zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gucci Guilty Love Edition Pour Femme EDP

Gucci Guilty Love Edition Pour Femme EDP
2020. január 26.

Ma volt az első találkozásunk:) Imádom....egész nap a csuklómat szagolgattam. Nagyon finom pihe-puha illat, tavaszra pont ideális. Jobban tetszik, mint az "anyukája", míg az számomra egy édes tucatillat, a "Love" sokkal különlegesebb.

The Body Shop Body Mist Shea Testpermet

The Body Shop Body Mist Shea Testpermet
2019. december 9.

Az üzletben végigszaglásztam az összes testpermetet, és amikor megéreztem az illatát, akkor már tudtam.....,igen Ő az .Fantasztikus illata van:) Teljesen odavagyok érte, imádom. Nem édes , picit diós, friss könnyed tisztaságillat. Egy testpermettől senki ne várjon 8 órás illatozást, én kb 3 órán át érzem magamon, de némelyik parfüm sem bír többet.

Giorgio Armani In Love With You EDP

Giorgio Armani In Love With You EDP
2019. november 28.

Nagyon különleges, isteni finom illat. Édes, ugyanakkor van benne valami hűvös fanyar érzet is, ami igazán egyedivé teszi. Nagyon szeretem, és a párom is imádja rajtam:) Már csak egy fújásnyi van az üvegben, jöhet a következő....:) IMÁDOM!!!! Millió csillag

Dior Miss Dior EDP (2017)

Dior Miss Dior EDP (2017)
2019. október 16.

Nekem sokkal jobban tetszik ez a verzió, mint a régi:) parfümvásárlásom mellé kaptam egy kis mintát, másnap gondoltam kipróbálom......,és hát elvarázsolt. Annyira finom rózsás, púderes, de nem émelyítő, és hát van benne rózsaszín bors, amit nagyon kedvelek, mint összetevő. Szerelem első illatolásra:)

Dior Joy Intense EDP

Dior Joy Intense EDP
2019. október 16.

Sokkal jobb mint a "sima" Joy, mely egy semmitmondó illatocska, nulla tartóssággal, Ő viszont egy nagyon finom tisztaságillat, és tartós is.

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP

Gucci Mémoire D'une Odeur EDP
2019. szeptember 11.

Furcsa, meghökkentő, érdekes...nem az én illatvilágom, de legalább nem édes cukorka, mert abból már annyi van a piacon, hogy hűha. Számomra gyógyszertári illat, de tényleg dicséretes, hogy mertek újat hozni, mutatni az egysíkú, mostanság divatos vattacukros édibédi parfümök világába.

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP

Dolce & Gabbana Dolce Peony EDP
2019. május 21.

Nem lenne rossz, de kb 20 percig érezni az illatát, utána semmi:( mint egy testpermet....., és ez edp? Nem is értem....,bár a mostanság kiadott illatokat sem értem, hígított lötty mindegyik, semmi fantázia:(((((

Montale Sweet Peony EDP

Montale Sweet Peony EDP
2019. április 22.

Én a vaníliát az elején érzem,nem a végjátékban. A nyitás egy elbűvölő vaníliás rózsa:) de sajnos ez kb 5 percig tart, utána csak a rózsa marad.Semmi barack és kókusz, talán nagyon halványan a kávét érzem egy picit.

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT

Guerlain Mon Guerlain Bloom Of Rose EDT
2019. március 20.

Hááááát......,nem is tudom. Ő is az a parfüm, hogy van....,de minek? Rengeteg hasonló van a piacon, semmi ötlet, semmi kreativitás:( Utolsó figyelemre méltó alkotás a Black Perfecto, ami tényleg különleges, és fincsi:)

Montale Orchid Powder EDP

Montale Orchid Powder EDP
2019. március 12.

Egy az egyben Powder Flowers:) Olyan mintha csak átcsomagolták volna......