Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual

Dove Nourishing Secrets Revitalising Ritual
2021. február 19.

Nekem bejön az illata, kellemes, nem túl hivalkodó, zuhanyzás után is érezni. Krémes, jól habzik, nem száríja a bőrömet. Ár-érték arányban szerintem megfelelő.

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum

Tindigo Smooth & Glow Night Repair Oil Serum
2021. január 14.

Itt vettem bontatlanként, de bontott volt. Lejárati időn belül voltunk jócskán. A szaga rettenetes, számomra elviselhetetlen. Nem tudom, hogy azért, mert bontott volt, vagy egyébként is ilyen büdös. Mindenesetre lejárat előtt több hónappal nem kéne megromlania. Nem tudtam használni, csak egy-két alkalommal erőltettem magamra. Igy a hatásáról nem tudok beszámolni.

Alverde Naturschön Gesichtsöl

Alverde Naturschön Gesichtsöl
2020. november 7.

Egy üveggel elhasználtam. Tetszik a natúr csomagolás, szépek az összetevői. Nálam este a szérum után és a hidratáló előtt kerül fel az arcomra 3-4 csepp. Jól teljesít, a bőröm puhább, hidratáltabb lesz tőle.

Alverde Naturschön Szemkörnyékápoló

Alverde Naturschön Szemkörnyékápoló
2020. november 7.

Én szeretem ezt a szemkörnyékápolót. Nem irritál, jól hidratál, kellemes érzetet hagy maga után. Úgy gondolom, ami ebben a kategóriában elvárható, azt teljesíti.

Alverde Naturschön Olívás Arctisztítógél

Alverde Naturschön Olívás Arctisztítógél
2020. november 7.

Kíméletes arctisztító, nem szárít. Én micellás víz után használom. Az illatával sincs problémám. Nekem csípi a szemem, emiatt 4 pont.

L'Occitane Rózsa Testápoló Tej

L'Occitane Rózsa Testápoló Tej
2020. október 27.

Fntasztikus rózsaillat! Ha este bekenem magam, még reggel is érezni. Kicsit híg állagú, könnyen beszívódik, jól hidratál, nem marad ragacsos érzet utána. Egyszerre nem kell sok terméket használni. Egyetlen testápolónak sincs ennyire finom és tartós illata. Egyetlen probléma a borsos ára.

Balea Pacific Vibes Bodylotion

Balea Pacific Vibes Bodylotion
2020. október 27.

Illata nagyon jó és az ára is. Viszont nekem nehezen szívódik be. Pár percig fehér réteg marad a bőrömön. Emiatt csak négy csillag.

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. október 23.

Az adagolója borzasztó, csak nagyobb mennyiséget lehet egy pumpálással kinyerni belőle, mely a szemkörnyékre sok, a felesleget az arcomra használom. Olajos szérumot nem lehet rá rétegezni, mert összecsomósodik.. Maga a krém fehér, az állaga nem lenne rossz, de ez a fehér réteg reggel is rajta van a bőrömön. Sokkal macerásabb a használata, mint bármelyik más szemkörnyék ápolónak. Sminkelni nem lehet rá, így csak éjszakára használom. Szeretném szeretni, mert magyar termék és az összetevői is jók. Különösebb hatást nem vettem sajnos észre.

Lolita Lempicka So Sweet EDP

Lolita Lempicka So Sweet EDP
2020. szeptember 5.

Édes, púderes illat, igazán kellemes. A gyümölcsöket én sem érzem benne.Az üvege mutatós, egyedi. Viszont egyáltalán nem tartós, az én bőrömön 2-3 óra eltetlével semmit nem érezni. Egy EDP-től többet várok.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2020. szeptember 5.

Hajvég ápolására kiváló. Kellemes az illata, puhává, selymessé teszi a hajamat, miközben nem nehezíti el. Hajmosás után a már megszárított hajamra kenem,2-3 puffnyi elég. Hajmosások között is szoktam használni. Sokáig elég.