ZsoZsi35

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
2017. június 27.

Nem vagyok egy túlságosan hűséges típus, márami a dezodorokat illeti, vagy még nem találtam meg az igazit. Na, ő már nagyon hajaz a Number One posztra. Az illata mindent visz, mint a piros 7-es. :) Hatásában is-is a véleményem, volt, hogy nagy munkában semmi (szószerint) semmi izzadtság nem jutott át a védelmén, volt viszont, hogy igen - de amikor így is esett, akkor sem volt gáz a szitu. Akcióban szerintem mindenképpen megér egy misét, főleg, hogy elég gyorsan szárad, és nálam foltot sem hagyott egyik ruhámon sem.

Eveline Cosmetics Hydra Impact 360° Energetizáló Nappali Krém

Eveline Cosmetics Hydra Impact 360° Energetizáló Nappali Krém
2017. június 18.

A "könnyed"-del azért vitába szállnék. :( Nyárra kerestem valami könnyebb krémet, alapjáraton normál típusú arcocskámra, amiben van fényvédő. Mivel előzőleg már jópár Eveline márkájú arckrém bevált, gondoltam miért ne választhatnám újra ezt a márkát. Lehet hiba volt.... Állagra nekem egy kicsit a "disznózsír"-ra hajaz, és egy kicsit mintha húzná az arcomat - érzem, hogy van valami az arcomon, ami is-is jó, a nagy nyári melegben. :( :( A fényvédő megléte sem derül ki konkrétan a dobozról, nem biztos, hogy a krém hibája, de a néha elő-előbukkanó pigment foltjaim ismét láthatóvá váltak az elmúlt 1 hónapban, mióta ezt a krémet használom. Úgyhogy sajnos nem jött be..... :(((

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2017. május 28.

Számomra tavaly kb. augusztus óta A MICELLÁS VÍZ! Nagyon sokáig a Garnier volt nálam a Number One, de az utolsó üveggel valahogy megváltozott minden. Valamiért bűdös lett :(, pedig mindig visszazártam a kupakját - így nagyon vártam, hogy elfogyjon (ami a Garnier 400 ml-s kiszerelését elnézve elég sok időben telik. :( Szóval tudtam, hogy más kell, ahogy azt is, hogy tuti nem BALEA, mert az sem vált be. Kb. a 3-4 flakonnal használom már. Nagyon szeretem, isteni az illata az első használattól az utolsóig. Megváltoztatva a sminkeltávolítási gyakorlatomat, nem az első lépésként használom, hanem a másodikként, (először habzó arctisztitóval áztatom fel a sminket). Tökéletesen működik, nem csíp, mindent leszed, és bár "csak" 200 ml így is sokáig elég és 7 napból 5 nap tuti használom. Nagyon remélem, hogy soha, de soha nem vonják ki a forgalomból. :)

Trend It Up N°1 Körömlakk

Trend It Up N°1 Körömlakk
2017. május 28.

Az első színem ebből a sorozatból a FEKETE! Amit utóljára kb. tini koromban használtam, mármint a szint. Egy rétegben is tökéletesen fed, és tökéletesen FEKETE (nem szürke mondjuk), nagyon szépen fényes a finish-e, pedig nem használok hozzá fedőlakkot. Nekem sajnos egy 1-2 napot bír ki, de ez nem biztos, hogy a lakk hibája, mert olyan a munkám ami nem éppen köröm illetve körömlakk barát. Az ára már 500 Ft, amúgy. De szerintem megéri. Ja, és gyorsan szárad, főleg körömlakk szárító folyadékkal.

Trend It Up Sheer Nude Alapozó (régi)

Trend It Up Sheer Nude Alapozó (régi)
2017. május 28.

Nyárra kerestem egy kicsit lágyabb alapozó az amúgy használt Rimmel Match Perfection helyett. Az ára miatt esett rá a választásom. Textúrája kicsit nekem "vízesnek" tűnik, de a felvitel nagyon egyszerű vele, illetve szép a finish-e. Igaz, hálisten túl sok-nagy bőrhibám nincsen. Nem a legjobb minőségű "tojás szivaccsal" viszem fel, de még így is szép a végeredmény, és tartós is. :)

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Ajakrúzs
2017. május 28.

420, 430 - as árnyalatok vannak a birtokomban (még) - az utóbbi időben kaptam rá a rúzsokra és gondoltam egy próbát megér (800 Ft). Nagyon tetszik, az ívást simán kibírja, így kb. 5 órát rajtam vígan elvan. Ami egy kicsit "zavar", hogy vastagabbnak tűnik, mint mondjuk egy Miss Sporty rúzs, így nem pikk-pakk a felvitele. (bár lehet, ez csak gyakorlás kérdése).

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal

Alverde Ajakápoló Bio Körömvirággal
2017. május 28.

Nagyon szeretem, már a második példány is megvan belőle. Inkább éjszakára használom, mert sajnos a csomagolása nem túl strapa bíró, így nem merem táskában hordani :( Viszont, ha reggel itthon felkenem még egy szájfénynek is elmenne, mert annyira szép fénye van. Olcsó, és az árát többszörösen megéri. :)

Balea Papaya & Buttermilch Folyékony Szappan

Balea Papaya & Buttermilch Folyékony Szappan
2016. június 5.

Mióta itthon ez van, állandóan csak kezet mosnék.... :) Szerintem jó az illata, kellőképpen habzik és nem vettem észre, hogy szárítana, pedig az illat miatt lehet többször is mosok kezet, mint kellene. :) :D

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Micellás Víz Száraz és Érzékeny Bőrre
2016. május 19.

UPDATE:
Ha azt írom, közel 5 hónappal a vásárlás után, hogy alig várom, hogy elfogyjon, azzal elég sok mindent elmondok róla. :( Akartam szeretni, és szerethetőnek is tűnt, nem csak az ára miatt. De aztán a folyamatos használatkor kiderültek a turpisságok, pl. nekem csípi a szemem, még úgy is, hogy nagyon ritkán használok vízálló sminkcuccokat, ami még "idegesít", hogy habzik. Minek? Plusz közel távol nem tökéletes a teljesítménye, értem ezalatt, hogy használata utáni tonikos vattakorongon még bőven akad sminkmaradvány. Ami azért valljuk be nem éppen pozitív eredmény, hisz ez a termék elvileg arra hivatott, hogy eltávolítsa a sminket.... Ok, hogy olcsó, de tuti nem veszem újra, és számolom a napokat, hogy mikor fogy el..... :( :(

2015. december 18.:
Körülbelül 1 évig használtam a Garnier Micellás vízét, amit nagyon szerettem, ezen időszak alatt 2 flakonnal sikerült elhasználnom, úgy, hogy 7 napból 5 nap biztos sminkelek. Aztán hallottam a hírt, hogy a Balea kihozta az olcsóbb verziót, gondoltam meglesem közelebbről is, hisz más Balea termékeket nagy örömmel használok. Szerintem nagyon jó alternatíva a Garnier helyett, ami mellette szól mindenképpen az az ára, mert nem mindegy, hogy ugyanazt a mennyiséget 1700 vagy 1000 Ft-ért veszi meg az ember. Szerintem egy próbát mindenképpen megér, nekem bejön. :)

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő

Tesco Loves Baby Rendkívül Puha, Illatosított Törlőkendő
2015. október 7.

Kíváncsiságból és az itteni pozitív vélemények alapján esett erre a termékre a választásom. Kellemesen finom illata van, maga a kendő nagyon puha, ugyanakkor bírja a strapát. 400 Ft 64 db-ért nagyon baráti ár. Elsősorban smink eltávolításra vettem, erről a funkcióról még nem tudok nyilatkozni, de megelőlegezem az 5 csillagot! :)