Zsedit

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. november 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Just Jack Simply Blanc EDP

Just Jack Simply Blanc EDP
2022. július 30.

Nem ismerem az eredeti illatot, s mikor ez megérkezett nem tetszett az üveg, dee!! Többször meglepett már, most egy hosszú, nyári útra választottam, több száz kilóméter levezetése után meg-megcsapott az illat, pedig volt meleg, meg klíma, meg minden... Szóval tartós, nőies, púderes ylang-ylang felhőcske valami plusszal, illik a fehér üveg hozzá, más illatukat is ki fogom próbálni, ez így első nekifutásra szuper.

Ard Al Zaafaran Bahar Al Gharam

Ard Al Zaafaran Bahar Al Gharam
2022. július 13.

Azért van ebben valami rágógumis..., de ennek ellenére nagyon jól működő illat. Tavasszal is tetszett, de most nyáron határozottan hatásosabb. Nekem tetszik az üveg is, nem arab vonal, tartóssága rendben.

Roberto Cavalli Florence EDP

Roberto Cavalli Florence EDP
2022. június 5.

Egy csere részeként került hozzám, nem nagy reményeim voltak, mert az eddigi Cavallik nem fogtak meg. A Florence üvege csodaszép (bár nekem a Nero giccse is megnyerő volt, csak az illata...), csiszolt üveg, az illattal harmonizáló színek, kézbevaló forma. Első szaglásra, még úgy hát-hát..., de bőrön kipróbálva már nem volt kérdés. Májusban kezdtem el használni, hidegben, melegben, több-kevesebb ruhával is működik. Szuper illat, nem az a klasszikus borostyános, nem egy virág kavalkád, inkább egy szofisztikált aroma, elejétől a végéig. A mandarintól kezdve a borostyánig minden szépen csendesen következik, nekem nagy kedvenc lett! A tartóssága és a szillázsa is rendben van.

Catrice Vegan Collagen Matt Ajakrúzs

Catrice Vegan Collagen Matt Ajakrúzs
2022. május 29.

Nagyon szép szinű, kényelmes és tartós matt rúzs.

Lattafa Rouat Al Oud EDP

Lattafa Rouat Al Oud EDP
2022. április 25.

Neroli, kardamon, oud felhanggal szép, tartós illat. Szerintem teljesen unisex, az üveg csodaszép. Aki szereti az oudos illatokat, de egy puha, csendes darabra vágyik, ez lesz a megfelelő!

Lattafa Rose Kashmiri EDP

Lattafa Rose Kashmiri EDP
2022. április 17.

Yuzu, rózsa, pézsma... Örületes szillázzsal. Hiába tetszik, annyira erős, hogy nem tudunk összebarátkozni. Nekem már egy fújás is sok. Szokásos, szép, nehéz üveg, tartós élettartam. Feltettem eladásra, vagy cserére, valami lightosabbra.

Balmain Extatic Gold Musk

Balmain Extatic Gold Musk
2022. április 15.

Néhány napja használom, így az indián nyár reggeli hideg indulásában, s eddig nagyon megnyerő. Imádom a pézsmát, az aldehidet, bergamottot, így várható volt, hogy összhangban leszünk. Viszont egyelőre aldehidet nem éreztem benne, de ennek ellenére is új szeretem illat lett. Kicsit deó feelingel indít, picit harsog, majd marad a konszolidált pézsma. :)

Most, az áprilisi tavaszban újra előkerült, és továbbra is zseniális! A hatósugara néhány óra alatt lecseng, de tartósan marad, nem veszik el az illat. Szerintem ez egy olyan illat, amit ha egyszer felfedezünk, szükség van rá. Egyedi, nőies, elegáns, szép üvegben... Nekem pillanatnyilag a la panther előtt kapott helyet a polcon!

Estée Lauder-Bronze Goddess Azur EDT

Estée Lauder-Bronze Goddess Azur EDT
2022. április 2.

Hónapokig nézegettem, mire szembejött csereként. Első próba után hetekre polcra került, tetszetős üvege sem tudott meggyőzni a használtról! Ma hideg esős áprilisi szombat délután csak elővettem, hogy nah legyen valami, azurozódjunk ebben a ramaty időben. S van ebben fantázia! Hogy mások hol éreznek citrust, azt még nem sikerült megfejtenem, de a víz, pézsma, KÓKUSZ, ambroxán szépen sorban vannak. Szerintem nyáron fog igazán kibontakozni, s tuti marad egyelőre!

Lattafa Opulent Oud EDP

Lattafa Opulent Oud EDP
2022. március 27.

Rózsa+pacsuli+oud, markáns, tartós sötét illat. Szerintem a kellemes arab oudok egyike, sajnos rajtam férfias, de ez nem von le az értéből!

Lattafa Mukhallat Kashmíri EDP

Lattafa Mukhallat Kashmíri EDP
2022. március 27.

Férfias yuzu-rózsa-pézsma. Mondhatni unisexnek, de kevésbé nőies, bár bőrdzsekivel és inggel egészen el tudom képzelni. Tartós, harmonikus, igazi kék illat.