Zsepi88

Regisztráció dátuma: 2017. február 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. február 1.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Garnier Skin Naturals Essentials Sminklemosó Kendö

Garnier Skin Naturals Essentials Sminklemosó Kendö
2018. március 2.

Már szinte csak ezt használom smink lemosásához, imádom :) Nem olyan zavaró, mint az olajos lemosók, friss érzetet ad a smink eltávolitása után is.

Fa Fiji Dream Tusfürdő

Fa Fiji Dream Tusfürdő
2018. március 2.

Fúúú ez az illat valami mámorító, és még órákkal a zuhi után is érzem magamon! Rendkívül jól tisztít, hidratál, minden ami pozitív :) Tuti, hogy fogok még vásárolni belőle :)-

Balea Cake My Day Handcreme

Balea Cake My Day Handcreme
2018. március 2.

Bájos, kis csajos cucc, nekem az illata is bejön, citromos tortára emlékeztet. Valóban nem a legszárazabb kezekre való, de a táskában jól elfér ha hirtelen kell egy kis kézkrém.

Balea No Drama Lama Bodylotion

Balea No Drama Lama Bodylotion
2018. március 2.

Még Karácsony előtt jutottam hozzá, azóta sem láttam sehol sem ezt a terméket, sem mást a Lama kollekcióból. :( De örvendek, hogy ezt sikerült beszereznem, isteni az illata, édes cukros mennyei. :) Állaga is kellemes,nem szárít, gyorsan beszívódik. Nem mondom, hogy ez a legszuperebb minőségű testápoló, de a design-illat-ár kombó miatt megérdemli az ötöst!

RdeL Young Stay4ever Lipgloss

RdeL Young Stay4ever Lipgloss
2018. január 10.

Nekem a light coral van meg, és valóban extra tartós! Délután kentem fel, ettem,ittam,aludtam és még reggel is szinte ugyanúgy festett mint új korában. Ennyi pénzért ajándék... bárcsak lenne több árnyalat is a polcokon < 3

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot

Biobaza Natural Deo Levendula és Bergamot
2017. december 1.

Kb. Két hete vettem meg, de sajnos nem hozta a várt eredményt. :( Lassan szárad, ahogy többen is írták. Összetevőkben tényleg szép, de sajna nem hatékonyan gátolja az izzadást. Néhány óra múlva már az illata is inkább tolakodó, kellemetlen.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő Gyerekeknek

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő Gyerekeknek
2017. november 29.

Imádom, mindig magamnál hordom a táskámban a zöld kukackásat :) Nagyon gyorsan megszárad, nekem az iillata az energia italra emlékeztet :D

Scholl Szarvasfaggyú Krém

Scholl Szarvasfaggyú Krém
2017. november 29.

Nekem nagyon bevállt, kézre és lábra is tudom használni, viszonylag gyorsan beszívódik, az illatát még órákkal később is érzem :) Tényleg teszi a dolgát, puhává varázsolja a száraz bőrt.

Essence Kiss the ....Lipstick

Essence Kiss the ....Lipstick
2017. november 22.

Nekem a zöld színű békás van meg, az essence rúzsok közül eddig ez a legtartósabb :) Enyhe pirosas színt ad, mindennapokra tökéletes

Essence Prismatic Hololighter Stick

Essence Prismatic Hololighter Stick
2017. november 22.

Nagyon tetszik, teljesen megérte az árát, könnyű vele dolgozni, jól mutat szemhéjon is, sokáig kitart és nem pereg le :)