body Shop Mandulás Kézkrém

The Body Shop Mandulás Kézkrém
2016. április 18.

Elégedett vagyok vele, nap kezdetén bekenem a kezem vele, és egész napra elvan intézve a kezem hidratáltsàga. Nagyon hamar beszívódik, az illata nem egy nagy csoda, ami hamar el is illan, de nem is amiatt vettem meg.
Elengedhetetlen darabja a táskámnak!

Lush Honey Trap Ajakápoló

Lush Honey Trap Ajakápoló

Kedvenc!
Ajakápoló mániásként, erős késztetést éreztem rá, hogy beszerezhem. Musthave. (Ezt én személyszerint majdnem minden lush-termékre eltudnám mondani :'D) az illata is csodás, az ajakradírja után szoktam felkenni, és szinte beissza a szám. Eredetileg úgy terveztem meg , hogy otthoni használatra veszem, mivel elég körülményesen lehet higénikusan felkenni a tégelyes kiszerelés miatt..DE: annyira megszerettem, hogy mindenhova viszem magammal, teljesen rabul ejtett, és inkább többször mosok kezet, vagy kézfertőtlenítő és utàna szépen felviszem!
Ha lehetne 6*-ot adnék neki! :)