Zsokuci5321

Regisztráció dátuma: 2017. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. július 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír

Organic Shop Málnakrém Cukros Testradír
2019. január 10.

Körülbelül 1,5 hónapja használom, DM-ben vettem 1100Ft körül, heti 1x szoktam használni egész testre, nagyon klassz mind az állaga, mind az illata, a hatásáról nem is beszélve, hogy pihe-puha nem zsíros, nem száraz érzetű lesz a bőröm. A tégelyből még annyi sem fogyott el a kb 6 alkalom után, hogy a vékony pattintós tető alatt látszana valami üres rész..
Imádom, amint elfogyott (nyár végére talán? :D ) kipróbálom a többi illatot is!!

Mayam Rozmaringvíz

Mayam Rozmaringvíz
2018. november 7.

A házilag készített samponom és hajpakolásom állandó összetevője zsírosodásra hajlamos hajamra. Szerintem a rozmaringvíznek (is) köszönhető, hogy a heti hajmosásaim száma maximum kettőre csökkent.

Mayam Ricinusolaj

Mayam Ricinusolaj
2018. november 7.

Szuper szépségtrükknek tartom a ricinusolajat, főleg akinek kevés és/vagy hullik a szempillája, saját tapasztalat alapján napokon belül látszódni kezdtek a picike új szempillácskák. Kb 3 hónapig használtam, teljesen rendbe jöttek, szép hosszúak és erősek lettek. A ricinusolajat szoktam még hajpakolásba is használni, hajerősítőnek is bevált.

Mayam Levendulavíz (Bio)

Mayam Levendulavíz (Bio)
2018. november 7.

Többféleképpen próbáltam már ezt a levendulavizet, kevertem hajpakolásba, arcpakolásba és használtam hígítatlanul arcpermetként is, mindegyik felhasználása klassz eredményeket hozott. Arcpermetként azonnal hidratálja a bőröm, imádom az illatát is :-)

Mayam Cassia Semleges Henna

Mayam Cassia Semleges Henna
2018. november 7.

Rendszeresen használom hajpakolásba (v.barna hajam van) ezen recept alapján: https://www.elemental.eu/hu/blog/7925_korpasodas-elleni-maszk-henna-cedrus.html
Kifejezetten szereti a hajam, kevésbé zsírosodik, kellemes tapintású hajmosás után, nem szárad ki.

Mayam Bhringaraj Por

Mayam Bhringaraj Por
2018. november 7.

Hajpakolásba próbáltam már többször, szép selymes lesz tőle a hajam és mintha kevésbé hullana :-)

Mayam Zöld Agyag

Mayam Zöld Agyag
2018. november 7.

A zöld agyagból én hajmaszkot gyártok kb havi 2x ezen recept alapján (https://www.elemental.eu/hu/blog/7925_korpasodas-elleni-maszk-henna-cedrus.html) és felrakom száraz hajra hajsapkában ülök 1 órát, majd lemosom, nekem nagyon bevált, már jó fél éve használom ezt a pakolást.
Egy hajpakolásba mindössze 7-8gramm agyag kell (hosszú és rengeteg hajam van, de ezt csak a hajtőre kell felvinni), szóval a 100grammos kiszerelés nálam majd 7 hónapig kitartott.

Mayam BHA Természetes Szalicilsav

Mayam BHA Természetes Szalicilsav
2018. november 7.

Kb 1 éve használom samponba keverve ezen recept alapján: https://www.elemental.eu/hu/blog/10003_korpasodas-elleni-sampon-tengeri-kivonatokkal-es-a-cinkkel.html
Nekem nagyon bevált.

Szappanfalu Kovaföldes, Kókusztejes, Levendula Sampon-Szappan

Szappanfalu Kovaföldes, Kókusztejes, Levendula Sampon-Szappan
2018. október 21.

A száraz, érzékeny bőrömet is hidratálta, nagyon kellemes levendula illata van.

Szappanfalu Argánolajos Rózsa Szappan

Szappanfalu Argánolajos Rózsa Szappan
2018. október 21.

Ez a szappan tényleg hidratál, nagyon kellemes 'meleg' rózsaillata van, ezért én ezt főleg ősszel-télen használom, és váltogatom más "Szappanfalus" csodákkal.