zsoca07

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2016. június 6.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém

Clarins My Clarins Re-Boost Frissítő Hidratáló Nappali Arckrém
2019. szeptember 25.
(!)

Köszönöm, hogy kipróbálhattam! Összességében elégedett vagyok a krémmel. Isteniek az összetevői, már a reklámmal levett a lábamról. Nagyon finom az illata, és az állaga is nagyszerű. Elég könnyű ezért nem nehezíti el a bőrt és hamar beszívódik. Nappali krémként én nem tudom használni, mivel nincs benne fényvédelem. Estére szoktam használni szérum felé, vagy alapozó alá nappal. A Clarins eddig is nagy szerelem volt, ezzel az is maradt.

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2018. november 16.

Haszálatakor igazán királynőnek érezheti magát használója. Minden nőnek be kellene szereznie egyet. Az egyetlen gond, hogy elég drága.

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Rúzs

Yves Saint Laurent Rouge Volupte Rúzs
2018. november 16.

Egy fukszia szinűt vettem, és nem bántam meg. Igazi vidám nyári kellék. Nagyon tartós, kellemes viselet. Szépen fénylik de nem ragad.

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick

Estée Lauder Pure Color Envy Sculpting Lipstick
2018. november 16.

Ez az egyik kedvenc rúzsom. Nagyon jó az állaga, szép a fénye és tartós is. Az árnyalatai meg a legtrendibbek.

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2018. november 16.

Ez a detox termékcsalád az eddigi legjobb dobása a Niveának. Nagyon könnyed és frissítő viselet az arcon.

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk

Nivea Essentials Urban Detox Méregtelenítő 1 Perces Arcmaszk
2018. november 16.

Nagyon friss érzetű az arcom használat után. Ez a detox termékcsalád az eddigi legjobb dobása a Niveának.

Nivea Creme

Nivea Creme
2018. november 16.

Egy igazi klaszikus, ami minden háztartásban megtalálható mióta világ a világ :) Egyszerűen mindenre jó.

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Aqua Effect Regeneráló Éjszakai Arckrém Normál és Vegyes Bőrre
2018. november 16.

Nagyon nehéz krém, szörnyen ragadt, nem szívődott be.

Clarins Body Smoothing Hidratáló Testápoló Tej

Clarins Body Smoothing Hidratáló Testápoló Tej
2018. november 16.

Tökéletes! A reptéren mindig erre a termékre vadászok, általában 20EUR mindenhol. Egyszerűen imádom. Kihagyhatatlan kelléke a télne. Még másnap is selymes ls puha a bőröm.

The Body Shop Shea Vajas Testvaj

The Body Shop Shea Vajas Testvaj
2018. november 16.

Ez az egyik lejobb testvaj amit valaha használtam. Tökéletesen puhítja a bőrömet, még másnap is pihe-puha. Az illata és az állaga is nagyszerű.