zsizsu

Regisztráció dátuma: 2011. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre

Eveline Cosmetics Mattító BB Krém Kombinált és Zsíros Bőrre
2013. június 12.

Tegnap vettem a Rossmannban de nem fűztem hozzá nagy reményeket.Eddig a Missa Signature BB krémjét használtam,de nyárra nekem az egy kicsit sok,gondoltam egy próbát meg ér....És nem bántam meg.Könnyű,nem ül meg a pórusokba,kisebb ráncokban és a mattitó hatása is egész tartós.Összességében tetszik,1300ft ot meg ért,már csak arra leszek kíváncsi ,hogy a bőröm hogy tolerálja ez a sok förtelmes összetevőt!

Rexona Tropical Deo Spray

Rexona Tropical Deo Spray
2013. június 5.

Ma találtam rá ,egy 100Ft-os üzletben.Eddig még sehol sem láttam ilyet,gondoltam egy próbát meg ér,mert amúgy szeretem a Rexona deoit.Édes,gyümölcsös illata van,de azért nem vágtam hanyatt magam tőle.El fújkálom az biztos ,de hogy nem vásárolom újra,az is!!!!!!!!

2013. június 5.

scooterga22!!!Az Asia Center KELETI szárnyában az első emeleten van egy nagyobb kozmetikai üzlet,én ott vettem!Nagy rózsaszín matricával van ki dekorálva!!remélem tudtam segíteni!!!!Sok szerencsét!!!!!!!!!!!!!! ;-)

2013. május 31.

Szentgatyamadzag!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Hát ez valami eszméletlenül jó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!volt már kismillió szempillaspirálom, olcsóbb ,drágább,határ a csillagos ég......De ez viszi a pálmát mind közül,és mindössze 1000ft-ért vettem az Asia Centerben.Hatalmas,űberbrutál,már-már arcpirítóan feltűnő pillákat kreál!!Csodálatos!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!

Babydream Ápoló Olaj

Babydream Ápoló Olaj
2013. március 10.

Én is szemfesték, illetve szempillaspirál lemosására használom és remekül bevált.Nagyon könnyen le hozza és nem irritálja a szemem!!Tökéletes!

MM Gold Sheavaj

MM Gold Sheavaj
2012. október 20.

Éjszakára használom az arcomra és szerintem soha más arckrémet nem fogok használni,csak ezt!!
Az illata tényleg fura kicsit de a hatása mindent visz....IMÁDOM!!
Én a WestEndben vettem, az aluljáró szinten lévő bioboltban 1360ft-os áron.

Essence Miami Roller Girl Szájfény

Essence Miami Roller Girl Szájfény
2012. augusztus 14.

A narancssárga színű szájfényt vettem meg!!!Felkenés után kissé pinké változik a színe,nagyon szép fénye van!!!Tetszik benne,hogy nem túl feltűnő,igazodik a száj természetes színéhez,mégis ad neki egy kis hangsúlyt!!!Tartós és cseppet sem szárítja az ajkaimat!!!!Az íze,illata nekem egy az egyben a Vampire's Love ajak színezőjének koppintása!!!Egy szó,mint 100,nekem tetszik!

Alverde Tusfürdő Birs és Szeder Kivonattal

Alverde Tusfürdő Birs és Szeder Kivonattal
2012. június 9.

Nagyon jó kis tusfürdő igazi nyári friss gyümi illattal.Bár a habzása tényleg nem olyan dús mint egy "mű" tusfürdőnek de szerintem ez legyen a legkisebb baj.Nem szárítja a bőröm,nagyon szeretem!!!

Fa Yoghurt Vanilla Honey Tusfürdő

Fa Yoghurt Vanilla Honey Tusfürdő
2012. február 11.

Hát,nem tudom...de nekem nagyon nem vállt be ez a tusfürdő. Pedig tényleg nagyon finom illata van,de az én bőröm nem bírja.Kipirosodott, csípte és viszkettem tőle.Maradok a jól bevált Yamuna szappanoknál.

Thefaceshop Mitesszer Eltávolító Lehúzható Arcmaszk

Thefaceshop Mitesszer Eltávolító Lehúzható Arcmaszk
2012. január 12.

Lehúzáskor brutál,de tényleg használ,és az ára sem vészes!
Nálam csillagos ötös!!!!