zsofia93

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Spray Balzsam
2017. december 14.

Hát jó is meg nem is...könnyen kitudom fésülni tőle a hajam, de nekem eléggé elnehezíti, pedig a hajtöveimre nem is fújok belőle.. hajszárítás közben érződik a legjobban, mintha ragacsos lenne a hajam...annyira nem vált be :/

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém

Nivea Urban Skin Detox Antioxidáns Éjszakai Arckrém
2017. október 15.

Nalam mar elso hasznalat utan latszodik az eredmenye ☺ hormonalis pattanasokkal kuzdok az arcom ket oldalan, azert vettem ezt a kremet, hogy kicsit hatha feltolti a borom antioxidansokkal...este a szokasos arclemosas + borradirozas utan bekentem vele az arcom, most reggel tukorbeneztem, sokkal de sokkal egyenletesebb az arcom, az este meggyotort pattikat szepen gyogyitja be! 😊 nalam tuti krem, biztos ujraveszem! ❤ raadasul az allaga is nagyon tetszik, az illata meg valami csodas es plusz pont, hogy nagyon konnyeden beszivodik! Ha lehetne 10* adnek neki!

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó

Himalaya Herbals Purifying Neem Arclemosó
2017. szeptember 19.

Nem reg szereztem be 999.- forintert, plusz 50 ml gratisz volt benne, igy nagyon megerte! Nagyon imadom, az illata nekem nagyon tetszik! Jol habzik, jol tisztit, nagyon frissnek erzem az arcom a hasznalata utana, egyaltalan nem szaritja a borom. Biztos ujravevos, ha elfogy ez a gigameret! 😁

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat

Zineryt Pattanás Kezelő Oldat
2017. szeptember 6.

A fejbőrömön megjelentek csúnya,fájó, gennyes, piros pattanásszerű hólyagok, csak ott ahol a copfom szokott lenni. Hát rohantam a bőrgyógyászhoz, hogy mégis mi ez, mondta, hogy befülledt a hajam ott és elszaporodtak a jótékony bacik...lényeg a lényeg ezt írta fel rá, hogy vattára tegyek belőle és ezzel kenegessem az adott területet, én szorgalmasan kenegettem minden este és már 2. nap nem látszódott semmi!! A fájdalom, a gennyesedés mind eltűnt! Csodaszer!!

Dermacol Make-Up Cover

Dermacol Make-Up Cover
2017. szeptember 6.

Nagyon sokan úgy gondolják, hogy csak külföldről lehet beszerezni, pedig nem, én a Notino-ról rendeltem :) háát...tényleg gyönyörűen fed, nagyon kevés kell belőle, viszont! A finishe az én bőrömön fényes és sajnos púderrel se mattul le... :( (ilyet még egyik alapozónál se tapasztaltam..) ráadásul 1 óra múlva tocsog a fejem a zsírtól... nem valami szép látvány... nagyon sajnálom, hogy az én bőrömön így viselkedik, de inkább maradok a Rimmel matt alapozójánál. Pedig még a szín is stimmelt nálam elsőre..

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo

Schwarzkopf Professional BC Bonacure Color Freeze Silver Shampoo
2017. július 15.

Na ez igazi hamvasito! Nagyon sokat segit, hogy szep szoke maradjak, nekem a hajam vege van kiszokitve. Miutan megmosom en egy kicsit rajta hagyom kb 5 percre. Utana kotelezonek erzem a balzsamot, mivel kicsit szarit, de egyaltalan nem veszes. Ha elfogy biztos ujraveszem!

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist

Women's Secret Beach Please Paradise Body Mist
2017. július 15.

Nekem a sarga van meg belole, a rozsaszin szamomra nagyon nagyon edeskes, a zold pedig valahogy nem az en illatom...de ez a sarga!!! 😍 fantasztikus illata van! A csillamok meg teljesen megoritenek, imadom oket! 😅😍 igaz az illata nem valami tartos, de igy legalabb mindig fujhatom magam vele! 😄

St Moriz Instant Self Tanning Mousse

St Moriz Instant Self Tanning Mousse
2017. június 18.

Ez valami csoda!!! :)
Tegnap este borradizas, borotvalkozas utan felkentem...felkenes kozben az jutott eszembe, hogy uhh basszus ez irdatlan gyorsan szarad tuti foltos lesz az egesz testem! :D de nem! Ma reggel felkeltem, olyan barna vagyok, mint aki egesz nyaron a napon sutette magat! Elkepesztoooo!!!! Furdeni reggel kotelezo, hogy a maradek reteg lejojjon. Az illata engem egyaltalan nem zavar, volt mar ettol sokkal durvabb szagu onbarnitom. Az nagyon igaz, hgy nagyon-nagyon gyorsan szarad! Az ara pedig ehez a teljesitmenyhez ajandek! :) imadom!!

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse
2017. június 18.

Sziasztok!
En is elhasznaltam belole egy flakonnal a velemenyem pedig a kovetkezo rola:
- illata nagyon jo, tenyleg viragos, ameddig felkenem, par ora elteltevel, kijon az az egett onbarnito szag..de annyira nem veszes, elviselheto
- szine szamomra elegge aranyos
- kopasa: sok helyen olvastam, hogy nem kopik foltosan, ez nem igaz sajnos...a kezfejemen nagyon durvan foltos voltam, kb olyan 5-6. napon es a karomnal a hajlatban is volt egy nagy feher folt :).. egyebkent mashol, tenyleg egyenletesen kopott. Az arcomrol felkenes utan kb az elso napon lejott minden, de mivel minden nap alapozot hasznalok, azzal tudtam korrigalni. A mellkasomat es a mellemet, a tobbi testreszemhez kepest valamiert nem fogta meg egyaltalan..rikitott olyan vilagos voltam ott :D pedig probaltam ugyis hogy elotte testapoloztam meg ugy is hogy nem. Hiaba... :D legjobban a labam es a karom barnitotta meg.
- felkenes elott MINDIG borradiroztam es borotvalkoztam, igy tenyleg nem lett sehol se foltos.
- draganak talalom, mivel a St. Morizos onbarnito hab ettol szazszor jobb!! Szinben is szebb, tartosabb is, gyorsabban szarad ettol, nem maradok ragacsos egyaltalan, ettol sajnos meg orakig az voltam, amit egyenesen gyulolok :(
- nekem max 5 napig birta
- konnyu korrigalni, ha valahol azt vetted eszre, hogy kimaradt egy kis resz.. :)
- pattanasolat, kiuteseket egyaltalan nem okozott nalam.
Egyebkent nem rossz, erdemes kiprobalni! :)

Dove Pro Age Krémtusfürdő

Dove Pro Age Krémtusfürdő
2017. május 13.

Anyukámnak vettem ajándékba, de én is kipróbáltam egyszer-kétszer :D igaz nekem még nincs szükségem ilyen "pro age"-es dolgokra, de hogy én mennyire szerettem ezt a tusfürdőt.. :D nagyon jól habzik, az illatáért pedig oda meg vissza vagyok :D imádom!