Zsolt8912

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. április 15.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém

Vichy Normaderm Öregedésgátló Arckrém
2019. április 28.

Tinikorban használtam többször a családot, bízva benne, hogy majd segít. Sajnos nem így lett. Most felnőttként viszont pont az ellenkezőjét hozza. Meghatározott illatú (ami hiányzott is) és könnyen kenhető állagának köszönhetően profin lehet vele bánni. Elég egy borsószemnyi és egész napra megadja a hidratálást, fedést az arcomnak. Végre nem zsíros a bőröm és hatását még nem venni észre, de segíti az apróbb ráncoknál a harcban. Egyenlőre négyest adok.

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile

Kérastase Chronologiste Le Parfum En Huile
2019. március 21.

A Kerastase termékeit nagyon megszerettem, lassan egy éve használom őket. Nemrég fogyott el az Elixir Ultime olaj és valami mást is szerettem volna kipróbálni. Fodrászom ajánlotta ezt az olajat, mivel tudja, hogy szeretem a finom illatokat és ez a termék is meggyőzött. Borsos ár, de úgy néz ki a hajam, mintha minden nap a fodrásztól jönnék ki. Illata tényleg elvarázsol és nem tolakodó kicsit sem, textúrája lágy-selymes, nem ragad. Hajra kenés után picit várni kell vele, de egy könnyed fésülés után máris ragyog az egész hajam! Ha göndören, ha vasaltan hordom, szembetűnő mindkettőnél a változás! Ismerőseim és kollégáim sokszor kérdezik, hogy mi a titkom és nagyon jó büszkélkedni a termékkel, csakis ajánlani tudom!

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo

Kérastase Resistance Bain Extentioniste Shampoo
2019. március 21.

Szettben vettem meg én is a családot és nagyon elégedett vagyok vele. Mindig is hosszú, sűrű hajam volt, de az elmúlt években valahogy lassabban nőtt. Aztán piacra dobták a terméket, először külföldről szereztem be és valódi csoda. A család bármely tagjáról van szó, az illatuk isteni! A sampon nálam is kevésbé habzik, de jól tisztít és könnyen kimosható. Balzsamot csak a törölköző száraz végekre szoktam tenni, viszont a maszkot van, hogy egy óráig a hajamon hagyom. Az elixirje is megér egy misét, mert nem hagy zsíros-ragacsos foltot a hajamon mint más terméknél és isteni az illata! Mélyen a zsebbe kell nyúlni az embernek, de praktikus kiszerelésű, több használat után szinte teli a flakon, na és a hatása! 3 hónap alatt majdnem 6,5 centit nőtt a hajam! Elég látványos mikor nem göndör állapotban van a hajam, hanem vasalva :) Nálam maximálisan bevált termék!

Kérastase Resistance Masque Extentioniste

Kérastase Resistance Masque Extentioniste
2018. november 21.

Fontos számomra is, hogy milyen illat marad egy egy hosszú hajkúra után a hajamon és számomra bevált a termék. Nem kócosodik a hajam és a tört végek is eltűntek. Selymes és flexibilis, napokig szép marad, könnyű kezelni. Valóban drága, de a többi termékkel szemben ez nálam bevált!

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum

Kérastase Sérum Extentioniste Energizáló Fejbőr és Hajszérum
2018. november 21.

Bevallom kicsit szkeptikusan vettem kezembe a terméket, de végül meggyőzött s nem bántam meg! Eleve az illata ami isteni és akár parfümként is viselném annyira jó. De maga a sampon, balzsam és maszk is remek termék. A szérum egy fokkal jobb illatú, könnyű használni és tényleg nem zsírosít mint a legtöbb hasonló termék, hamar beszívódik. Csalódottság egyáltalán nincs, hiszen az amúgy is hosszú hajam cirka 1 hónap alatt kb. 4-5 centit nőtt! Drága befektetés a termék, de együttesen váltja ki a remek hajvédő/növesztő hatását.

Kérastase Resistance Bain Force Architecte Sampon

Kérastase Resistance Bain Force Architecte Sampon
2018. szeptember 14.

Nálam a sűrű és göndör hajnál sokat segített, mivel gyorsan törik a vége, több odafigyelést igényel. De ez a sampon gyorsan segít regenerálni! Én is félve vettem meg, mert tényleg horror ára van, de abszolúte megéri. Már az első használat után látszik az eredmény és sokat segít a balzsam és szérum is. isteni illata, könnyű textúrája van és jól habzik, nem kell feleslegesen elhasználni belőle. Csak ajánlani tudom :)

Kérastase Resistance Sérum Therapiste

Kérastase Resistance Sérum Therapiste
2018. szeptember 14.

Teljesen igazat adok az előttem kommentelőnek, hogy horror ára van, pláne, hogy a sampon és balzsam is elkél, viszont ha ez kell, hogy tényleg mindenféle cécó nélkül nézzen ki úgy a hajam, mintha most jöttem volna a fodrásztól, akkor nagyon is megéri! Nem ragad és könnyen lehet vele bánni, bár az is igaz, hogy nálam sem tartott ki 1 hónapnál tovább ez a szérum, de imádom. Kellemes illatú és tényleg sokat segít a regenerálásban! Csak ajánlani tudom :)

Kérastase Elixir Ultime

Kérastase Elixir Ultime
2018. szeptember 14.

Nagyon megkedveltem ezt az olajat, mert tényleg azt kapom amit ígér. Igaz, ezért mélyen a zsebbe kell nyúlni érte, de abszolúte száz százalékban megéri! Genetika vagy sem, de a sok hajápoló ellenére, sosem éreztem szépnek a hajvégeimet, pedig fodrász is látja és tényleg megkapja a megfelelő belső táplálást is. Mikor kipróbáltam féltem előtte, hogy na, megint egy termék ami ideig óráig hat, aztán mehet a többi mellé a polcra, de ennél az olajnál nem ez volt. Lassan 3 hónapja használom s a hajam teljesen ujjá éledt! Imádja s minden nap kenek rá. Nem nehezít, nem zsírosít és isteni az illata. Hajmosáskor is kap belőle rendesen és ennyi idő után is majdnem 3/4-ig van a flakon! Meglepő! Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionáló

Kérastase Resistance Fondant Extentioniste Kondicionáló
2018. szeptember 14.

Életem első kerastase termékei a resistance család. Csomagban vettem, melyben nem csak a kondicionáló, hanem sampon, balzsam, hajmaszk és szérum is volt. Kicsit félve próbáltam ki, hisz több mint 40 ezret adtam ki ezekért és nem túl jó vélemények vártak itt sem előtte. De valamiért nekem hatalmas pozitívum ez a termékcsalád! Jó, eleve is bíztam benne, hogy nálam beválik. Illatra szerelem volt első szagolásra minden terméknél. Állagra is nagyon finom, selymes textúrákkal érintkezem minden hajmosásnál. A sampon könnyen habzik és kevés is elég belőle, kb. 3. hónapja használom és félig van. Balzsamot is nagyon szeretem, mivel neki kicsivel erősebb az illata. Hajmaszkot minden 2. mosás után használok, de kb. 1 órát hajamon van s utána ujjá éled a hajszerkezet. Az olaj már érdekesebb, kettő komponensű és picit nehezen jön ki a tubusból, de az is remek! A szérumja volt elsőre furcsa, hogy ennyi mindent kenek/rakok a hajamra és mégis érzem a szabadság érzetét, elsőre furcsa volt. Nekem nagyon bevált a termék, hajam minden mosás után csodás, illatos, nem száll, puha mint egy baba bőre és mindenki csodálja, mondják is, mintha fodrásztól jöttem volna. Ja és igen, mivel ez segít növeszteni a hajat, tényleg remek, mert ebben az időben majdnem 6 cm-t nőtt, ami elég durva!

Lee Stafford Hair Growt Shampoo

Lee Stafford Hair Growt Shampoo
2018. július 18.

Nemrég kezdtem el a márka pár termékét használni, s vettem észre a polcon a hajnövesztő sampont. Mondjuk én szkeptikus vagyok ezektől, de nosza, próbáljuk ki! Alapból a kókuszos balzsammal használom és nagyon jó párost alkotnak. Nekem igaz sűrű és göndör hajam van, de most nyáron "több" jön ki a megszokottnál, így bízva ebben a termékben, nekivágtam. Tényleg nagyon puha és selymes lesz a hajzat, édeskés illata is remekül vegyül a kókusz illatával, nem zsírosít, szóval nekem eddig nyerő páros. Mivel csak 2. alkalommal használom, sok változást nem tapasztaltam, de remek kis kence!