ZsoYo

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír

Lush Ocean Salt Arc- és Testradír
2017. október 3.

IMÁDOM!
Miután nem 15 éves vagyok használtam én már 800 Ft-os meg 10 ezer forintos arcradírt is az elmúlt években, de soha egyik sem volt olyan jó, mint ez.
Olvastam sokaknak nem tetszik a nagy/durva szemcse, szerintem ez a legjobb benne... próbáltam én cuki kicsi szeműt semmit nem ért, de dupla ennyibe került (más márka). Persze kinek milyen a bőre és mi válik be, de aki még nem próbálta annak csak ajánlani tudom, nekem örök kedvenc. :*

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask

L'Oreal Paris Pure-Clay Mask Detox & Brighten Treatment Mask
2017. március 16.

Összehúzza a pórusaimat, finom az illata (olvastam valakit zavar engem nem :) ) és most 2600 Ft a Rossmann üzletekben, így baráti az ára is.

Lush Buffy Body Butter

Lush Buffy Body Butter
2016. december 20.

Imádtam, "feladatát" csodásan végzi és az illata is remek.

B.U. Golden Kiss EDT

B.U. Golden Kiss EDT
2016. december 17.

Érdekes, mert kb egy termékét sem próbáltam ki még soha a márkának. Most, hogy nagy akciók vannak az ünnepek miatt szagolgattam mindent és 1700 Ft-ért gondoltam kipróbálom, mert az üvege nagyon "dögös" és elfér a táskában, olyan csajos. :) Az illata ennek ízlett a legjobban a többi terméke közül és nem csalódtam a tartósságában sem, jobban bírja mint a 7000-8000-es parfümök.

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her

Enrique Iglesias Deeply Yours For Her
2016. december 17.

Általában nem ez az illat tetszik, de most nagy akciók vannak, így 50%-kal olcsóbban vettem meg.
Az illata nagyon tetszik magamon ám sajnos nem tartós, kicsit többet vártam tőle ( főleg ha az eredeti árat vesszük alapul).

Astor Quick and Go Körömlakk

Astor Quick and Go Körömlakk
2016. december 17.

IMÁDOM, gyorsan szárad, nem kopik le hamar (2réteg) és az egyik kedvenc árnyalatom.

Totes Meer Premium-Maske Repair

Totes Meer Premium-Maske Repair
2016. december 16.

Isteni, jellegzetes illattal, mely nekem nagyon tetszik ( másnak zavaró lehet). Tekintve, hogy 2 alkalomra elég az ára sem sok, főleg hogy az arcbőr meghálálja használatát.

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)

Gliss Kur Total Repair Express Hajregeneráló Balzsam (régi)
2016. december 16.

Fenékig érő természetes hajam van közel 10 éve, ebből kb 2-3 éve ezt használom és nagyon szeretem.
Illata is jó és könnyen ki tudom fésülni, gyönyörűen csillog a hajam tőle.

Isana Mademoiselle Raspberry Málnás Krémtusfürdő

Isana Mademoiselle Raspberry Málnás Krémtusfürdő
2016. december 16.

Az illata nagyon jó, de nem tartós.
Általában nem szeretem az ilyen gyümölcsös/édes illatokat, de ez valamiért mindig van itthon, "megfogott".
Igaz, kicsit szárítja a bőröm, de kb minden tusfürdő után kennem kell magam, így annyira nem zavaró/nem von le értékéből.

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal

Isana Körömlakklemosó Mandula Illattal
2016. december 16.

Régóta használom, teljesen jó az ára és minősége is (sokszor akciós, akkor érdemes venni párat).