zsenya

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel

Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
2018. január 26.

Szuper kis krém, hatalmas pozitív csalódás. Nagyjából 2 hónapja használom a szemöldökömön, szuperül visszanövesztette ott, ahol szerettem volna.

Manna Jojoba Szépségolaj

Manna Jojoba Szépségolaj
2018. január 26.

Arcra használom alapvetően. Félve vettem meg, mert soha nem kentem semmi olajos állagút a bőrömre, de pozitívan csalódtam. Télen egyszerre száraz és pattanásos a bőröm, és ez az egyetlen dolog, ami megbírkózik a szárazsággal. Elvileg gyulladáscsökkentő is, de ezzel nálam semmit nem csinál. Nem okoz pattanásokat.

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum

Dove Regenerate Nourishment Hajápoló Szérum
2018. január 26.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos az ég világon semmilyen hatását nem észleltem. Reggeli hajmosás előtt este szoktam bekenni a hajvégeimet, azon kívül, hogy nagyon finom az illata, semmit nem csinál. Csalódás.

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2018. január 26.

Arcra nem használok már fizikai hámlasztót, amíg használtam, ez volt a kedvencem. Isteni illata van, és amit ígér, meg is teszi, rendesen tisztít és nagyon-nagyon puha utána a bőr. Elég nagy darabok vannak benne, de nálam nem okozott irritációt.

Adidas Adipure Izzadásgátló Deo Spray

Adidas Adipure Izzadásgátló Deo Spray
2016. december 11.

rettenet, rosszabb, mintha semmit nem használnék.

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik

Hélia-D Hidratáló Arctisztító Tonik
2014. április 5.

a bőröm alapvetően vegyes, és általában nehezen találok olyan lemosót, amit az arcom minden része szeret, de ő bevált. kicsit félve vettem meg, normál bőrre találták ki, de szerettem volna télre valamit, ami nem szárít túl, és mostanában amúgy is gyakran hámlik itt-ott, úgy tűnik, öregszem :) szóval bevált, semmi extra, de tisztít rendesen, és nem okoz pattanásokat a problémásabb területeken sem. egyedül azt sajnálom, hogy alkoholos, én emiatt sosem hagyom a bőrömön krémezés előtt.

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra

Yves Rocher Regeneráló Hajbalzsam Nagyon Száraz Hajra
2014. március 4.

szuper kis krém, engem meglepett, hogy mennyire fényes és puha a hajam a használata után, ráadásul szilikon nélkül. nagyon ajánlom!

The Body Shop Kakaós Testvaj

The Body Shop Kakaós Testvaj
2014. március 4.

elfogyott a sheás testvajam, és őt választottam utánpótlásnak. az illata nem egy leányálom, de legalább elillan, nekem az összes többi túl gejl. a TBS testvajak közül, amelyeket eddig próbáltam ő a "legvajasabb" állagú, csak a nagyon száraz területeken (könyök, térd) használom, és gyönyörűen rendben tartja őket, nem is tudom, mihez kezdenék nélküle :)

The Body Shop Teafaolajos Lotion

The Body Shop Teafaolajos Lotion
2014. március 4.

nappalra a legjobb! én bb/cc krém alá használom. nem egy csodaszer, de csendben a háttérben teszi a dolgát, hidratál, és egyáltalán nem tömíti el a pórusokat, nagyon-nagyon könnyű, gyorsan beszívódik.

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó

The Body Shop Teafaolajos Arclemosó
2014. március 4.

remek lemosó, betartja, amit ígér. mindennapos használatra nekem nem jött be, ahhoz túlságosan szárít (főleg télen), a kipattogósabb időszakaimban viszont mindig érte nyúlok. nálam azonnali a hatása, teszi a dolgát, és tényleg javít a bőröm összképén.