ZsoYo

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál

Alverde Szétválasztó Szempillaspirál
2016. december 16.

Második lépésként használom és úgy szuper :) Önmagában annyira nem, de úgy sem rossz.

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával

Oriflame Love Nature Arcradír Aloe Verával

Csalódás.
Sajnos nem olvastam el itt előtte a véleményeket és hirtelen felindulásból megrendeltem. Az évek alatt bármelyik márka termékét használtam sokkal jobb volt, ennek sem az illata nem tetszik sem a "dolgát nem teszi" megfelelően. Elajándékoztam.

Zara Femme (2013)

Zara Femme (2013)
2016. december 16.

Illata szuper azt szeretem, de nem tartós ( ezért a levonás), így újra nem veszem.
Persze ha az árat nézem, akkor többet lehet nem is szabadna várnom. :)

Isana Deine Ruhe-Oase Fürdőkristály

Isana Deine Ruhe-Oase Fürdőkristály
2016. december 16.

Most akciósan lehetett megvenni 149 FT-os áron.
A tasakot lehet felezni, akkor is bőven elég és ezért az árért szerintem szuper. A bőröm nem húzódott utána, ami elég gyakori más termékek esetén, az illata remek. Csodát nem kell várni, de ajánlom mindenkinek 1-1 alkalomra :)

Nivea Creme

Nivea Creme
2016. december 16.

Nagyon szeretem, anno édesanyám használta és így "örököltem meg" a szeretetét .
Csak otthoni használatra ajánlom, hisz nagyon zsíros krém, lassan szívódik be, ám rendkívül hatásos, jó minőségű.
Leginkább este használom, amikor van pár perc arra beszívódjon és nem kell semmihez nyúlni ....
Örök darab marad számomra.

Jimjams Pórustisztító Tapasz

Jimjams Pórustisztító Tapasz
2016. december 16.

Napokig itt olvasgattam a véleményeket ki dicsérte, ki szidta,,,megvettem.
Nos, az a helyzet hogy azok táborát kell erősítenem, akik nem elégedettek vele. :)
Mindent úgy csináltam, ahogy a dobozon van illetve figyelembe vettem azt, amit itt írtak azok, akik 4-5 csillagot adtak, de kb. semmi hatás.
Csodát nem vártam, az a kozmetikus dolga, de azt sem, hogy ennyire "semmilyen". Csalódás.

Balea Borotvazselé

Balea Borotvazselé
2016. december 1.

Általában szeretem a Balea termékeket (maszk stb), de ezt el kellett ajándékoznom, nekem nagyon nem jött be.
Viszont az érdekes, hogy van ilyen saját márkás zselé/hab még náluk, amit pl.:utána vettem és az tökéletes, szóval nem írnám le mindet, de ez nem vált be.

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon

L'Oreal Elsève Fibralogy Hajszálvastagító Sampon
2016. december 1.

Nekem fenékig érő (természetes) hajam van, nagyon gyorsan nő, de sajnos vékony szálú.
Ez a sampon nagyon bevált, nem használok mellé semmit önmagában is tökéletes.
Akinek magas az ára jelezném: érdemes kupon-napokon bevásárolni belőle, akkor -50% én is úgy szoktam, így aztán már az ára is tökéletes. :)

Nivea Double Effect Eye Make Up Remover

Nivea Double Effect Eye Make Up Remover

IMÁDOM!
Kontaktlencsét viselek, így nem mindegy mit használok.
A termék tökéletes, gyönyörűen leszedi a sminket a szemről. Próbáltam 1-2 alkalommal más márka hasonló termékét, mert közel fele annyiba kerül egy-kettő, de a nyomába sem érhet, azokból több kell és a minősége sem volt jó, így vissza is tértem ehhez. :) Mindenkinek csak ajánlom.

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal

Balea Q10 Ránctalanító és Bőrfeszesítő Arcmaszk Panthenollal
2016. december 1.

Először használtam, elég jónak tartom. Illata kellemes, csak azzal van gondom utána száraznak érzem a bőröm kicsit, ezért az egy csillag levonás.