zsebibaba

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 30.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Der-Med

Der-Med
2014. február 18.

Néhány éve használtam, és nagyon jó kis termék. Nekem bőrgyógyász ajánlotta, mikor már a drogériás termékek eléggé tönkretették a bőrömet. Teljesen rendbe hozta a gyulladt részeket, és nem szárított. Csak ajánlani tudom.
ui: Én egyébként patikából szereztem be.

Avon Ideal Flawless BB Krém

Avon Ideal Flawless BB Krém
2014. január 16.

Picit félve írok a sok negatív hozzászólás után, de nekem tetszik. Nagyon jó a fedése, viszont nem nehezedik a bőrömre. Vannak Avon-os alapozóim, de azok se fednek jobban. Igaz, nekem eleve száraz a bőröm, lehet, hogy rajtam azért nem kelt olajos hatást.

Shiseido Zen

Shiseido Zen
2013. november 9.

Nagyon különleges, picit fás, kellemesen fanyar, nem tucatillat. Aki egyedi parfümre vágyik, tegyen egy próbát megéri.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2013. november 9.

Ma lettem boldog tulajdonosa egy 30 ml-s "My Name" parfümnek.Lenyűgöző illat, beleszerettem:) Finom pihe-puha, nagyon nőies, édes, de nem szirupos, és az üvege is nagyon szép.

Essence Colour & Go Körömlakk

Essence Colour & Go Körömlakk
2013. október 21.

Valóban gyorsan szárad, nagyon szép árnyalatokban kapható, tartós is, és még ráadásul pénztárcabarát is:)

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál

Essence Get Big! Lashes Tripla Fekete Szempillaspirál
2013. október 21.

Nem rossz....nem rossz.....,de nem vagyok elájulva tőle. "Tripla feketeséget" nem vettem észre, és alig van festék a keféjén. Hát nem is tudom.......

Lovely False Lashes Szempillaspirál

Lovely False Lashes Szempillaspirál
2013. október 21.

Szerintem ennyi pénzért ez egy igazán jó kis spirál. Sok esetben a drágábbak sem tudnak többet....

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP

Roberto Cavalli Nero Assoluto EDP
2013. szeptember 14.

Eddig engem sem fogott meg igazán egy RC illat sem, de ez nagyon jó:) Már van is belőle egy 30ml-es példányom, és mondhatom nem bántam meg. A mély fekete üveg, a csodaszép kupak igazán passzol az illathoz, tehát összességében nálam 5 pont:))

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém

Nivea 5 Az 1-ben BB Krém
2013. július 20.

Elég sokféle bb krémet kipróbáltam, és nekem ez vált be legjobban. Elég érzékeny a bőröm, szinte semmilyen krémet nem visel el. A Nivea bb viszont szuper. Az állaga nagyon jó, kellemes az illata, és nem pirosodik ki tőle az arcom:)

Estée Lauder Pure White Linen EDP

Estée Lauder Pure White Linen EDP
2013. június 28.

Nagyon tetszik, viszont van benne valami kesernyés komponens ami számomra zavaró. Ettől függetlenül szép illat.