Zsannus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Mint Julips Ajakradír

Lush Mint Julips Ajakradír
2016. április 12.

Nem vagyok pesti, de a glamour-napok keretében feljtaztam pestre a westend-be. Az listám élén szerepelt a lush-bolt (bár nem volt kupon hozzá). A neten kinéztem a popcorn-változatot, de a boltban megszagolva biztos voltam benne, hogy nem azt teszem a kosárkámba, hanem ezt a fincsi mentolos ajakradírt.
Nekem csak pozitív tapasztalataim vannak, szépen radíroz, pihe-puha ajkak..Imádom!! Minden másnap használom, és utána a lush "honey trap" ajakápolóval kenem be a szám. Verhetetlen páros. MUSTHAVE darabok!!

Lush Handy Gurugu Kézkrém

Lush Handy Gurugu Kézkrém
2016. április 9.

Nagyon száraz a kezemen a bőr, már sokféle krémet próbáltam, de egyik se hasonlítható ehhez. Én éjszakára használom, mert kicsi nehéz krém nappalra szerintem. Másnap sok-sok kézmosás után is elképesztő pihe-puha a kezem, és hát ezt megis kell fizetni...:D Jár az 5*

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél

The Body Shop Epres Tusfürdő Gél
2016. április 8.

Simán veri bármelyik tusfürdőt, illata valami mennyei, friss eperturmixra emlékeztet.

The Body Shop Mangós Testápoló

The Body Shop Mangós Testápoló
2016. április 8.

Nagyon kiváncsi voltam erre a : "nem hagy ragacsos érzést+ könnyen felszívódik"! Ha ez valóban így van, nálam nyert a testápoló! Nos..Azt kell mondjam kellemesen csalódtam! Valóban igaz! Könnyen felszívódik, semmi ragacs..annyira hidratál amennyi nekem pont kell. Istni illata van, a testradírral használom!! Imádom!!! Kicsit túlárazottnak érzem, de éri az 5*!

The Body Shop Mangós Testradír

The Body Shop Mangós Testradír
2016. április 8.

Csak jókat tudok mondani róla! Kevés is elég belőle, pihe-puha bőr, és még hidratál is! Én csak a lábszáramra használom, szêpen radiroz. Utána rákenem a mangós testápolóját és tökéletes végeredmény! Az illat már csak hab a tetejére!
Kicsit túlárazott, de éri az árát!

Vichy Capital Soleil 30 Púderkrém

Vichy Capital Soleil 30 Púderkrém
2015. június 4.

Mindenképp beakartam szerezni nyárra egy fényvédős púdert, és mivel az, hogy hypoallergén legyen nálam fontos szempont, erre esett a választás!
Alapból elég sötêt mind2 változat, a világosabbat vettem meg a már barnult, szolis bőrömre pont passzol!
Az állaga inkább krémesebb, de felkenve púderes hatást kelt!
Egy szó mint száz, nekem bejött, ajánlani tudom csak, praktikus kiszerelés, nyárra a legjobb barát lesz.
Talán egy picit talán szárítja a bőröm, ezêrt 4*

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Színezett Napvédő Fluid Arcra
2015. június 4.

Nekem szerintem már egy újabb változata van meg! Ami csak abban tér el, hogy Ultra light.
Nekem maximálisan bejött, nélküle már ki sem lépnék az utcára! Szépen egységesít, az apróbb bőrhibákat elfedi. Felkenéskor pár percig fénylik, de utána teljesen beszívódik és természetes hatást kelt.
Elêgedett vagyok vele, amit ígér azt betartja, nem sajnálom az 5*-ot!

La Roche-Posay Hydreane BB Krém

La Roche-Posay Hydreane BB Krém
2015. május 23.

Elég gyenge! Egy termékmintát kaptam belőle, ahogy felkentem, mintha egy diszkógömb lenne a fejem úgy fénylett...fedése közepes, jó indulattal 3csillag!
Zsírosbőrűek kerüljék!!

Dior DiorSkin Nude Natural Glow Hydrating Makeup

Dior DiorSkin Nude Natural Glow Hydrating Makeup
2015. május 17.

Nagy csalódás számomra! Bőven sokkal többet vártam egy Dior alapozótól!
Mivel ajándékba kaptam nem volt pénzkidobás.
Problémám vele: semmit, de tényleg semmit nem fed, mèg ha BB Krém-nek is nevezték volna el nagyon de nagyon gyenge!!!
Ami pozitív mindenképpen az illata és az, hogy ad egy minimális egészségesnek tűnő ragyogást, ami nekem nagyon bejön!
Olyanoknak ajánlom, akiknek abszolút nincs bőrhibájuk, nincs mit elfedni!
Kellemes viselet, mintha nem is lenne felkenve semmi.
1szó mint 100: 3 csillag! (Jó indulattal)

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2015. március 31.

A sok jó vélemény láttán/ hallatán vettem meg.
Ami nagyon tetszik az a színe, mert ahogy felkentem kissè világosnak tűnt az 56-os a szolis bőrömnek, de pár perc múlva alig hittem a szememnek, mert teljesen hozzàm igazodott!
A tartósságával sem lenne gond, de nekem a T-vonalamon 2óra elteltével kifényesedett, de ezt egy megfelelő mattító púderrel lehet korrigálni! Természetes hatás, mègis erős közepes fedés!
4*!