Zsannus

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 26.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2014. szeptember 14.

Kellemes az illata, jó az állaga, szépen fed! Ez minden!
Értetlenül állok a mattítás funkciója előtt. Egyáltalán nem mattított semmit az arcomon, sőt alig 1óra múlva teljes fènyáradat lett az egész fejem!
Nem ajánlom zsíros bőrre egyáltalán, hiába ez van ráírva! :/

Update: Lehet, hogy nyárra nem volt a legjobb vàlasztás, de ebben az őszi időjárásban tökéletes lesz! +1csillag!

Avon Solutions Balanced+ Mattító Nappali Krém SPF15

Avon Solutions Balanced+ Mattító Nappali Krém SPF15
2014. szeptember 14.

Nagyon bevàlt a zsíros bőrömre! Friss, matt és mégis hidratált hatàst kelt, gyorsan beszívódik és az illata is kellemes! A 15-ös fényvédő már csak hab a tortán! Smink alapnak is tökéletes!
Csakis ajánlani tudom! :)

Aveo Deo Spray Kókuszos

Aveo Deo Spray Kókuszos
2014. szeptember 13.

48 óra??? Ezt koránt sem merném ráírni!! Még a 24-et se!
Nagy fullasztó "felhőt" hagy maga után, megfogja a ruháimat, az illata talán elviselhető! Melegbem semmiképp nem ajánlom ugyanis én csak jobban izzadok tőle!
Hűvösebb napokon talán okés, de akkor sem 48óráig!
Mondjuk úgy, hogy ár-érték arànyos! Kevés pénz-> kevés hatás!

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Neem Arcpakolás Normál és Zsíros Bőrre
2014. szeptember 13.

Egyszerűen imádom! Szeretem az érzést mikor szárad az arcomon és összehúzza, érzem ahogyan teszi a dolgát! Láthatóan eltüntette a miteszereimet, szèpen eltàvolítja a hámsejteket, mattít és bababőr érzetet hagy lemosás után!
Az illata tényleg nem valami jó, de szerintem kibírható!
Az eddigi legjobb pakolás amit használok persze csak a CV pattanások elleni pakolása után!
Megérdemli az 5csillagot!

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder

Balea Young Soft&Clear Mattító Kompakt Púder
2014. szeptember 13.

A pozitív vélemènyek hatására vettem meg! Ma volt alkalmam elsőnek használni! Elègedett vagyok, megéri az árát! Szèpen fed, mattít sőt mi több, pattanások se jelentek meg tőle! A szivacs tényleg nem sokat ér, egyèb megoldásokkal szépen eloszlatható! 5*

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift

CV Cadea Vera Pattanások Elleni Stift
2014. szeptember 13.

Nagyon elégedett vagyok vele, már egyet teljesen elhasználtam, ma vettem újra! Szépen fed, talàn a pattanások elmulasztásában is segít. Néha néha felkenem a szem alatti halvány karikáimra is, oda is tökéletesen alkalmazható! 5*

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre
2014. szeptember 11.

4napja használom! Nagyon elégedett vagyok vele és a bőröm is szereti!
Reggel 9kor felkenem és d.u. 2-3 óráig kitart a matt hatás!
Illeszkedik a bőrszinemhez! Nagyon jó érzés viselni, mintha semmi nem lenne az arcomon! Jó az állaga, az illata is megfelel!
A fedése pont elég, TÉNYLEG egységes bőrszint eredményez!
Ilyen egy jó BB-krém! 5*

Avon Solutions BB Krém SPF15

Avon Solutions BB Krém SPF15
2014. szeptember 11.

Nagy reményekkel próbáltam ki az anya által vásárolt bb-t!
Azt kell mondjam borzalmas! Szörnyen zsírosította a bőröm már 1óra elteltével!
A csillámok, vagy nem is tudom mik ezek benne...szintén negatívumkènt említendők ugyanis borzalmasan fénylik és zsíros hatást kelt!
Az állaga se jött be.. Nehezen eldolgozható..szörnyen rossz érzés viseli.. Mintha nem
Kapna a bőröm
Levegőt alatta. Nem adott egységes színt!
Egyetlen pozitívum hogy illeszkedett a bőrszínemhez!
Talán egy gyenge 2*-ot ér!

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre

Himalaya Herbals Nim Arcradír Normál és Zsíros Bőrre
2014. szeptember 4.

Mint előttem jópáran, énis összekevertem a pakolással és véletlenül ezt vettem le a polcról...
Igaz ami igaz: nem bántam meg! Szèpen mattít, leszárítja a pattanásaimat, kellemes érzetet hagy maga után! Összessègében jó kis arcradír, de csak 4* adok! :)

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló

Eucerin DermoPurifyer Aktív Éjszakai Arcápoló
2014. szeptember 1.

Csupa jót tudok mondani róla! Mióta használom, eltüntek a pattanásaim, az a nem sok is! Amint bekenem az arcom este, szemmel láthatóan mattúl a bőröm és a pirosságot is rögtön lehúzza az esetleges pattanásokról! A mélytisztítóval használom együtt egyszerűen csoda!!