zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Chanel Gabrielle EDP

Chanel Gabrielle EDP
2017. szeptember 12.

Chanel ide vagy oda, számomra nagy csalódás. Egy egyszerű virágos illat, már-már tucatillatnak mondanám. Tudom-tudom persze, nem kell minden illatot túlbonyolítani, de ez szegényke annyira semmitmondó. Túlárazott locsolókölni:(

Thierry Mugler Angel Muse

Thierry Mugler Angel Muse
2017. augusztus 18.

Fantasztikus illat:) Szívem csücske az Angel Edt, és ez nagyon hasonlít rá, csak krémesebb, lágyabb, egyszerűen isteni!:)) IMÁDOM!!!!:))))

Calvin Klein Obsessed for Women

Calvin Klein Obsessed for Women
2017. augusztus 11.

Már itthon is kapható, tegnap illatoltam:) Pozitív csalódás volt, kellemes, könnyed, nyári parfüm. Az üvege alapján semmi érdekesre nem számítottam, de igazán meglepett. Talán a levendula miatt, nem tudom, de egész jó kis parfüm:)

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Eau de Parfum Florale

Guerlain La Petite Robe Noire Black Perfecto Eau de Parfum Florale
2017. július 26.

A sorozat legizgalmasabb darabja. Igazi dögös illat, egy fekete ékszer. Már kinéztem magamnak:)

Prada Candy Gloss EDT

Prada Candy Gloss EDT
2017. június 26.

Rothadó gyümölcsök keveréke...., így lehetne legjobban jellemezni. Kifújáskor valóban jelen van a meggy, de megbuggyant formában, és ettől nagyon alkoholos. Nem tetszik.

Bvlgari Splendida Jasmin Noir

Bvlgari Splendida Jasmin Noir
2017. június 15.

Érzéki krémes jázmin, egy pici bőrös felhanggal:) Nagyon buja szexi illat:) A fekete üveg remekül passzol hozzá...

Trussardi My Name Goccia A Goccia EDP

Trussardi My Name Goccia A Goccia EDP
2017. június 9.

Erőteljesebb, mint a My Name, ami persze nem baj, sőt....:)Finom, krémes-virágos, az ibolya nagyon dominál benne. Ez a kenyecelős megoldás viszont borzasztó, emiatt 4 pont. Amúgy a csomagolás nagyon tetszetős.

Valentino Valentina Blush

Valentino Valentina Blush
2017. június 9.

Nagyon kifinomult luxuskategóriás parfüm, nem tolakodó, semmi szúrósság, csak a púderes simogatás:) Nagyon nőies:) Kell egy üveggel azt hiszem:)))

Yves Saint Laurent Mon Paris

Yves Saint Laurent Mon Paris
2017. április 22.

Hát ez nagyon nem sikerült:( Egyetlen pozitívum az üveg. Már bocsánat, de ez egy Avon kategória, horror áron:(

Armani Sky Di Gioia

Armani Sky Di Gioia
2017. április 22.

Olyan vízparti nyaralásokat idéző illata van. Kék ég, víz, naptej.....