zsazsa

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. szeptember 5.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2023. március 15.

Van benne anyag, és szórja is szépen a flakon, de könnyen eldolgozható a hajon. Kitolható vele a hajmosás 1-2 napra. Az illata szerencsére viszonylag visszafogott, nem ettől fogsz illatozni.

Cien Sweet Pink Szárazsampon

Cien Sweet Pink Szárazsampon
2023. március 15.

Kipróbáltam, de nem lett a kedvencem, számomra a felejthető kategória inkább. Nem rossz, de nem a legjobb hatását tekintve, de egy kellemes ár társul hozzá.

Elyn's Lab Must-Have Extra Gyengéd Bőrnyugtató Arclemosó Gél Lipidekkel és Panthenollal

2023. március 15.

A Skintegra Amphibian mellett a másik kedvencem. Kisebb csomagolása miatt utazásra praktikusabb, bár lehetne belőle azért nagyobb kiszerelés is. Hatását tekintve szintén elégedett vagyok vele, szépen leszedi a sminkemet, nem csípi a szemem, kellemes az állaga, nem bántja, nem szárítja a bőröm.

Skintegra Amphibian

Skintegra Amphibian
2023. március 15.

Nagyon jó lemosó, nagyon szeretem. A sminkemet maradéktalanul eltávolítja, nem bántja sem a szemem, sem a bőröm. Nem szárít túl, kellemes érzést hagy maga után, számomra a kényes bőröm miatt ez elég fontos szempont. Még az árával is ki vagyok békülve, bár örülnék, ha valamelyik drogéria is bevenné a kínálatába.

L'Oreal Paris Magic Shampoo

L'Oreal Paris Magic Shampoo
2022. június 4.

A kb semmire nem jó szárazsampon példája… nem frissíti fel a hajat, az illata erős és nem is a legjobb.

Coconutoil Cosmetics Bio Arc- és Testradír Matcha Teával

Coconutoil Cosmetics Bio Arc- és Testradír Matcha Teával
2021. október 18.

Szép összetételű, durva szemcsés radír. Én bírom a rendesen radírozó testradírokat, de nekem ez már sok. Túl durva. Azt meg végképp nem tudom elképzelni sem, hogy valaki ezt az arcbőrére használja... Apró karcolásokkal, de felsérti a bőrt, ha nem vigyázol használat közben. Hagy egy finom olajos réteget a bőrön, ami kell is, ilyen durva szemcsék mellé. Az illatával, állagával, csomagolásával semmi bajom, nekem a kádat sem fogta meg. Nem akarom nagyon lehúzni, de én nem ajánlom.

Nivea Protect & Care Deo Stift

Nivea Protect & Care Deo Stift
2021. augusztus 3.

Az illata finom, de annyira krémes a stift, hogy kenődik össze-vissza, minden ruhámat összefogta eddig, ezért nem fogom újravenni.

Frissítés: Próbáltam az elkenődést elkerülni, kevesebb mennyiséggel próbálkoztam, de egy átlag napon sem nyújt kellő védelmet. 3-ról 1 csillagra pontoznám le, amit leginkább az illata miatt kap.

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő

Baba Tündérkert Bodza és Rózsavíz Frissítő Tusfürdő
2021. július 1.

Tavaszra tök jó, nyárra már én szeretem a frissítőbb illatokat. A flakon végére kicsit meg is untam. Egyébként finom illata van, nem szárít.

Lush Outback Mate Szappan

Lush Outback Mate Szappan
2021. április 11.

Finom illata van és gyönyörű a szappan (már nem így néz ki, ahogy a mostani képen fent). Sokáig kitart, nem szárít. Egy ideig elérhetőbb volt az ára, én a jelenlegi elég magas árát nem tartom indokoltnak azért, mert mostmár más formában adják és nem grammra mérik. Szóval mivel csak 4*.

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2021. április 2.

Az arcbőröm nincs különösebben kiszáradva, de a hidegebb hónapokra szerettem volna egy plusz hidratáló réteget az arcomnak. A G&G HA szérumok előtt használom, ártani nem árt, használni nem tudom mennyit használ, ha eltűnne a rutinomból lehet hiányozna. Alapvetően nem tudok rá rosszat mondani.
Viszont a lábszáram sajnos nagyon ki tud száradni télen, és nincs mindig kedvem/időm reggel testápolózni és megvárni míg beszívja a bőröm, úgyhogy próba-szerencse alapon volt, hogy ezt a tonikot használtam a lábamra és tényleg megnyugtatta a bőröm.
A flakonnal nincs semmi baj,de a pumpa valóban egy nagy plusz lenne, ha lenne benne.