zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Tiffany & Co. EDP

Tiffany & Co. EDP
2018. március 23.

Egy nagyon szép, letisztult tisztaságillat, tavaszra ideális választás. Semmi túlbonyolítás, semmi csavar, de ennek ellenére érdekes. Elég drága, 30ml 21.990 Ft.

Dessange Nährendes Elixier Öl-in-Crème

Dessange Nährendes Elixier Öl-in-Crème
2018. március 23.

Nem csodaszer, de nem rossz. Az illata isteni, a hajam puha lesz tőle, de nagyon túlárazott termék.

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP

Versace Pour Femme Dylan Blue EDP
2018. március 19.

Egy középszerű illatocska, gyönyörű palackba rejtve. Átlagos, unalmas, felejthető....

Prada Candy Sugar Pop EDP

Prada Candy Sugar Pop EDP
2018. március 19.

A jelenlegi újdonságok közül a legjobb szerintem. Édes, de nem émelyítő, a virágos vonal miatt, finoman körbeölel, mint egy puha sál:) Az üvege is nagyon cuki, azt hiszem ebből szerelem lesz....

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2018. március 14.

Sajnos nem tetszik. Rendkívül tartós, sajnos számomra izzadság "szagú". Még véletlenül sem kellemes, nagyon tolakodó, szúrós illatról van szó. Az üvege miatt 1 pont.

Calvin Klein Obsessed for Women Intense

Calvin Klein Obsessed for Women Intense
2018. március 3.

Kifújáskor egész kellemes, de a leszáradása rajtam olyan, mint egy gyógytea, és valóban eléggé uniszex illat. Attól, hogy nem az én világom, nem rossz, nem tucatillat az biztos.

Guerlain Mon Guerlain

Guerlain Mon Guerlain
2017. október 19.

Nem rossz, de annyira nem különleges.Édeskés, vaníliás, a mostani trendnek megfelelő, de ennyi. Szerintem a mai világban már annyira nehéz különleges, egyedi, érdekes illatot alkotni, mert millió parfüm van a piacon.
Update: visszavonom, hogy nem különleges.....sőt, nagyon-nagyon egyedi isteni:) ajándékba kaptam, és szerelembe estem. Nem lehet mit tenni:D A levendula annyira különlegessé teszi, és tartós is, csodás parfüm:))) Munkahelyen is mindenki kérdezgette, hogy mi ez a jó illat rajtam:)

Chanel No.19 Poudre

Chanel No.19 Poudre
2017. október 19.

Imádom a púder illatokat, de ez számomra nem az:( Nekem ez egy dohos illatkavalkád......, hányingerem lesz tőle:( Nagyon nem az én világom.

DKNY Nectar Love Donna Karan

DKNY Nectar Love Donna Karan
2017. szeptember 27.

Mézes-krémes, de egyben picit tisztaságillat is:) Egy kis samponos beütéssel, de pozitív értelemben. Érdekes illat, de tetszik:)

Gucci Bloom

Gucci Bloom
2017. szeptember 14.

Nagyon retro:D Igazi kakukktojás a cukorszirupos parfümök világában. 4 pont a bátorságért, amiért valami meghökkentőt, és nem trendit dobtak a piacra:D