zsooofizsooofi

Regisztráció dátuma: 2013. október 2.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. október 2.
Bőrprobléma: -

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel

Benton Aloe-Propolis Soothing Gel
2018. április 16.

Szerintem ez a cucc izzadtságszagú, de ezt nyilván könnyű neki megbocsátani, mivel annyira szuper. Én szérumként használom hidratálókrém alá, amióta használom, nem hordok alapozót, olyan szép összképet varázsol a bőrömnek. A foltokat nem halványította túlságosan, de összességében nagyon puhává és egyenletessé teszi a bőrömet, nagyon szuper cucc.

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum

PomPom Bűbáj Bőrtápláló Arcszérum
2017. augusztus 23.

Nagyon szeretem, esténként szoktam használni. Kb. 5-6 csepp elég az egész arcomra, hogy vékonyan bekenjem vele, így egyáltalán nem túl zsíros. Néha egy rétegben teszek még rá éjszakai krémet is, a bőröm nagyon szereti, tényleg nagyon-nagyon bevált. Most fogom újravenni. :)

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé

PomPom Rózsa Virágvizes Zselé
2017. augusztus 23.

Alapvetően meg vagyok vele elégedve, de ha huzamosabb ideig naponta használom, kipattogok. Az is lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de már legalább 3-4 alkalommal eljátszottam ezt, és valahogy az illata sem az igazi. Ettől függetlenül jó kis cucc. :)

Sleek A New Day I-Divine Palette

Sleek A New Day I-Divine Palette
2017. január 7.

A megszokott Sleek minőség: csodás pigmentált színek, tartós, és annyira jók a színei! Végre egy paletta, aminek az összes, tényaleg az összes színéhez hozzányúlok. Sokat gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de nem kellett volna, mert szuperül bevált. Amióta megvan, nem is nyúlok másik paletta után :)

Essence 2in1 Eyeshadow & Primer

Essence 2in1 Eyeshadow & Primer
2017. január 7.

Végső elkeseredésemben vettem meg (amikor már csak olyan RdeL young szemhéjalapot találtam, amibe belenyúlkáltak), reménykedtem benne, hátha bejön. Nekem elsősorban primernek kellett volna, pár órán át még működik is, de egy egész napi viselet után siralmas állapotban volt estére. Szerintem ráadásul még tompítja is a színeket, szemhéjpúdernek pedig igazán nem értem, miért használná bárki is; olyan, mintha táblakrétával kentem volna össze a szemhéjaimat. Persze ettől függetlenül lehet, hogy önmagában jól működik, de én nem bízok már benne. Teljesen felesleges vétel volt.

H&M Krémes Rúzs

H&M Krémes Rúzs
2016. december 12.

Akciósan, 700 Ft-ért vettem meg egy klasszikus vörös árnyalatot (Pyrope névre hallgat). Teljesen ledöbbentem, hogy mennyire jól pigmentált, nem szárít egyáltalán, nem kenődik el, és az evés-ivást is egészen jól bírja. Ennyi pénzért kb. ajándék volt, de megkockáztatom, hogy az eredeti árát is simán megéri, van olyan jó, mint a MAC rúzsom. Biztos visszamegyek még más színekért is, hatalmas rajongó lettem!

H&M Lip Balm Passionfruit

H&M Lip Balm Passionfruit
2016. december 12.

Számomra ez az ajakápoló örök kedvenc, mindig rendbeteszi a száraz ajkaimat. Többször vettem már hasonló nagy kiszerelésű shea vajas ajakbalzsamot a H&M-ből és eddig sohasem csalódtam.

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező

Catrice Matt Lip Artist 6 Hr Ajakszínező
2016. december 12.

Én Catrice termékben még sosem csalódtam ekkorát. A sötétbordó színűt vettem meg, mert már régóta szerettem volna egy ilyen sötét, alvadt vér színű rúzst. A teszter alapján bíztam benne, hogy ez majd jó lesz, de hajjaj, nagyon nem. Az még csak hagyján, hogy nehéz egyenletesen felvinni; beül a ráncokba, rettenetesen foltosan kopik, és ráadásul nagyon hamar. Mindennek a tetejébe a kupakja többször is leesett a táskámban (pedig direkt figyeltem rá, hogy rendesen "rápattanjon"), és tiszta rúzs lett mindenem. Talán a többi szín jobban teljesít, de ez egy katasztrófa, nem ajánlom senkinek.

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette

Rimmel Magnif’Eyes Eye Contouring Palette
2016. november 17.

A Glamour-napokon vettem meg ezt a palettát, hirtelen felindulásból - "Úristen, rózsaszínes nude paletta! Milyen kicsi, könnyen hordozható! Tükör!! Féláron!!!" - valami ilyesmi járhatott a fejemben, amikor a teszter kipróbálása nélkül bekerült a kosaramba. Hát, kár volt érte, én sokkal inkább a matt színeket preferálom, ebben az pedig eléggé kevés van. A legvilágosabb szín egy tragédia, szerintem akkor sem látszódna semmi belőle a szemhéjamon, ha az összeset egyszerre kenném fel... a sötétebb színek pigmentáltságával semmi baj sincs, a balról harmadik rózsaszínes-csillogós árnyalat pedig, megkockáztatom, tökéletes. Szóval, nem egy rossz paletta igazából, bár a világos színt kár volt beletenni, a többi rendben van. Ha egy sötétebb-csillogósabb, utazásbarát palettát keresel, akkor tökéletes; számomra viszont nem vált be igazán.

Lovely Classic Nude Make Up Kit

Lovely Classic Nude Make Up Kit
2016. március 25.

Nagyon szkeptikus voltam ezzel a palettával kapcsolatban, de abszolút pozitív csalódás! A színek szépek, az árához képest tök jól pigmentáltak, Rival de Loop Young alappal egész nap egy helyben marad, nem kopik, nem csíkozódik. Néhány negatívum: kicsit porol, a műanyag csomagolás pedig nagyon gagyi (feltűnt valakinek, hogy a sima nude palettától annyiban különbözik, hogy ráragasztottak egy 'classic' matricát...?). Amit sosem fogok megérteni, az az, hogy miért kell egy kimondottan nude palettát csupa fényes-csillogó színnel telipakolni, kicsit nagyobb arányban is lehetnének benne matt színek. De igazából nem is értem, hogy miért panaszkodok, az egész cucc 990 forint volt, ennyiért ajándék.