Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

The Ordinary Retinol 1% In Squalane

The Ordinary Retinol 1% In Squalane
2019. november 1.

A 0,5%-os készítményről váltottam erre. Az én bőrömet nem irritálja. Estére használom heti 3-4 alkalommal. Engem nem zavar az olajos formula, egy hidratáló krém kerül fölé. Úgy érzem, hogy kisimultabb, feltöltöttebb a bőröm. A meglévő ráncokat nyilvánvalóan nem fogja eltüntetni, de ha a további ráncok kialakulását lassítja, esetleg meggátolja, az is nagy eredmény.Én leginkább akkor veszem észre a hatását,ha pár napra elutazom és kimaradnak a szérumok (hialuronsav, retinol, C vitamin). Rendesen érezhető és látható a különbség.

The Ordinary Argireline Solution 10%

The Ordinary Argireline Solution 10%
2019. november 1.

Nagyon szeretem a The Ordinary termékeket, de úgy érzem, ez egy gyenge láncszem. Kb. 3 hónapja használom nappalra a szemkörnyékre, éjszakára a koffeines szérumot. Nagyjából olyan, mintha vízzel kenegetném magam, egyelőre nem veszek észre változást. Természetesen egy réteg szemkörnyék ápoló is kerül fölé. Korábban reggel-este a koffeines szérumot tettem fel, azzal jobban meg voltam elégedve.

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich

Geek & Gorgeous 101 Ha 5 Rich
2019. november 1.

Ez a legjobb szérum, amit valaha használtam. Most tartok a harmadik üvegnél, de már a szekrényben lapul a következő. Minden reggel arctisztítást követően ő az első, amit a bőrömre kenek. Kb. egy pipettányit használok, nagyon kellemes érzet, könnyen beszívódik, én egy kis arcpermetet fújok rá és utána jön a hidratáló. Nagyon szépen kisimul, feltöltődik a bőröm. Többen kérdezték, mit használok, mert olyan látványos a hatás. Az üvegcse és a pipettás adagoló nagyon tetszik. Árban meg verhetetlen és magyar termék.

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%

The Ordinary Vitamin C Suspension 23% + Ha Spheres 2%
2019. november 1.

Nekem bevált, a második tubust kezdtem. Heti két alkalommal használom éjszakára. Felkenéskor valóban érezni az apró C vitamin szemcséket, de ez nem zavaró. Ha az arcbőrön bármilyen apró seb van, akkor tényleg kicsit csíp, de kibírható. Hámlasztás után én nem használom. A magam részéről már korábban bevezettem, hogy a párnára egy tiszta törülközőt teszek, így azt nem fogja össze (egyéb szérumok és olajok is hagynak nyomot a párnán). Reggel kisimult, feltöltött az arcbőröm.

Balea California Love Testápoló

Balea California Love Testápoló
2019. november 1.

Az illata csodás, nem túl sűrű,nekem viszonylag nehezen szívódik be. Valamelyest hidratál, tényleg inkább a nyári hónapokra való, télire kevés.

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém

Inecto Naturals Coconut Hidratáló Krém
2019. november 1.

Nagyon kellemes kókusz illata van,. Nekem lassan szívódik be, pedig száraz a bőröm. Néhány percre fehér réteget hagy, azonnal nem lehet öltözködni. Viszont kiadós, ár-érték arányban elég jó. Nekem a tégelyes csomagolás is bejön, az utolsó cseppig felhasználható.

Schmidt's Bergamot + Lime Dezodor

Schmidt's Bergamot + Lime Dezodor
2019. november 1.

Pixiboxból jutottam hozzá én is. Lehet, hogy az enyém selejtes, mert a termék tele van kemény göbökkel, melyek igazán kellemetlenné teszik a használatát. Rendesen kidörzsölte a hónaljamat. Az izzadásgátló hatását nem is tudtam tesztelni. Az illatával nincs problémám. Az nagyon jó, hogy mindenféle mentes, de használhatatlan számomra.

The Body Shop Aloe Nyugtató Arcmaszk

The Body Shop Aloe Nyugtató Arcmaszk
2019. július 27.

Kellemes, visszafogott illatú krém. Én éjszakára használom, alá többnyire valamilyen szérumot is felviszek. De próbáltam már önmagában is. Nagyon jó nyugtató, hidratáló hatású, reggelre puha, kisimult lesz a bőröm tőle.100 ml, úgyhogy nagyon sokáig elég, így nem is tűnik olyan drágának.

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Hajmaszk

L’Oréal Botanicals Fresh Care Safflower Rich Infusion Hajmaszk
2019. július 27.

Végre egy hajpakolás, ami után könnyen kibontható a hajam. Már nagyon sok mindent kipróbáltam, de ez a legjobb. Kellemes az illata, egy diónyi mennyiség elég a hajamra. Nem zsírosít, nem nehezíti el a hajam. Csak ajánlani tudom.

Yves Rocher Repair Lotion

Yves Rocher Repair Lotion
2019. július 27.

Nagyon jó testápoló! Könnyen beszívódik, táplál és hidratál. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. A pumpás kiszerelés is szimpatikus.