Zsildom

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 21.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator

Paula's Choice Resist Anti-Aging Clear Skin Hydrator
2015. december 7.

2015.03.Hatalmas csalódás. Akartam szeretni, két delux mintát használtam el, a harmadikat, amit ajándékba kaptam, már nem merem elkenegetni. Hidratálóként nekem édes kevés volt - az igazsághoz hozzá tartozik, hogy télen kísérleteztem vele - olyan kényelmetlen érzést nyújtott, de ami miatt a horror kategóriába sorolom, az a hatása: két évtizede küzdök a zsíros bőr velejáróival, több kevesebb sikerrel. Paula termékeivel kóstolhattam bele először a győzelem ízébe, ezért fenntartás nélkül kentem ezt a krémjét is. Fénylő bőr, tág pórusok, időnként pattanások tarkították az összképet régebben. Ennek a krémnek a hatására bőr alatti göbök jelentek meg, kinyomhatatlan savós vackok, amikről eddig nem is tudtam, hogy léteznek. Száműztem ezt a krémet, nem jelent meg több bigyó, a meglévőket hónapokig kellett kezelgetni. Ma már -szintén Paula 25%-os c vitamin szérumával, amiről ódákat tudnék zengeni- "csak" a nyomokkal küzdök. Nem tudom jó szívvel ajánlani senkinek, hogy próbálkozzon, legfeljebb, ha a bőre nem szereti, néhány hónapig zsákkal a fején közlekedhet. Igenis lepontozom, mert ha nem is használ valami, ennyire súlyosan ne ártson.

2015.11. Figyelmes barátnőmtől ismét kaptam egyet:) Egy ideig nézegettem, mint az évtizedek óta tiszta alkoholista az eléje kitett pohár bort, majd győzött a kíváncsiság. Bő egy éve változott a bőrápolási rutinom, leszoktam a dohányzásról, egészségesebben élek, stb. és egyértelműen változott maga a bőröm is: a szerkezete, a kinézete, még az esetlegesen felmerülő problémái is. Nagyon nagyon haragudtam egy éve erre a krémre, de arra jutottam, mégis adok neki esélyt, mert lehetséges, hogy katalizátora volt egy bennem lappangó gyulladás fellobbanásának, de a változó idők talán eme kence pozitív hatásainak megmutatására is adnak lehetőséget. Kb. két hete használom esténként, sehol egy bőr alatti göb, ami a múltkor szinte azonnal jelentkezett és fél évig maradt is velem. Szeles, nyirkos idő van már, mégis eléggé hidratál, egy éve semmit nem éreztem belőle. Egységesebbnek látom az arc színem, bár ezt a társai együttes hatásának tudom be. Bizalmatlanul, de kezdem megkedvelni. VISZONT, még mindig nem tudom, hogy előző alkalommal bármely más krém kipöttyözött volna, mert olyan állapotban voltam, vagy kifejezetten ez a példány bánt el velem. Vagyis továbbra is azt mondanám mindenkinek, hogy a termék jó, de csak óvatosan barátkozzunk vele, mielőtt beleszerelmesednénk a nagy tubusba, ismerjük meg a mintacsomagokat:) Mindent figyelembe véve az előző 1 ponthoz még kettő minimum jár.

Ebelin Fültisztító Pálcika

Ebelin Fültisztító Pálcika
2015. december 2.

Nevetséges áron lehet hozzájutni, ezért voltak félelmeim vele szemben. Egyszer a fülemben maradt a vatta pamacsa egy másik márkájú pálcikának. Kimosták a fülem egy rajfilmbe illő, óriás bigyóval, ami nem kicsit fájt. Szóval gyanakszom az ócsó pálcikákra... De erre egy rossz szót nem találok, nagyon príma jószág.

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó

Ebelin Professional Acetonmentes Körömlakklemosó
2015. december 2.

A pumpás kiszerelés miatt jár neki az öt csillag. Nem csak az adagolást könnyíti meg, de maradandóbb is az anyag mennyisége, szemben a csavaros kupakosokkal. (Nincs lehetősége üres járaton párologni.) Élénk lakkokat használok, 2-3 vattakoronggal le tudom mosni a tíz vagy húsz(:) körmöm. Maga az anyag nem forradalmi benne, de működik a maga kategóriájában.

Dontodent Ice-Mint Szájöblögető

Dontodent Ice-Mint Szájöblögető
2015. december 2.

Nahát, még senki nem véleményezte... Az ára miatt kezdtük tesztelgetni és barátok maradtunk. Talán ezt szeretjük legjobban a márka szájvizei közül. Kellemes mentol íze van, nem csíp, nem könnyeztet. Sokáig, 2-3 óra múlva is érzem, hogy friss a szám. Habosodik a szájban, mint a testvérei, de én ezt kifejezetten kedvelem, nem fröccsen a mosdókagylóba kiköpéskor:) Nem szárít, nem kell azonnal oltani a szomjunkat a használata után. Lehetőség szerint 2szer, 3szor fél kupaknyit használok naponta, és nem érzékeny rá az ínyem sem. Mi megtartjuk.

Agent Provocateur Fatale EDP

Agent Provocateur Fatale EDP
2015. november 27.

Alap: labdanum, orchidea, pézsma és CSOKOLÁDÉ:) Nem tolakodóan, de azért kiszimatolható a csoki is. Nekem egyszerre különleges és kellemes, hétköznapi és alkalmi. Kedvelem.

Beyoncé Midnight Heat Parfüm Spray

Beyoncé Midnight Heat Parfüm Spray
2015. november 25.

Ne bántsuk szegényt a tartóssága miatt:) Az tudja, amit egy parfüm spraytől várhatunk: 1-3 óra diszkrét, kis hatósugarú illat. Nekem évek óta van egy, talán ajándékba kaphattam. Néha-néha eszembe jut, és hétköznap elfújogatom. Bizonyítva tehát, hogy nem is romlékony. Nem a kedvencem, de kidobni sem fogom, és megajánlom az öt csillagot.

Dove Oxygen Moisture Sampon

Dove Oxygen Moisture Sampon
2015. november 24.

Annyira vegyesek voltak az itteni vélemények, hogy az ajándékba kapott sampont és balzsamot csak tologattam a polcon. Finom szálú, abszolút tartás nélküli hajammal már sok érdekes ígéret nyomába indultam, így már nem is nagyon hiszek el akármit. (Időnként semmit, és az sem jó:) Aztán egy péntek este rászántam magam arra, hogy adjak neki egy esélyt, gondoltam a csendesebb hétvégén nem kell elbujdokolnom, ha megint egy túlreklámozott, semmit nem nyújtó, vagy még ártalmas is típusú kencével büntetem a hajam. Ésssss...... Én kérek elnézést a bizalmatlanságom miatt. Jó kis termék ez. Ha elfogy, valószínűleg beruházok rá. Finom, puha a hajam, de nem tapad a fejemhez, nem száll körülöttem, nem zsírosodik gyorsabban és kellemes illatú. Ötös.

Balea Trend It Up Hajparfüm

Balea Trend It Up Hajparfüm
2015. november 20.

Kellemes illat, de én nem is emiatt kedveltem meg. Olyan vendégeket vártunk, akik a frissen sütött rántott husin kívül nem hajlandók belekóstolni másba. Rendbe tettem hát magam, befújtam a hajam és beálltam az olajgőzbe pácolódni. Az illatát nagyon enyhén lehetett érezni a későbbiekben, viszont egyáltalán nem volt konyhás néni aromám. Nálam ötösre vizsgázott.

Jil Sander Sport For Women

Jil Sander Sport For Women
2015. november 19.

Amennyire nem bírom a Simply-t, annyira kedvelem ezt. Tökéletes a hétköznapokra, jókedvre derít akkor is, ha máson érzem meg.

Jil Sander Simply EDP

Jil Sander Simply EDP
2015. november 19.

4 és fél éves rokon kis fiú megérezte rajtam, befogta az orrát és közölte, hogy nem bírja a szagom:) Nem locsoltam túl vagy ilyesmi, de nem illik hozzám. Rajtam tényleg szag, nem illat, leszáradás után sem éreztem, hogy nőiessé szelídült volna. Nekem pont nem a dögös bigét jeleníti meg a lelki mozivásznamon, hanem egy elnagyoltan faragott emancipunci rémlik fel, ha megérzem. (Bocs a hasonlatért mindenkinek.) Legalább tartós.