zsovarnai

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. március 24.
Bőrprobléma: -

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray

Bioderma Photoderm Kid SPF50+ Spray
2012. augusztus 30.

Én csak superlativus-okban tudok erről a naptejről beszélni. Júliusban bekentem magam délelőtt 9kor és délután 3ig bicikliztünk a Hortobágyon. A hátamon egy csíkot kihagyott a párom, az veszett mód leégett, de a többi helyen nagyon enyén lebarnultam. Spanyolországban pedig még napi két fürdőzést is kibírt. Jó, ott délután 4-5ig csak ebédelni mentem ki a napernyő alól. Nagyon szeretem, hogy spray, így nagyon jól eloszlatható. Nekem semmilyen zsíros utóérzetet nem hagyott, sőt, bekenés után nem is éreztem, hogy kezet kellene mosnom. Csak ajánlani tudom.

FLP Aloe Folyékony Szappan Arcra és Kézre

FLP Aloe Folyékony Szappan Arcra és Kézre
2012. június 8.

Nagyon szeretem ezt a folyékony szappant. Én intim lemosónak használom és még annak is tökéletes. Az ára húzós, de mivel nem kézmosásra használom, nem fogy olyan gyorsan. 473 ml!

Ilcsi Érzékeny Extra Tonik

Ilcsi Érzékeny Extra Tonik
2012. június 8.

Egy hete használom és nagyon tetszik. Az arctej után nagyon jól felfrissíti a bőrt. Jól adagolható, mivel pumpás szórófeje van. Illatanyag mentes, ezért nagyon érezni az útifű illatát. De mi mást várnánk egy natúrkozmetikumtól? :)

Vichy Purete Thermale Bőrnyugtató Arctonik Száraz és Érzékeny Bőrre

Vichy Purete Thermale Bőrnyugtató Arctonik Száraz és Érzékeny Bőrre
2012. május 6.

Nekem nem száraz az arcbőröm, de érzékeny és ez az arctonik télen nagyon jó még a korpás seboreás bőrömre is.

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)

Vichy Idealia Normál-Kombinált Bőrre (régi)
2012. május 6.

Gazdag krém, az én korpás seboreás bőrömre már sok. Délre már fénylik tőle az arcom. Ráadásul valamelyik összetevője csípi a szemem. Így éjszakára használom. Nem okoz pattanásokat.

FLP Sonya Aloe Szemsmink Lemosó

FLP Sonya Aloe Szemsmink Lemosó
2012. április 1.

Nagyon szeretem, hogy nem olajos. Emiatt (?) egy kicsit szárít is, de utána úgyis mindig használok szemápoló krémet.

Nivea Waterlily & Oil Krémszappan

Nivea Waterlily & Oil Krémszappan
2012. április 1.

Jó kis szappan, bár személy szerint a Honey & Oil illatát jobban szerettem, de azt már nem találom sehol. :(

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál

Giorgio Armani Eyes To Kill Szempillaspirál
2012. március 25.

Dúsít is, hosszabbít is. Tényleg. Tökéletes.