Zsofika15

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. július 12.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. október 30.

Imadom! Heti 1x, vagy van h csak 2 hetente hasznalom, attol fuggoen mennyire igenyli a borom. Csodalatosan pihe-puha babapopsi lesz a borom tole. Feltem tole h csipni fog, de csak picit bizsereg amikor felkenem, ami el is tunik szinte azonnal. Ujravevos.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. október 30.

Nagyon bevalt, nekem hozza amit igert! Sokkal szebb a borom amiota hasznalom. A gyulladas teljesen eltunt az arcomrol, csak neha-neha jon egy-egy kisebb patti. Mar nem sok van belole, utana c vitaminos tesojat probalom ki, meglatom melyik lesz a nyertes a ketto kozul. :)

Simple Kind to Eyes Soothing Eye Balm

Simple Kind to Eyes Soothing Eye Balm
2018. október 30.

Szuper szemkornyekapolo, abszolut nem irrital, valoban csokkenti a szem koruli duzzatsagot, jol hidratal. Nekem ujravevos.

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl

Essence The False Lashes Szempillaspirál Extreme Volume & Curl
2018. október 30.

Jo lenne ez a spiral, ha:
-nem ket tonna festeket venne fel a kefeje
-nem kene a ket tonna festeket percekig lehuzigalni a keferol
-ha a lehuzigalas utan se maradna meg mindig annyi rajta, h igy is osszekenem magam vele
Tenyleg lehet vele szep pillakat csinalni, de nekem erre nincs idom minden reggel. Egy honapja hasznalom, de vettem egy jo oreg Maybellinet, amit ma ki is bontottam, es maga volt a megkonnyebbules, 10ed annyi ido alatt, ugyanolyan-ha nem szebb pillakat lehet elerni vele.
Szoval egy nagy NEM a reszemrol, nem veszem ujra.

Simple Kind To Skin Protecting Moisture Cream SPF30

Simple Kind To Skin Protecting Moisture Cream SPF30
2018. május 15.

Nagyon hamar beszivja az arcborom, siman lehet ra sminkelni, + fenyvedo is van benne. Nagyon enyhe, alig erezheto illata van.

Cacharel Amor Amor In A Flash

Cacharel Amor Amor In A Flash
2018. március 18.

Nagyon szeretem, csak ugy mint a sima Amor Amor-t. 😍 csodalatos edes, gyumis illat, ezerszer jobb, mint a tobbi “meno” tucat edes illat, amiben mindenki szaladgal mostansag.

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém

Avon Naturals Teafa és Uborka Arckrém
2018. január 18.

Nekem pozitiv csalodas, egy atlagos hidratalonak mondanam, ezert az arert teljesen jo. Plussz csillag az illata, amit imadok!

Avon Perceive EDP

Avon Perceive EDP
2017. október 31.

Avonbol a legkedvesebb szamomra. Friss, legies, nagyon tartos!

Marc Jacobs Daisy Dream EDT

Marc Jacobs Daisy Dream EDT
2017. október 29.

Ez a tavaszi, nyari nyero parfumom, csodas viragos, konnyed illata van! Ajanlom mindenkinek aki nyaron nem birja a tul eros, emelyito illtokat.

Paco Rabanne Olympea

Paco Rabanne Olympea
2017. október 29.

Nagyon szeretem, szerintem nem tucatillat. Nagyon meglepett, hogy tobbek szerint nyaron a legjobb, nekem akkor tul sok. Osszel, telen viszont imadom.