zsebcuki

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. február 10.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Bobbi Brown BB Krém SPF35

Bobbi Brown BB Krém SPF35
2018. november 19.

Egy álom.Soha nem tapasztaltam ilyen szuper textúrát. Könnyű eldolgozni,kifejezetten ujjakkal a leghatékonyabb,nem lesz foltos,nekem nem ült bele a ráncokba,viszont tény és való ,hogy még szebb a textúra ha kap egy minimális hidratálást. Alapvetően zsíros a böröm,amin ez a termék semmit nem változtat,de nem is ígéri,viszont ha a nap folyamán egy picit leitatom az olajos böröm utána is változatlan a krém az arcon.
Nagy fedése nincs,de nyilván en sem azért vettem,hanem egy egészséges egyszínű összképért.
Nem érezni a nap folyamán,hogy nehezítené,sőt nem is erezni,hogy az arcon van :)

Diesel Plus Plus Feminine EDT

Diesel Plus Plus Feminine EDT
2018. november 19.

A férfi és a női illata is egyaránt rabul ejtett,előbbi persze nem magamon:D Valószínüleg ez az illat követ engem,hisz kapásból 3 exem ilyen illatban fürdőzött..:D lehet nem is ők kellettek csak az illatuk csábitott el :P

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló

Carmex Classic Tégelyes Ajakápoló
2018. november 18.

Ezt a tegelyes verziót a vendégeimen használom rúzs előtt,a kinyomos verziót én magam használom.
Nem találkoztam ennél jobb termékkel,ami az ajkak hidratált hatásában segítene.

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre

La Roche-Posay Micellás Arctisztító Ultra Túlérzékeny Bőrre
2018. november 16.

teljes mértékben alá tudom támasztani a termék leírását.
a legjobb micellás víz amit használtam,sokadszorra csak ezt veszem ujra,általában egyből 2-es csomagot,ugy mindig gazdaságosabb.

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2018. november 16.

kompatibilis a bőrrel,én mint zsírosabb börű is szeretem használni,de csak mértékkel.
smink alá nekem tökéletes,sokkal szebb lesz az alapozó,az illatát kifejezetten szeretem.

Paris Berlin Le Fluide Alapozó

Paris Berlin Le Fluide Alapozó
2018. november 16.

Próbáltam már alapozókat,magamon is és vendegeken is,messze a legjobb választás.Mint minden alapozónál fontos az arc kezelése előtte,de teljesen jól építhető az alapozó.A vendégek folyamatosan azt hangoztatják,hogy az eddig valaha legjobb érzést adó alapozó.
Az eddig próbált alapozókkal keverhető,így számomra teljes mértékben megérdemli az 5 csillagot.

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. február 1.

Cremsheen kollekcióból van egy árnyalatom. Én szeretem. Most beruházok egy Matt kollekciós rúzsra is :)

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Ápoló Arctisztító Kendő 3in1 Száraz és Érzékeny Bőrre
2017. február 1.

Számomra ez maga a csoda! Nem okoz semmilyem irritációt,én a kombinált bőrőmre használom,( ugyanez a márka kombinált bőrre ajánlott kendője,kiszárított),és mindent leszed. Na jó a nagyon hard szempillaspirálom nem,de számomra ez nem probléma ,mert ez az bizonyítja h jó a szempillaspirál. :D Azt pedig szépen lemosom a bioderma zöld változatával. Tökéletes kombináció.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2017. január 9.

Most tesztelgetem. Remélem az a pár piros jelzés,nem okoz semmilyen kárt. Egyébként egyelőre pozitív a véleményem.

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2017. január 9.

Karácsonyra kaptam,direkt ezt kértem.. A ti sok pozitív visszajelzesetek alapján.
Néha kicsit sok anyagot vesz fel,de szuper. Tartós,nem pereg,nem kenődik. Azt hiszem imádom.