Zsoja

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. április 24.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon

Gliss Kur Oil Nutritive Sampon
2020. április 23.

Én nagyon szeretem ezt a sampont. Már többször újra vettem, mindig van belőle egy tartalék. A hajam szereti, enyémet nem lapítja le, nem gubancolja, nem árt neki. Imádom az illatát, az állagát, a habzását, egyszóval számomra ez A SAMPON. Még biztosan újra veszem.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2020. április 23.

Én nagyon szerettem. Kellemes az íze, az állaga, az illata. Az ajkaimon gyorsan segített, többszöri használat után sem szárított. Szerintem ez a legjobb eos, már jó párat próbáltam, van amelyik a felét sem tudja. Ezt az ízt nyugodt szívvel tudom ajánlani.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2020. április 23.

Szerintem ár-érték arányban az egyik, hanem a legjobb kézkrém. Kellemesen sűrű állaga van, enyhén fehéres színnel. A bőr összképét gyorsan javítja, estéres ajánlom, mert egy picit nehezen szívódik fel. Nincs fullasztó érzete, de biztosan van ember akinek ez az állag már nem megfelelő. Egy próbát szerintem mindenkinek megér, nem egy érvágás, már többször újra vettem.

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum

Neutrogena Kézkrém Koncentrátum
2020. április 22.

Imádom ezt a terméket. Nagyon kellemes állaga van, jól kenhető, semleges illattal. Eszméletlenül gyorsan segít akár milyen gyatra bőrképen. De valami borzasztó kis lyukon szeretnék ezt az igen sűrű terméket kigyömöszölni, ami végül ilyen kis féreg szerűen mászik elő. Ezen szerintem lehetne javítani. Praktikussága miatt csak 4 csillag.

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló

Yves Rocher Bourbon Vanília Testápoló
2020. április 22.

Minden bőrszárasságot helyre rak, akár egy este alatt. Az illata nagyon erős, én kifejezetten szeretem a vanilliát, számomra nem zavaró. De rengeteg embernek ez az illat már émelyítő, nekik nem ajánlom (mondjuk olyan vanilliásat ne vegyen, aki nem szereti, nemde 😂). Biztosan újra fogom venni.

Adidas Fizzy Energy

Adidas Fizzy Energy
2020. április 22.

Imádom az illatát, kellemes citrusos. Illat tartóssággal nálam nincs gondja, én egész nap érzem. Ruhára-bőrre egyaránt fújok, én a bőrömön is ugyanúgy érzem, mint a ruhámon. Szeretem.

Nivea Expert Micellás Víz

Nivea Expert Micellás Víz
2020. április 22.

Na ez valami borzalmas. A garnier akármelyik micellás vize után egyszerűen felháborító. Értem én, hogy olajos, de ennek ellenére nem kéne egy filmréteget hagynia az arcomon. Döcögősen távolít el egy nem ultra tartós szempilla spirált is. Csomagolása sem megnyerő, állásában még a matrica is megindult róla. Remélem egyszer sikerül véglegesen elhasználnom, és kidobhatom.
Soha többé.

Garnier Pure Active Micellás Víz

Garnier Pure Active Micellás Víz
2020. április 22.

Véletlenül siettségemben zsíros bőrre valót vettem az én sivatag száraz arcomra... Ez nem a termék hibája. Ugyanúgy kíméletesen távolítja el a sminket, mint bármelyik testvére. Biztosan elhasználom, csak nem fogom újra venni, mivel nem megfelelő a bőrtípusomhoz.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2020. április 22.

Nagyon tetszett, imádtam használni. Kevés is elég volt belőle, az érzékeny bőrömet sem bántotta, szemem sem panaszkodott. Gyorsan és egyszerűen távolította el a sminkemet. A garnier micellás vízben verhetetlen!
Ár-érték arányban is ideális, biztosan újra fogom venni, csak most egy másik garniereset tesztelek!😜

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé

Miss Sporty Studio Lash Happy Brow Szemöldök Zselé
2020. április 22.

Számomra tökéletes. A szőke szín van meg, tökéletesen passzol a világos hajamhoz és szemöldökömhöz. Szeretem, de ha elfogy, azért még keresgetek.☺️
Ennek ellenére színe, tartóssága és ára miatt természetesen 5 csillag.