Zsofcika

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. április 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Wella Pro Series Szerkezet-visszaállító Hajbalzsam

Wella Pro Series Szerkezet-visszaállító Hajbalzsam
2015. december 19.

Nem tudom, hogy drogeriaban, kellekesnel mennyi, de en 290 Ft- ot fizettem erte egy sima boltban. Egyszeruen imadom! Fini illata van es puha lesz tole a haj.

Kurkuma

Kurkuma
2015. december 19.

Fogporral keverve hasznalom, kivalo a feherito hatasa..pedig doganyzom. Arcra viszont nem jott be, alig birtam megszabadulni a sargasagtol.

Rebi-Dental Whitening Fogkrém

Rebi-Dental Whitening Fogkrém
2015. április 30.

Fogorvosom ajanlotta, es tenyleg feherit. Nehany alkalom utan mar latszik.

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál

Lora Bad Girls Stylist Lash Effect Max Szempillaspirál
2015. április 30.

Vannak kifejezetten jo olcso szempillaspiralok..ez pont nem az volt. Meg ilyen festeket nem is lattam..nyulik es fura..a szaga pedig... hm... ketszer probalkoztam, de aztan laza mozdulattal a kukaban landolt. Borzalmas!

Lora Kenős Szájfény

Lora Kenős Szájfény
2015. április 30.

Nagyon, de nagyon ragados..pedig szep szinekben van.

Lora Kőpúder

Lora Kőpúder
2015. április 30.

Regebben kiprobaltam, de nekem sajnos nem lett a kedvencem, sot. Erzekeny a borom es pattanasokat okozott.

Lora Quick Dry Körömlakk

Lora Quick Dry Körömlakk
2015. április 30.

Pirosat vettem, es tenyleg gyorsan szarad, szep szin (foleg 2 retegben). Fedo lakkal tartosnak mondhato.

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln

Das Gesunde Plus Carotin Kapseln
2015. április 30.

Leegesre hajlamos borom van, igy 2 eve szedem aprilisban kezdve. A mennyiseggel vigyazni kell, konnyen fura sarga lesz az ember :-) en heti 2, max 3 tablettat szedtem.
Mostanaban kerestem es nem talaltam, pedig jo nehany DM-ben megfordultam...megszunt??

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó

Das Gesunde Plus Holt Tengeri Fürdősó
2015. április 30.

Nagyon jo termek. Hazi keszitesu furdogolyohoz, furdosohoz, testradirhoz ledaralva nelkulozhetetlen. Natur vagy illokkal is szuper.

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex
2015. április 30.

Nagyon imadom, ha jol szamoltam mar a hatodik dobozt kezdtem szedni. Ara remek (800 Ft) 2 honapra. A dragabbakat is kiprobaltam regen, de mindig borzasztoan ehes voltam toluk, ettol viszont nem.
Nagyon szep lesz a bor is, pattanasok eltuntek (mar 2 het utan feltuno volt a javulas). Hajnoveszto hatasat tenyleg tapasztalom, es erosebb is lett. Kormeim hosszuak, erosek. En mindenkinek csak ajanlani tudom.