zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gucci Flora EDP

Gucci Flora EDP
2019. február 28.

Borzasztó édes :( cukorka....,cukorka....cukorka, és a végén cukorka:( olyan, mint egy gyerekparfüm.

Prada La Femme

Prada La Femme
2019. február 21.

Mézes-krémes balzsamos finomság:) Igazi luxus, nagyon jól "összerakott" kis parfüm. Imádom! Első illatolásra szerelem volt, pedig ritkán fordul velem elő ilyen:) Stílus, elegancia, luxus....vigyázat függőséget okoz!:)

Versace Crystal Noir EDP

Versace Crystal Noir EDP
2018. november 20.

Különleges illat, még véletlenül sem lehet rá mondani, hogy "tucat":) Nagyon finom fűszeres, krémes. Sajnos a mostani parfümújdonságok szinte mindegyik csalódás volt számomra, ezért a régi illatokhoz nyúlok vissza,mint pl Ő is:)

Nivea EDT

Nivea EDT
2018. október 30.

Én is rohantam a DM-be szaglászni:D Kifújáskor nagyon alkoholos, de szerencsére ez hamar elillan, utána valóban a kék Nivea krém tisztaságillata érződik. Nekem tetszik.

Thierry Mugler Angel Innocent

Thierry Mugler Angel Innocent
2018. szeptember 21.

Nagy imádója vagyok az Angel vonalnak, és Ő is egy tünemény:) Puha, mézes-krémes, körbeölel, mint egy finom puha sál. Imádom!!!!

Dior Joy EDP

Dior Joy EDP
2018. szeptember 17.

Szegényke, olyan kis semmilyen. Azért egy Dior-tól többet várna az ember, főleg, ennyi pénzért. Unalmas, felejthető illatocska....nemigaz,hogy mostanában egyik nagy parfümház sem tud egy normális illatot piacra dobni. Ezeket az Avon kategóriás löttyöket árulják horror áron.

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél

Neutrogena Hydro Boost Aqua Arctisztítógél
2018. június 26.

Nagyon érzékeny a bőröm, szinte mindentől kipirosodik. Ez az arctisztító nekem csodaszer! Imádom! Nem szárít, olyan érzés, mintha már arctisztításkor krémezném az arcom. Biztosan újraveszem:)

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT

Dolce & Gabbana Light Blue Italian Zest EDT
2018. május 30.

A nyitás friss üde citromos, viszont a leszáradás az én bőrömön a sima Light Blue.

Nivea Hairmilk 7 Plus Hajápoló Spray

Nivea Hairmilk 7 Plus Hajápoló Spray
2018. május 30.

Semmit nem ér. Olyan,mintha semmit nem fújnék a hajamra. Az illata jó, de nem ezért vesszük meg.

Thierry Mugler Aura EDP

Thierry Mugler Aura EDP
2018. április 4.

Egyedi, fenséges, lenyűgöző illat:) ááááá, teljesen megbabonázott, mindig Ő jár a fejemben, nem tudok szabadulni Tőle......, és nem is akarok:))) Millió csillag