zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Aromax Ligetszépe Olaj

Aromax Ligetszépe Olaj
2016. április 20.

Csodaszer:) eddig össze-vissza vásároltam a drogériás "mű" drága arckrémeket, és csodát vártam tőlük, ami persze soha nem következett be. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg, és nem csalódtam.....sőt:)))) Nagyon örülök a döntésemnek, a bőröm pihe-puha, sima lett, rendkívül jól lehúzza az esetleges gyulladást is. A csipkebogyót is biztosan ki fogom próbálni:) Hát igen..., a természet adta kincseknek nincs párja, csak sajnos már nem ismerjük ezeknek jótékony hatásait. Millió csillag:)

Dolce & Gabbana Rosa Excelsa EDP

Dolce & Gabbana Rosa Excelsa EDP
2016. április 12.

Semmi extra, egy átlagos virágos parfüm. Az ára horrorisztikus:(( Az üveg miatt 2 pont.

Isana Body Oil

Isana Body Oil
2016. február 18.

Én szeretem:) A bőröm nagyon puha lesz tőle, finom szappanos tisztaságillata van, az ára pedig verhetetlen.

Shiseido Ever Bloom

Shiseido Ever Bloom
2016. január 26.

Az első pár pillanat mennyei......megszagoltam, és uhhh. Később azonban, az én bőrömön átalakul egy "öreges" illattá. Pedig, mint írtam is, a kezdés az mennyei. Annyira sajnálom.....:((

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum

Guerlain Shalimar Souffle de Parfum
2015. október 21.

IMÁDOM!!!!!! Ma próbáltam, és hát................szóval elállt a szavam:)))) Annyira az én illatom, számomra a tökéletes parfüm. Az ára sajnos elég borsos, még a 30ml-s is nagyon drága, de kell nekem:)

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó

Himalaya Herbals Gentle Exfoliating Arclemosó
2015. július 17.

Még csak 2 napja használom, de már most szebb az arcbőröm:) Kipirosodásra is hajlamos, de ez a lemosó még ezen a problémán is segített. Egyenlőre nagyon tetszik, és az ára is remek. Az illata fantasztikus:)

Beauty Kollagénes Arcápoló Hab

Beauty Kollagénes Arcápoló Hab
2015. július 14.

Rendkívül érzékeny arcbőröm van, szinte semmit nem tudok használni. Ettől az arcápolótól viszont nem pirosodik ki, sőt....úgy vettem észre, hogy nyugtatja is. A ráncokat teljes mértékben kisimítja, sokkal szebb a bőröm, amióta ezt használom. Volt már drága krémem is, megnyerő külsővel / nem is egy/, és bizony nem bírta a bőröm:(

Valentino Valentina Pink EDP

Valentino Valentina Pink EDP
2015. április 28.

Az üvegét meglátva, gyorsan ki is kellett próbálnom, annyira hívogató és cuki volt a polcon. Az illat maga viszont egy nagy csalódás. Édeskés, egyszerű cukorkás illat:( Amennyire különleges a külső, olyan egyszerű a tartalom.....sajnos. Az ára pedig irreális. Csak az üveg miatt 3 pont.

Bvlgari Aqva Divina for Women

Bvlgari Aqva Divina for Women
2015. április 15.

Nekem tetszik:) Különleges, nem mindennapi illat. Az én bőrömön még tartós is, hosszú órák múlva is éreztem a csuklómon. Attól tartok, hamarosan a fél ország ettől a a parfümtől fog illatozni, és akkor már el is veszíti az egyediségét, különlegességét:(

Juliette Has a Gun Lady Vengeance

Juliette Has a Gun Lady Vengeance
2015. március 26.

Vigyázat! Ez a parfüm függőséget okoz!:) Megbabonáz, rabul ejt.......és nem enged többé......:)))