Zsina01

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 21.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2019. június 5.

Sajnos nekem sem vált be. Kezdetben még minden jól ment, egész jól passzolt a bőrszínemhez (010-es árnyalat), viszonylag szépen elfedte a piros foltokat az arcomon. De kb. majdnem egy év használat után vettem észre, hogy mire végzek a sminkemmel, teljesen besárgul. Mindig is éreztem, hogy valami nincs rendben vele... Nem olvastam korábban a véleményeket (kellett volna), de most ahogy nézem, többen is szembesültek ezzel a problémával. Sajnos volt még egy üveg tartalékban, amit azért leteszteltem, hátha mégis csak valami selejtes darab volt az első, de nem. A tartalék üvegnyi alapozó is borzasztó volt, hamar oxidálódott, maszkos hatású lett az arcom. Nem venném újra. Ezek után már nem is biztos, hogy ki szeretném próbálni a márka másik híres alapozóját.

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó

RdeL Young Szemhéjpúder Alapozó
2019. április 3.

Az itteni rengeteg pozitív vélemény miatt vettem meg. De sajnos nekem sikerült kifognom egy érintetlennek látszó darabot, amiről otthon kiderült, hogy valaki azt hitte, az a bontatlan csomagolásban lévő teszter... Szóval a termék kb. harmada rögtön kárba veszett a fertőtlenítés során.
Ennek ellenére nyilván kipróbáltam, többször is teszteltem, de azt vettem észre, hogy nekem nem igazán csinál semmit a szemhéjsminkemmel. Nem lett se tartósabb, mint nélküle és nem is voltak élénkebbek a színek. Lehet, megváltozott a textúrája, amíg bontott állapotban volt a polcon, vagy amikor lefertőtlenítettem, nem tudom, de egyelőre most úgy gondolom, nem vásárolnám újra. Sajnálom, hogy nekem nem vált be, az ára és a viszonylag szép összetevőlista miatt kap tőlem 3 csillagot.

Trend It Up Invisible Protect & Define Ajakkontúr Ceruza

Trend It Up Invisible Protect & Define Ajakkontúr Ceruza
2019. február 23.

Szerettem volna egy átlátszó szájceruzát venni, szóval nagyon megörültem, amikor megláttam és rögtön le is csaptam rá. De sajnos nekem nem vált be. Semmit sem segít a rúzs tartósságán és még szárított is. Elhasználtam, de nem venném újra.

Floren Csokoládés Krémtusfürdő

Floren Csokoládés Krémtusfürdő
2019. január 29.

A boltban nagyon megtetszett az illata, de a tubus felénél már nem fogadta olyan jól az orrom és az összetevőlista sem túl szerencsés, ezért kap csak négy csillagot. Elhasználtam, sőt, lehet egyszer majd még újra is veszem, hiszen jó az ára és viszonylag sokáig elég is volt.

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor

Essence Stay All Day Hosszantartó Korrektor
2019. január 6.

Update: levonok még egy csillagot, ugyanis találtam egy másik korrektort, ami passzol a bőröm színéhez. Ezt nem fogom újravásárolni.

Ez volt az első korrektor, amit a szemeim alatti karikákra vettem. Elhasználgattam, de még gondolkodom az újravásárláson, mert azért voltak vele problémáim. A legfőbb bajom a színnel volt. A 2 árnyalat édeskevés és a világosabb árnyalat is picit sötét volt nekem, szóval ha használni akartam, akkor csak hosszas eldolgozás után lett természetes a hatás és hát bevallom, a reggeli rohanásban nem volt túl sokszor kedvem hozzá... Továbbá még kicsit szárított is, mert éreztem egy kis húzódást minden egyes használat után. De az ára nagyon jó, és sajnálom, hogy sokakkal ellentétben nekem nem igazán vált be.

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder

Essence All About Matt Fixing Kompakt Púder
2019. január 6.

Már egy ideje használom és nem is tudom miért nem szereztem be már korábban egy átlátszó púdert, mert ez végre nem üt el a bőröm színétől. Viszonylag szépen mattít, bár nekem nem bírja ki egész nap, de nem is várom el. Kedvező áron szép kis mennyiséget kapunk, ami sokáig elég lesz. De tényleg vigyázni kell, könnyen lisztes hatást érhetünk el vele.

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra

Swiss-O-Par Mézes Hajkúra
2018. június 1.

A csomagoláson keresztül nagyon tetszett az illata, egész kellemesnek találtam, ezért vettem egyet kipróbálásra. Itthon kibontva azonban borzasztó mű szag csapta meg az orrom, ami már egyáltalán nem tetszett, szóval nem túl nagy lelkesedéssel kentem rá a hajamra. Szerencsére a samponozás után már nem volt annyira átütő a szag. A dolgát közepesen teljesítette, puhább, könnyen kifésülhető lett a hajam és a kapott mennyiség két alkalomra elegendő volt, pedig elég hosszú a hajam, de az illata miatt sajnos nem hiszem, hogy újravenném.

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra

Herbária Bojtorján Sampon 2 in 1 Zsíros, Korpás hajra
2018. május 25.

Elég sokáig használtam ezt a sampont. Kezdetben tökéletesen működött, a hajam kevésbé volt zsíros. De egy idő után szerintem hozzászoktam és már nem volt ugyanaz a hatás, sőt, inkább elkezdett zsírosítani. Kénytelen voltam leváltani.

Lovely Gold Highlighter

Lovely Gold Highlighter
2018. május 18.

Ritkán használok highlightert, mert az arcom alapból fényleni szokott, de vannak napok, amikor elég sápadtan ébredek és akkor szoktam egy kis mesterséges csillogás után nyúlni. Nagyon tetszik a színe, jól passzol a bőrömhöz. Olcsó, szépek az összetevői és tartós, de a csomagolása nem túl biztos.

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém

Garnier Regeneráló Bőrápoló Krém
2018. január 2.

Tényleg jól hidratál, még az én extra száraz kezeimet is egész szépen rendbe tette. De az illatát egyszerűen képtelen vagyok elviselni, nagyon erős és még másnap is éreztem a bőrömön. Sajnos olyannyira zavar, hogy nem tudom tovább használni ezt a krémet.