zsembesluca

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. január 12.
Bőrprobléma: Tág pórusok

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2020. február 12.

Én a dw után csalódtam benne :( az nc naaagyon sárgás, az nw malac rózsaszín, kinek jó ez? És csunyan mutat, maszkos a dwhez képest

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító

Chanel Soleil Tan De Chanel Krém Bronzosító
2020. február 12.

Ezt senki nem fogja megbánni! Ez az a termék aminél nem érdekel az ára, mindig újra fogom venni

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator

Clinique Moisture Surge 72-Hour Auto-Replenishing Hydrator
2019. január 18.

Annyira szép puha érzésre, és látszatra is szebb lett a bőröm tőle, pedig nem használom sok ideje! teljesen elégedett vagyok vele!

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15

MAC Studio Sculpt Alapozó SPF 15
2019. január 18.

kedvenc! a mac korrektor stickkel kombinálva a számomra tökéletes bőrképet adja! pedig vannak azért bőrhibáim 5csillag!!!

MAC Studio Fix Perfecting Stick

MAC Studio Fix Perfecting Stick
2019. január 18.

engem nagyon meglep, hogy ez nem lett egy nagyon közismert, kedvenc termék. A Mac alapozoja után, ami maradt bőrhiba, ez teljesen elfedi! imádat!

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer

Physicians Formula Murumuru Butter Bronzer
2019. január 12.

szuper, állag, sem nem por sem nem krémes, a kettő között!legjobb és szép az inci is!

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2019. január 12.

Imádnám, de az incije elég csúnya :( miért oylan nehéz a mai világban erre is figyelni a gyártónak? tök sok termék gyönyörűen működik szép incivel is :D

Essence Lashes To Impress Műszempilla

Essence Lashes To Impress Műszempilla
2019. január 12.

Full best!imádom, fél pillanat alatt felrakom, iszonyú könnyű vele dolgozni, hogy csak félsoros. Szép, természetes, miért nem látok már sehol?? :( best műpilla!!!

Rimmel Stay Matte Púder

Rimmel Stay Matte Púder
2019. január 12.

Tök korrekt az árához képest amit tud. DE én ajavslom megnézni a incijét, sajnos csúnya, nem kennék ilyen anyagokat többet magamra :( Tinik még elkövetik ezt a hibát, hogy olcsó legyen...én is beleestem anno ebbe, és cserébe csúnya összetevőket kapnak :(

Nature Box Mandula Testápoló

Nature Box Mandula Testápoló
2019. január 12.

Szép az incije, nem egy vaskos hidratáló, könnyed, de én pont ezért szeretem