Zsozsyna

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 4.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP

Hugo Boss The Scent For Her Absolute EDP
2021. november 2.

Erről az illatról az jut eszembe, hogy kedves. Simán lehetne terápiás illat mert bármikor meg tud nyugtatni. Meleg, bújós, puha, púderes, barackos, krémes kis csoda. Nincs nagy hatósugara, de nála nincs is erre szükség. Nem a figyelemfelkeltés a célja hanem, hogy finoman ott legyen velem és körülöleljen mikor szükség van rá. Én így élem meg őt. :)

MAC Velvet Teddy Parfüm

MAC Velvet Teddy Parfüm
2021. november 2.

Oké, imádom. Vakvásárlás volt és nem bántam meg. Sőt, nem értem eddig miért tartottam tőle. Írtak róla mindenfélét, hasonlították sokmindenhez... Az én orromnak TF Tobacco Vanille + egy kis méz. Annyira kedves bájos, hogy alig várom felkenjem holnap reggel a Velvet Teddy rúzsom, fújjak egy kis Velvet Teddy parfümöt és induljak bárhova... Vagy csak üljek itthon, teljesen mindegy. :D

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP

Laurence Dumont Les Senteurs Gourmandes Tendre Madeleine EDP
2021. november 2.

Annyira téli és annyira süti és annyira nosztalgia. Hasonló mint Líra, viszont nem annyira puha, szóval inkább Lolita L amit annyira imádok. Benne van az a pici fűszeres szúrósság mint a Lolitában is. Tartóssága eddig jól produkál, remélem így is marad és akkor öribarik leszünk :)

Mancera Holidays

Mancera Holidays
2021. június 8.

Isteni finom naptej illat, amiből 3 fújást egész nap érezni lehet. Hasonló mint a Montale Intense Tiare, talán ez picit édesebb. Csillagos ötös :)

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló

Magic Steaming Iron Gőzölős Hajvasaló
2021. május 8.

Semmi gőz, csak forró víz ami a csuklómon landol. Mint sima hajvasaló jól funkcionál viszont nem ez a fő profilja és ennyi pénzért értékelendő ha működik is.

Police Shock-In-Scent EDP

Police Shock-In-Scent EDP
2021. április 16.

Aki az illatért és a tartósságáért felelős annak jár a piros pont!!! Imádom! Viszont aki a kupakját tervezte az elmehet a...... :D szenvedj meg az illatért elven működik, szóval nekem már fáj a tenyerem mert mostanában elég sokat járok rá. Hát bejött na... :)

Juliette Has a Gun Not A Perfume

Juliette Has a Gun Not A Perfume
2021. február 12.

Imádom a friss uniszex illatokat. Ő is ilyen , viszont alig érzem sajna. Csuklóra szorított orral szimatolom és kerdezem tőle, hogy hol vagy??? Létezik hogy rajtam olyan mint a baccarat? 🤨