Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

L'Occitane Rózsa Testápoló Tej

L'Occitane Rózsa Testápoló Tej
2020. október 27.

Fntasztikus rózsaillat! Ha este bekenem magam, még reggel is érezni. Kicsit híg állagú, könnyen beszívódik, jól hidratál, nem marad ragacsos érzet utána. Egyszerre nem kell sok terméket használni. Egyetlen testápolónak sincs ennyire finom és tartós illata. Egyetlen probléma a borsos ára.

Balea Pacific Vibes Bodylotion

Balea Pacific Vibes Bodylotion
2020. október 27.

Illata nagyon jó és az ára is. Viszont nekem nehezen szívódik be. Pár percig fehér réteg marad a bőrömön. Emiatt csak négy csillag.

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél

Biola Bio Bearberry Age Control Szemkörnyékápoló Gél
2020. október 23.

Az adagolója borzasztó, csak nagyobb mennyiséget lehet egy pumpálással kinyerni belőle, mely a szemkörnyékre sok, a felesleget az arcomra használom. Olajos szérumot nem lehet rá rétegezni, mert összecsomósodik.. Maga a krém fehér, az állaga nem lenne rossz, de ez a fehér réteg reggel is rajta van a bőrömön. Sokkal macerásabb a használata, mint bármelyik más szemkörnyék ápolónak. Sminkelni nem lehet rá, így csak éjszakára használom. Szeretném szeretni, mert magyar termék és az összetevői is jók. Különösebb hatást nem vettem sajnos észre.

Lolita Lempicka So Sweet EDP

Lolita Lempicka So Sweet EDP
2020. szeptember 5.

Édes, púderes illat, igazán kellemes. A gyümölcsöket én sem érzem benne.Az üvege mutatós, egyedi. Viszont egyáltalán nem tartós, az én bőrömön 2-3 óra eltetlével semmit nem érezni. Egy EDP-től többet várok.

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra

L'Oreal Elseve Selymes Olaj Károsodott Hajra
2020. szeptember 5.

Hajvég ápolására kiváló. Kellemes az illata, puhává, selymessé teszi a hajamat, miközben nem nehezíti el. Hajmosás után a már megszárított hajamra kenem,2-3 puffnyi elég. Hajmosások között is szoktam használni. Sokáig elég.

Lancôme Trésor Midnight Rose

Lancôme Trésor Midnight Rose
2020. augusztus 31.

Nagyon szeretem ezt az illatot, finom rózsás, vaniliás, édes gyümölcsös, igazán nőies. Nem túl édes, nem émelyítő. Nem jön szembe folyton az utcán. Nagyon tartós illat.

Givenchy Organza EDP

Givenchy Organza EDP
2020. augusztus 30.

Igazi klasszikus, érett női illat, de nem nyanyás! Az üvege fantasztikusan szép, egyedi. Az illatot kifújva először nagyon erős, már-már irritálóan. Kb. fél óra elteltével átváltozik egy fűszeres-vaniliás-fehér virágos kompozícióvá. Nagyon tartós.

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej
2020. augusztus 30.

Kellemes, könnyed textúrájú testápoló. Az illata diszkrét. Könnyen beszívódik, jól hidratálja a bőröm.

Apivita Express Ránctalanító Arcmaszk Szőlővel

Apivita Express Ránctalanító Arcmaszk Szőlővel
2020. augusztus 30.

Nagyon kellemes, nem tolakodó illatú. Az én bőröm szinte teljesen beszívja, a maradékot egy nedves vattakoronggal lemosom. Nyakra, dekoltázsra is tettem belőle. 2-3 alkalomra elegendő mennyiséget tartalmaz egy csomag. A bőröm hidratált és feszesebb lett tőle.

Hermès Jour d'Hermés

Hermès Jour d'Hermés
2020. augusztus 29.

Az üvege nagyon izléses, elegáns, a fürdőszoba dísze lehet. Azonban a vastag üveg miatt nehéz, nem táskába dobós. Kifújáskor erősen citrusos, később a citrusossága szelidül és a fehér virágjegyek kerülnek előtérbe. Kellemes, nem tolakodó, tartós és nem tucat illat.
Engem kicsit a Chanel Gabrielle illatára emlékeztet.