zsazsi1

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2016. április 20.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Mayani Christmas Mascara

Mayani Christmas Mascara
2021. május 21.

Ma használtam először és nagyon szép pillákat csinál! Minden egyes pilla külön, szétválasztva, megemelve. Nem visz fel sok festéket, nem ragasztja össze őket, eddig tökéletes.

Sisley Eau Tropicale

Sisley Eau Tropicale
2021. április 5.

Beleugrottam egy vakvásárlásba, de egyelőre úgy néz ki, nem volt jó ötlet. Tömény virágos indítás, ami átmegy egy szappanos-virágos tisztaságillatba. Nekem semmi "tropicale" nincs benne. Nem mondom hogy rossz, ha ez az egy illatom lenne, szépen elhasználnám, de sok más, izgalmasabb alternatíva mellett a pénzkidobás kategóriába tudom csak sorolni. A szép üveg miatt, meg hogy még próbálkozom vele, egyelőre 3 *

Jil Sander Sun Summer Edition 2020

Jil Sander Sun Summer Edition 2020
2021. március 27.

Felfújáskor tényleg van egy kis Balaton-illata, aztán a naptejes része elillan, és egy kimondottan tengerpart illat marad utána, Engem emlékeztet a Womanityre persze annak intenzitása nélkül. Nyugodtan lehet fürödni benne, a sokadik fújás után sem fullasztó de nyáron jól is jöhet egy kis frissítő permetnek. Táskába dobálósnak mindennapokra tökéletes nyárra, a n...nón most kiárusítják potom áron, akit érdekel :-)

MakeUp Revolution Brow Pomade

MakeUp Revolution Brow Pomade
2021. január 14.

Az első használatnál le voltam nyűgözve...csodásan lehetett vele vonalat húzni, precíz de mégis természetes volt az eredmény. De néhány használat után nem tudom mi történhetett vele, mintha már nem fogna úgy, nem veszi fel az ecset, nem lehet vele precízen dolgozni. Ennyi idő múlva már kezdene beszáradni...??? Természetesen mindig visszazártam sőt használat közben is azonnal lefordítottam míg dolgoztam vele. Amúgy meg hatalmas mennyiség, de így esélytelen a töredékét is elhasználni.

Versace Dylan Turquoise EDT

Versace Dylan Turquoise EDT
2020. november 12.

Kellemeske és semmilyenke nyári illat egy urnára emlékeztető üvegben. Én nem bánom, hogy semmi "türkizt" nem érzek benne (ami nekem a szúrós "kék" vécéillatosító illatokat jelenti). Amúgy én szeretem az ilyeneket, elfújkálom és nem zavar sem engem sem mást - mármint a mintát, mert pénzt nem adnék érte. De nem értem, miért ősszel adták ki...?

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál

Avon Unlimited Instant Lift Szempillaspirál
2020. augusztus 28.

Hozza amit a termékleírásban ígér. Megemeli és rögzíti a szempillákat. Dúsítást és hosszabbítást ne várjunk tőle de nem is erre lett kitalálva. Jó a keféje, nem szed fel túl sok festéket, és gyönyörűen szétválasztja a (megemelt) pillákat. Hétköznapokra tökéletes választás. És az első bevetés után, úgy tűnik, monoklit sem kapunk tőle a szemünk alá a nap végére sem.

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs

Catrice Power Plumping Gel Ajakrúzs
2020. augusztus 17.

110-es árnyalat van meg, tökéletes nude a hidegebb árnyalatból. Nem ragad, még pont jó a krémessége, nem mászik el, és meglepően tartós. Szeretem a gyümölcsös illatát is. Tökéletes táskába dobálós, amit akár vakon is felken az ember. Talán a legtöbbet használt rúzsom a szezonban.

MAC Pro Longwear Korrektor

MAC Pro Longwear Korrektor
2020. augusztus 10.

Első MAC termék amit használok, de meghozta a kedvem a további ismerkedéshez legalábbis alapozó-púder-korrektor vonalon. Gyönyörű a fedése, hát igen, vannak termékek amikből nagyon jó olcsóbb alternatívák vannak de úgy tűnik, a korrektoron nem szabad spórolni, főleg abban a korban, amikor stratégiai pontja a sminknek a szemkörnyék világosítása. Gyönyörű a fedése és a sminklemosó vatta tanúsága szerint a nap végéig teszi is a dolgát.
DE mérges vagyok a pazarló, pumpás adagolás miatt, bár írják, meg lehet tanulni vele bánni de muszáj remegő ujjakkal zsonglőrködni, ha nem akarunk egy jó adagot jobb híján lemosni a kezünkről???:-( Egy alapozónál nem lenne gond, de pont egy ilyen terméknél amiből tényleg csak egy pötty kellene??? Ezért mínusz 1 *

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs

p2 By Viszkok Fruzsi Rúzs
2020. augusztus 6.

A 050 Mauve Touch árnyalat van meg, a színe gyönyörű, mályvás-nude, kellemes szaténos fénnyel. Tartósságot nem várok tőle, de könnyen felkenhető, és féláron több mint megéri. Egyedül az illatába (szagába) tudnék belekötni, kicsit avas jellege van, először azt hittem, kifogtam a kiárusításon egy régi darabot de látom ez másnak is feltűnt. De a csodás szín miatt ennyi pénzért megy az 5*

Trussardi Donna Pink Marina EDT

Trussardi Donna Pink Marina EDT
2020. augusztus 3.

Szeretnivaló, vidám nyári illat. Tény hogy sok ilyen jellegű limonádés könnyűség van, semmi extra, de mégis jó. Mint egy jó limonádé a forróságban. Meglepően tartós. Egyetértek azzal, aki az LB-vel fedez fel hasonlóságot, akár annak a flankere is lehetne de ezt nem rosszallásból mondom