ZsaNo0707

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. február 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló

Garnier Firming Care Azonnali Bőrfeszesítő Testápoló
2018. október 1.

2-3 hete használom, szinte minden nap. Szerintem jó testápoló. Az állagát és az illatát nagyon kedvelem. Imádom használni. Szembetűnő változást még nem tapasztaltam a combomon, ami esetemben a legproblémásabb (de az sem olyan vészes). Véleményem szerint érdemes kipróbálni.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Gél
2018. október 1.

5. napja használom a kendővel együtt. Kellemes érzést hagy használat után. Változás egyelőre nem történt, de bízom benne, hogy egy idő után kifejti hatását. Illetve két nap múlva kezelésen veszek részt (tinikezelésre járok három havonta a problémás bőröm miatt, ami hol szebb, hol pedig problémás) miután remélem, hogy a szinten tartásban majd nagy szerepet vállal és beválik.

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő

Balea Hautrein Pattanás Elleni Arctisztító Kendő
2018. október 1.

5. napja használom. Első alkalommal irritált, azóta nem. Kellemes érzés lesz úrrá az arcbőrömön használat után. A problémás bőrömmel egyelőre nem tudott mit kezdeni. Szerdán megyek kozmetikushoz kezelésre (három havonta járok), remélem, hogy a szinten tartásában jobban és gyorsabban hat.

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez

Balea Szemfestéklemosó Vízálló Sminkhez
2018. május 30.

Az ára nagyon jó, hatásos is, szépen eltávolítja a szemfestéket, csak akkor szoktam venni, ha nem tudok hozzájutni a favorithoz. Átmeneti megoldásnak kiváló. Egy negatív oldala van, hogy rettentő olajos. Ezt leszámítva kiváló termék.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2018. május 30.

3 hete vettem meg, el is kezdtem szedni. A harmadik szem után székrekedésem lett, továbbszedtem megadva az esélyt, de sajnos nem szűnt meg a problémám. 1 hete nem szedem, helyreállt az anyagcserém. Nem tudom, hogy próbálkozzak-e még. Az ára nagyon jó. Nem nagy a kapszula.

Babor Cleansing Enzyme Cleanser

Babor Cleansing Enzyme Cleanser
2018. május 30.

Augusztusban lesz egy éve, hogy használom, még mindig az első flakonnál tartok! Húzós az ára, de abszolút megéri. Az arcbőröm a használata után teljesen sima és tiszta. A szemfestéket is tökéletesen eltávolítja. Imádom! Mindenképpen újra fogom venni a hetekben, mert lassan elfogy!

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)

Vichy Aqualia Thermal Light Hidratáló Arckrém (régi)
2018. május 30.

Egy hete használom minden este és minden reggel. Nagyon könnyű krém, számomra kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Puha, selymes volt tőle az arcbőröm már az első használat után. Irritációt, pattanásokat eddig nem okozott, talán már a továbbiakban sem fog.

Magic Hair Kapszula

Magic Hair Kapszula
2018. március 6.

Akció keretében rendeltem meg három havi adagot február elején, ajándék hajszárítóval.
Február 6-án vettem be az első kapszulát, tehát ma egy hónapja.
A hajam a pajzsmirigy betegségem miatt rettenetesen hullik télen - nyáron. A növesztéssel is gondjaim vannak (jelenleg lapockámat érinti), nagyon lassú ütemben növekszik, s nyilván a mindennapos hajegyenesítés által okozott töredezés miatt sem tud rendesen növekedni.
Január elején vágattam belőle, s megfogadtam, hogy így vagy úgy, kerüljön bármennyibe rendbe fogom hozatni a hajam. (Fejem tetején zsíros, hajam vége száraz, töredezett...visszataszító, ápolatlannak tűnő.)
Kezdtem azzal, hogy csak minden hajmosás után vasaltam, s vasalom ki azóta is.
2 in 1 sampon, balzsamot használok.
Aztán február 6-án elkezdtem szedni a magic hairt, amiről itt olvastam először.
Egy hét után könnyebben bántam a hajammal. Nem volt olyan nehéz kifésülni, s a hajegyenesítést is lazábban elvégeztem. Kb. 2 hete vettem észre, hogy nem zsírosodik a hajam már annyira, a tartása jobb lett.
Egy hete használom a dm-es hajolajat a hajvégeimre. A hajam azóta még puhább, könnyedebb. A végei kevésbé szárazak.
Elégedett vagyok a hajam jelenlegi állapotával. Örülök, hogy viszonylag rövid időn belül magához képest ilyen sokat javult.
A kapszula, sampon, hajolaj, kevesebb egyenesítés együttes hatásának tudom be a javulást.
Azt, hogy gyorsabban nőne a hajam ezidáig még nem tapasztaltam. A hajhullásom minimálisan csökkent.
A hátralévő két havi adagot mindenképpen beszedem.
A hajszárító nagyon tetszik,valóban puhább volt az első használat után a hajam, nem szárította, szárítja még az is a hajamat.
Mint írtam végigszedem, megcsinálom a magic hair kúrát, de nem fogom újravenni.
Áttérek a DM-es hajvitaminra, melyre szintén itt bukkantam. Jóval olcsóbb, s a vélemények alapján ugyanazt tudja, mint ez a drága vitamin. Sajnos nem voltam elég körültekintő, DM-set kellett volna először próbálnom.
Merz Spezialt szedtem három hónapig tavaly ősszel, semmit sem használt számomra.
Egy hónap múlva újra írok. Akkor már kéthavi tapasztalatom lesz.
Bár a hajam szerkezetén javított, de a hajhullásomat látványosan nem csökkentette, illetve nem is nőtt gyorsabban, ezért 3 csillagot adok neki egy hónap után.

Balea Hydro Serum-Milch

Balea Hydro Serum-Milch
2018. március 3.

Két napja vásároltam. Az illata kellemes,de nem olya "éjjel-nappal szagolgatnám" illat,nem erős. Könnyen beszívódik,nincs ragacsos érzés utána. Remélem hosszútávon is beválik. De szeretnék más Baleás testápolót is kipróbálni.

Cien Szemfesték Lemosó

Cien Szemfesték Lemosó
2018. március 2.

Körülbelül 6-7 hónapja használom. Tökéletesen eltávolítja a szemfestéket, sminket. Imádom a pumpás megoldást. Nem csíp, nem irritál. Csillagos ötös!!!! :-)