zsofbar77

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++

Purito Cica Clearing BB Cream SPF38 / PA+++
2021. április 2.

Nyárra vettem, fényvédő felé, plusz fényvédelemnek. Alá az Uriage bariésun fényvédőjét kenem. Nekem nagyon szép, egységes hatást kelt a bőrömön, a bőrnek egészéges fényt ad. Én nagyon elégedett vagyok vele, szerintem újravevős lesz. Az összetevőlistája egyébként nem jól van fenn, a helloskin.hu oldalán viszont az aktuális van fenn.

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam

Babylove Ultra Sensitive Waschbalsam
2021. március 16.

Nagyon szeretem, ezzel mosok arcot, tapasztalataik szerint a sminket is szépen leviszi. 😊 Előtte a Rossmann kacsás tusfürdőjét használtam, de ez jobb sokkal jobb, nem szárít vagy irritál egyáltalán. Szeretném majd hajmosásra is kipróbálni. 😊
Hajmosásra is kipróbáltam, arra is bevált, egy pici vízzel fel kell higítani és nagyom szép habot fog képezni. Imádom ezt a terméket, amíg létezik, venni fogom. 😍😍😍😍

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+

Uriage Bariésun Mineral Krém SPF50+
2021. február 22.

Nem a legolcsóbb fényvédő, nehéz állaga van, nehezen is kenhető és csak kilenc hónapig áll el. Ezek a negatívumok. Pozitívum viszont, hogy nagy kiszerelésű, viszonylag olcsó, és a 9 hónap alatt, ha nyakra is kenem, nagyjából el is fogy. Felkenés után fehér réteget hagy, ezért a púder kötelező utána, de ezek után mintha ott se lenne az arcomon, pedig mindig két rétegben viszem fel. Amíg nem tehetem meg, hogy PC-ben fürödjek, addig elképzelhető, hogy ezt fogom venni. Egyelőre ki se pattogtam tőle. 4*, mert javítani azért lehetne a szavatossági időn és a formulán is.

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2021. február 22.

Nagyon jól nyugtatja az arcom, ha épp valami olyasmit viszek fel, ami picit irritálja. Ha porosnak hat a smink, azon is segít. szettben jutottam hozzá, kicsi az esélye, hogy magamtól megvenném.

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe

Full Hair Samponozó Masszírozó Kefe
2021. január 23.

Nagyon jó ez a kefe, nagyon szeretem. Kellemesen átmasszírozza a fejbőrt, jó érzés használni. 😍😍😍

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin

Isana Anti-Schuppen Shampoo Wasserminze & Aventurin
2021. január 11.

Jó kis sampon ez, első hajmosáshoz szoktam használni. Simán felveszi a versenyt más drágább samponokkal. Emellett a Dr. Chen patika samponját használom, az is nagyon jót tesz a fejbőrömnek. Egyébként én kellemes hűsítő hatást tapasztaltam hajmosás közben. 1-2 csepp teafaolajjal lehet fokozni a hatást.

Essence Lashes To Impress Műszempilla

Essence Lashes To Impress Műszempilla
2020. december 27.

Ugyanilyet vettem, csak kicsit más csomagolásban.
A hozzá kapható ragasztó jól használható, nagyon tetszik a végeredmény. Azokra az időszakokra vettem, amikor kicsit ritkásabb a szempillám, ilyenkor pedig kevésnek érzem a spirált. Elsőre fél óra alatt sikerült felrakni, remélem azért idővel jobban fog menni.

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose

Revolution Re-Loaded Palette - Velvet Rose
2020. december 27.

Egyik kedvenc palettám. YouTube-on néztem 1-2 tutorialt miután a Pinkpanda rendelésemhez ez érkezett ajándékba. Egy-egy szemzugba használható higlighter színt azért még elbírnék a palettában, de azokból úgy is annyi van a többiben mint a tenger. A színeket két rétegben viszem fel sminkalapra vagy korrektorra, nekem nem potyog egyáltalán.

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém

Barnängen SOS Vard Regeneráló Kézkrém
2020. december 9.

Arckrémnek használom magas olajtartalma miatt. Illat- és alkoholmentes, nálam ez volt a fő szempont. Abszolút bevált az arcom száraz részeire.

Lovely Lashmania Szempillaspirál

Lovely Lashmania Szempillaspirál
2020. november 26.

Legjobb spirálom. Lassan hat hónapja használom, de még.mindig szuper, nem pereg. Simán újra venném. Az összetevők is barátságosak.

Update: Mégse olyan jó, mint hittem. A hideget egyszerűen mintha nem bírná, vagy a szelet, nem is tudom. Elkenődik, elfolyik. Mintha irritálna is... Sajna, ha Lovelyt vásárolok, havonta, kéthavonta biztos vehetek spirált....