Zsofeszka

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2019. augusztus 22.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence

Cosrx Galactomyces 95 Tone Balancing Essence
2019. augusztus 22.

Semmivel nem szeretem kenni az arcom, mert nem szeretem azt az érzést h van rajta valami, de ez nagyon bejött. Nem akartam abba a hibába esni, hogy nem hidratálok egyáltalán (végülis éveken át ezt tettem), ezért elkezdtem ezt, és nagyon szeretem, nagyon könnyed, reggel-este használom 3 hónapja arcra, myakra, dekoltázsra, nem sajnálom, most rendeltem a második üveggel.

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner

Cosrx AHA/BHA Clarifying Treatment Toner
2019. augusztus 22.

Én is úgy használom, mint az előttem szóló. Utána jönnek a hámlasztók (mikor melyik, BHA, AHA) majd az esszencia. Nem tudnám külön kiemelni, hogy csak ettől szép a bőröm, de így összességében nagyon jók, és valahogy hozzáad a rutinomhoz, vele teljes, szeretem! :)

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer

Cosrx BHA Blackhead Power Liquid Moisturizer
2019. augusztus 22.

Nagyon szeretem, majdnem minden nap használom! Amikor nem, akkor az AHA-t (heti 1-2x), plusz előtte lemosó, utána esszencia, mind a Cosrx-től, és eddig (3-4 hónapja kezdtem) nagyon szereti a bőröm!

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid

Cosrx AHA 7 Whitehead Power Liquid
2019. augusztus 22.

Nekem nagyon bejött, heti 1-2x használom este, a többi napon a BHA-t :) nagyon picit piros lesz tőle az arcom, reggelre meg gyönyörű sima!

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser

Cosrx Low pH Good Morning Gel Cleanser
2019. augusztus 22.

Imádom! :) minden reggel és este ezt használom és nagyon bejött! Korábban szappannal mostam az arcom, a sminket a mai napig sima dove szappannal mosom le, utána ez, majd a rutin többi része, amelyek szintén Cosrx termékek! kb. 3-4 hónapja alakítottam ki egy ilyen rutint, és nagyon szeretem!