Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

DKNY Be Delicious

DKNY Be Delicious
2020. augusztus 29.

Uborkás, almás illat tavaszra, nyárra. Igazi zöld illat, mely hétköznapra megfelel, de semmi extra. Sajnos tartósság tekintetében gyengén teljesít.

Douglas Aqua Focus Moisturizing Rich Cream

Douglas Aqua Focus Moisturizing Rich Cream
2020. augusztus 29.

Átlagos hidratáló krém erősen túlárazva. Az én bőröm hosszú ideig ragacsos marad utána. A hidratáláson kívül semmi pozitívumot nem tudok mondani róla. Sminkelni nem lehet rá. Csalódást okozott, többet vártam ennyi pénzért.

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal

Balea Kézkrém Kókusz és Levendula Illattal
2020. május 31.

Nagyon kellemes illata van, inkább a kókuszt érezni, a levendulát kevésbé. Könnyen és tökéletesen beszívódik, jól hidratál, nem marad ragacsos érzet utána. Az illata hosszan érezhető, Az ára pedig nagyon barátságos.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2020. május 29.

Nagyon jó krém, könnyen beszívódik, jól hidratál és táplál. Nem húzódik utána a bőröm, nem pattogzik ki. Sminkelni is lehet rá.Tökéletesen megfelel arra amire való. Ár-értékarányban is kiváló.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
2020. május 29.

Nagyon jó testápoló, az illata kellemes, nem tolakodó. Jól hidratál és táplál. Viszonylag gyorsan beszívódik.

Eveline Botanic Expert Ultra-Hidratáló Testápoló Tej Bambusz és Aloe Kivonattal

Eveline Botanic Expert Ultra-Hidratáló Testápoló Tej Bambusz és Aloe Kivonattal
2020. május 29.

Kellemes, hűsítő hatású testápoló, de a tápláló hatása nekem kevés. Nyáron napozás után tudom elképzelni, hogy jó lehet. Géles állagú, a pumpás kiszerelés értelmezhetetlen, az utolsó egyharmadát pumpával nem lehet kiszedni a flakonból, mert az oldalára tapad. Fejreállítva a nagyrésze kinyerhető, de még így is maradt benne egy kevés.

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2019. november 10.

Hosszú, egyenes hajam van, könnyen lelapul. Hajmosás után egy ideig magától szárad, majd a félszáraz hajtövekre fújok ebből a termékből. Előre hajolva szárítom a hajamat. Tényleg ad tartást, dúsabbnak tűnik a hajam, nem lapul le. A mennyiséget valóban el kell találni, ha túl sokat fújok, akkor kicsit összeragad tőle. Én elégedett vagyok a termékkel.

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz

Nivea Micellair Expert Kétfázisú Micellás Víz
2019. november 10.

Szépen leszedi a sminket, dörzsölés nélkül is. Az én bőrömet nem irritálja, szemkörnyékre is simán használható. Én nem érzek olajos réteget a bőrömön használat után. Ára is elfogadható, nagy kiszerelésű.

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray

Fa Natural & Pure Roseflower Deo Spray
2019. november 10.

Sajnos nem vált be. Az illata kellemes, érezni a rózsát, azonban az izzadásgátló hatása nagyon gyenge.

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő

Yves Rocher Lótusz-Zsálya Hab- és Tusfürdő
2019. november 1.

Kellemes, virágillatú tusfürdő. Nem kell sokat használni egyszerre, sokáig elég. Egy rövid ideig a bőrön is érezni az illatát. Amit én egy tusfürdőtől elvárok, azt megteszi.