Zsannus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bourjois 123 Perfect CC Cream

Bourjois 123 Perfect CC Cream
2015. március 14.

A fedése meglepően jó, ahhoz képest, hogy CC krémről van szó!! Egységesít, egészséges, kipihent bőrt varázsol, és ami a legjobban tetszik,hogy 3-4 óráig nem fényesedett ki, úgy hogy nem púdereztem rá semmit!
Jó barátok leszünk!
Mivel még csak ma használtam először, megelőlegezek 4*-ot! :)

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Éjszakai Gél

Avon Solutions Complete Balance Olajmentes Mattító Éjszakai Gél
2015. március 12.

Csak ajánlani tudom a nappali arckrémjével együtt használom! Reggelre valóban matt arcbőrrel ébredek! Azt kaptam amit vártam!

Maybelline Baby Lips Ajakápoló

Maybelline Baby Lips Ajakápoló
2014. november 15.

Update!
Miután beszereztem még egyet, a Peach Kiss-t, arra jutottam, hogy jó jó, de a chery-s a legjobb! A peach kiss-nél picit zavaró a sok pici csillám, szebb lenne mattosban!
Nagyon szeretem a leheetnyi színt adó és közben hidratáló hatását! Nekem a strike rose és a chery-s van meg, de pályázok az összes többire! (Ez már mánia nálam) figyelemfelkeltő csomagolás, cuki betűtipus.., tökéletes!!

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító

Avon Solutions Complete Balance Habzó Arctisztító
2014. október 30.

Tökéletesen lemossa a sminkemet és szépen mattít és semmi irritációt nem okozott! Szeretem! 5*

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító

Nivea Sensitive 3 az 1-ben Micellás Arctisztító
2014. október 30.

Nekem semmi problémám nem akadt vele! Minden este használom, van hogy reggel is, szinte babapopsi bőröm lesz és a sminkkel is megbírkozik. Semmiféle csípést és irritációt nem tapasztaltam!

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20

Avon Anew Vitale BB+ Krém SPF20
2014. október 19.

Tökéletesen igazodik még a szolis bronzos bőrszínemhez is ez mindenképp ámulatba ejtő(1*) szép fedés (1*) kellemes illat (1*) nem zsírosít (1*), DE sajnos kijött tőle pár pattanás... :/ remélem nem lesz vele járó probléma rendszeresen! Amúgy csak ajánlani tudom!

Frottee Szárazsampon 2.0 Fresh & Go

Frottee Szárazsampon 2.0 Fresh & Go
2014. október 18.

Teljesen jó! Illata is, barna hajon meglàtszik ha ràfújod, de miután kifèsülöd eltűnik! Ajánlani tudom csak!

Rimmel 60 Seconds Körömlakk

Rimmel 60 Seconds Körömlakk
2014. október 15.

Mondhatni az egyik legtartósabb lakkom! 3napja fentvan és még egy kopás sincs sehol!
Nekem 2rétegben fed maximálisan ès igy is gyors szárad!

Lora Quick Dry Körömlakk

Lora Quick Dry Körömlakk
2014. október 13.

Valóban nagyon gyorsan szárad... De sajnos 1-2 nap alatt kopik a teteje! Ár-érték arányos!

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2014. október 12.

Egész jó, de biztos nem veszem újra, nem túl gazdaságos, a hidratálása sem túl meggyőző! Finom illat, kellemes érzés a bőrön... Összességében ennyi!