zsofiszalay

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. június 27.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor

HappySkin Happylife Men Fresh & Spicy Spray Dezodor
2019. augusztus 22.

Páromnak rendeltem mikor piacra dobták, mert ő ragaszkodik az alumíniumsó-mentes dezodorokhoz. Egyenesen odáig van érte! Másfél hónapja használja minden nap és még mindig nem fogyott el. Kitapasztalta, hogy többet kell fújni belőle és úgy teszi igazán a dolgát. Az izzadást nem gátolja, de nem lesz kellemetlen szaga nap végére sem. Ha elfogyott biztosan visszaküldjük az üvegtégelyt és új dezodort rendelünk!

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó

HappySkin Bock&Remove Kétfázisú Sminklemosó
2019. július 29.

A termékcsalád második tagja amit végre a kezemben tarthatok. Száraz bőröm miatt az olajos arclemosók nálam előnyt élveznek. A sminkemet tökéletesen eltávolítja, nem kell végre negyed órán keresztül dörzsölni a szempillaspirált. Nagyon jól táplálja a bőröm, nem nehezíti el és nem hagy olajos érzést maga után.

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30

Bioderma Photoderm LEB Napallergia Elleni Spray SPF30
2019. július 18.

Anyukámnak vásároltam, mivel egy ideje kis piros foltok, hólyagok jelentek meg a testén(leginkább a mellkasán) és napallergiára gyanakodtunk. Rendszeresen használja és szemmel láthatóan javult a bőre állapota, kisebb felületen vannak már pöttyök. Mikor befújja vele magát kicsit zsírosnak tűnik a bőre de hamar beszívódik és nagyon kellemes illata van. Remélem hosszútávon is beválik, és sikerül teljesen eltüntetni azokat a fránya foltokat.

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló

Nivea Expressz Hidratálás Testápoló
2019. július 18.

Nem vagyok megelégedve vele. Nyaralás alatt vettem mert elfelejtettem elvinni a testápolóm, és mivel extra száraz bőröm van muszáj kenegetnem. Este felvittem a lábszáramra reggelre ugyan olyan száraz bőrrel ébredtem, kicsit még viszkettem is tőle. Az illatát megszerettem és a bőröm nagyon hamar beszívta ezért adok neki 3*-ot.

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon

Gliss Kur Ultimate Repair Sampon
2019. június 27.

Rengeteg shampont próbáltam már, hátha valamelyiket annyira beválik, hogy nem kell minden hónapban a drogériát felkutatnom, hogy vajon melyik a nekem való. 2 hete használom hosszú, barna hajamra, szerintem 3 hónapig bőven elég lenne egy tubus, mivel nagyon kevés kell belőle. Egyenlőre rosszat nem tudok rá mondani, de nem tett csodát a hajammal. Nem lett fényesebb, és puhább se. Pozitívum: jól habzik, könnyen kiöblíthető, nem nehezítette el a hajam és az illatát is szeretem, nem túl erős, nem nyomja el a balzsamomét. Valószínű, ha elfogy ismét egy új márkával próbálkozom. Lehúzni nem fogom, mert ez legalább nem tette jobban tönkre a hajam! Lehet még a jövőben visszatérek hozzá.

HappySkin Bock&Night Kékszőlőmagolajos Éjszakai Arckrém

HappySkin Bock&Night Kékszőlőmagolajos Éjszakai Arckrém
2019. május 30.

Új, kedvenc termékcsaládom tőlük! Ezt az arckrémet és a maszkot rendeltem utoljára, ajándékba a termékcsaládhoz illő szappant kaptam! :) A száraz bőrömre tökéletes, este felkenem, reggelre nem hagy rossz érzést maga után, teljesen beszívódik és az amúgy száraz bőröm pihe puha tőle. Vízhiányos bőrnek nyoma sincs! Az illatáért is odavagyok.

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel

HappySkin Erdély Kincse Szappan Parajdi Sóval és ÖKO Kecsketejjel
2019. április 15.

Esténként szoktam átmosni vele az arcom. Az ekcémás területeket nekem is nagyon jól helyre tette mint az előttem szólónak. Nagyon örülök, hogy rátaláltam a márka termékeire, mert az ekcémás bőröm nagyon sokat javult mióta ezeket használom.

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam

Dora Natura 13 Gyógynövényes Natúr Bőrbalzsam
2019. március 28.

Egyik ismerősöm ajánlotta, kislányommal együtt teszteltük a terméket. Nagyon száraz bőrünk van és néhol ekcémás is. Annyira nem vagyok elájulva tőle. Az ekcémánkat nem tüntette el, más natur termékkel sokall jobb hatást értünk el. Viszont előny, hogy nagyon jól puhítja a bőrt és szinte mindenre lehet használni, a koszmóra bevált!

HappySkin Thermal Essence Harkányi Termálvizes Arckrém

HappySkin Thermal Essence Harkányi Termálvizes Arckrém
2019. március 28.

Szomorúan olvastam az előző hozzászólásokat mert nekem csak pozitív tapasztalatom van a termékkel. Vízhiányos száraz arcbőrömet szuperül hidratálta! Ráadásul sógornőmnek brutálisan ekcémás arcbőrét is szépen lassan rendbe hozza. Orvosa nagyon sokféle gyógyszertári krémet felírt már neki, de egyikkel sem ért el ilyen eredményt!

HappySkin Béka Babafürdető Hab Bio Mandulaolajjal

HappySkin Béka Babafürdető Hab Bio Mandulaolajjal
2019. március 14.

Ezt is megrendeltem kisfiamnak mert a popsikrémük csodát tett a bőrével. Szuper a hatása mint az összes többi terméküknek. Piros, száraz foltoknak nyoma sincs!! Gyerkőcök oda vannak a termékek csomagolásáért, most épp a béka lett a kedvenc állatuk. :D Nagyon örülök, hogy az ő bőrüket is natúr kozmetikumokkal ápolhatom.