zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alex Simone Villa Simone EDP

Alex Simone Villa Simone EDP
2021. június 9.

Semmitmondó, egyhangú, unalmas:( Annyira jelentéktelen, kifújást követően kb 10 percig érezni egy kis citrusos illatot, aztán semmi. Nagy csalódás:( A csomagolás szép, de nem emiatt veszünk parfümöt.

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP

Bvlgari Splendida Patchouli Tentation EDP
2021. március 8.

Nagyon kis szuper, különleges illatocska:) Az én bőrömön pár óra elteltével Narciso Rodriguez Poudree illata köszön vissza. Nagyon hasonlítanak.

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP

Avon Artistique Patchouli Indulgence EDP
2020. október 30.

Az én bőrömön egy az egyben Juliette has a gun Lady Vengeance :) és a most kiadott két lagújabb illat a sorozatból az Ambre Ardent és az Oud Grandeur fenomenálisak. Eddig ki nem állhattam az Avon parfümöket, mert mindegyik tipikus locsolókölni illat, de ez a három új parfüm nagyon jól sikerült :) Csak így tovább...

Tom Ford Tobacco Vanille EDP

Tom Ford Tobacco Vanille EDP
2020. október 28.

A dohány nagyon dominál benne, emiatt én inkább férfi parfümnek tartom, de zseniális alkotás az biztos:)

Nasomatto Black Afgano

Nasomatto Black Afgano
2020. szeptember 28.

Hát igen......itt kezdődik a nagybetűs PARFÜM, amiben valóban van fantázia, mély és gyönyörű, szexi és lehengerlő.....csodás illat. Sajnos mostanság mindenféle hígított drogériás löttyre rámondják, hogy parfüm, horror áron megvesszük a semmitmondó vattacukros förtelmeket, melyeknek már semmi köze a PARFÜM-höz, nincs mondanivalójuk, unalmasak, otthonainkban sorakoznak, de egyikre sem tudjuk azt mondani, hogy igen.....ez az én illatom.
Ő viszont megunhatatlan, mindig más arcát mutatja, hol dögös, hol angyali, máskor pedig ördögi. Egy igazi remekmű :)

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2020. augusztus 13.

Ami eszembe jut róla, de jó értelemben: frissen mosott, napon száradt ruha illata, vagy éppen mintha a zuhany alól léptem volna ki, és a kellemes szappan illat még érződne a bőrömön.:) Öblítőbe is elfogadnám ezt az illatot:)

Bottega Veneta Illusione EDP

Bottega Veneta Illusione EDP
2020. május 20.

Csodaszép különleges illat:) Szerencsére az én bőrömön tartós is, este fújtam egy nagyon picit a csuklómra, és még reggel is éreztem. Tökéletes kreáció, annyira szeretem:) Az illatjegyek finoman simulnak egymásba, és így alkotnak egy egészet. Egy kis luxus a szürke hétköznapokra:)

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP

Yves Saint Laurent Black Opium Neon EDP
2020. március 11.

Kiadták a 46416121451411231. verziót, ugyanabból az illatból.......,de minek? Teljesen ugyanolyan mint a többi....,édes, semmitmondó, unalmas.

Miss Dior Rose N'roses

Miss Dior Rose N'roses
2020. február 18.

Nekem tetszik:) Szerintem nem "nagyis" nem fullasztó rózsa. Hát igen, nem illeszkedik a mai tündibündi vattacukros illatok közé/melyektől már az én gyomrom fordul fel, és azt sem lehet tudni melyik-melyik, mert mind egyforma/, ezért nem is lesz annyira népszerű, ami nem baj, én majd szeretem mások helyett is:D

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée

Narciso Rodriguez Narciso Poudrée
2020. február 17.

Hosszas válogatás után a drogériában ráakadtam erre a gyönyörűségre. Szerelem volt első illatolásra. Isteni finom púderes csoda, jött is velem haza azonnal. A párom is imádja rajtam:) Egy picit talán lehetne tartósabb, de ettől még megérdemli az max csillagot.