Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice

Dolce & Gabbana 3 L'Impératrice
2019. június 15.

Nagyon finom, gyümölcsös-virágos, könnyed nyári illat. Panasz csak a tartósságára lehet, pár óra alatt elillan.

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 24 Órás Hidratáló és Nyugtató Szérum

Nuxe Crème Fraîche De Beauté 24 Órás Hidratáló és Nyugtató Szérum
2019. június 15.

Nagyon jó illatú (nem tudom beazonosítani, hogy mire hasonlít, de kifejezetten kellemes), fehér színű, tejszín állagú könnyű krém. Nagyon praktikus a pumpás adagoló. A bőröm nagyon szereti, könnyen beszívódik, jól hidratál, nyugtató hatású. Én nem tapasztaltam, hogy kukacosodna, pedig rétegeztem alá más szérumot is. Meg vagyon vele elégedve.

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél

The Body Shop Drops Of Youth Hámlasztó Gél
2019. június 14.

Én heti egy alkalommal használom, nagyon kevés elég belőle. Én sem gondolnám, hogy ami csomókba összeáll, az mind elhalt hámsejt lenne. Mindenesetre, ha nem mosom le elég gyorsan, akkor a kis szőrszálakra tapad és nehezen eltávolítható. Utána feszesebbnek, üdébbnek érzem a bőröm.

The Body Shop Shine Lip Liquid Szájfény

The Body Shop Shine Lip Liquid Szájfény
2019. június 14.

A 003-as árnyalat van meg nekem, de szerintem mindegy is hogy milyen szín, mert olyan hamar eltűnik. Felkenéskor szép fénye van, szép halvány színe és nem ragad. Kb. fél óra után evés-ivás nélkül is eltűnik, beszívódik. Hidratálásra jó.

The Body Shop Berry Bon Bon Testvaj

The Body Shop Berry Bon Bon Testvaj
2019. június 14.

Édes, gyümölcsös illatú, gyorsan beszívódó, könnyed formula. A bőrt táplálja, hidratálja,az illata tartós és nagyon finom. Szerintem testápolásban a TBS termékek verhetetlenek.

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Szemkörnyékápoló
2019. június 14.

Könnyű kis hidratáló krém, jópofa a golyós megoldás, ami kellemesen hűsít is.Pillanatok alatt beszívja a bőröm. Az én szemkörnyékemre azonban ő kevés. Fiatalabb korosztálynak bátran tudom ajánlani.

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk

The Body Shop Drops of Youth Fiatalságmegőrző Éjszakai Arcmaszk
2019. június 14.

Nagyon szeretem! Este szérumokat használok, majd felkenem ezt a maszkot, amit egész éjjel rajtahagyok. Reggelente puha, hidratált a bőröm. Az illata is nagyon finom. Jobb a bőröm állapota, amióta ezt használom. Az ára valóban húzós, de egészen keveset kell használni belőle, így elég kiadós. Én fél éve bontottam és a fele megvan még.

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk

The Body Shop Nicaraguai Kávés Energizáló Arcmaszk
2019. június 14.

Géles állagú, csokibarna színű, kellemes, kávé illatú, kávészemcséket tartalmazó termék. Nagyon kellemes érzetet ad felkenés után. Én legalább fél órát fent hagytam. Könnyen lemosható, a szemcsékkel radírozni is lehet, ha valaki szeretne. Az eredmény puha, üde, hidratált bőr. Elégedett vagyok, mint általában a többi TBS termékkel.

The Body Shop Honeymania Lip Butter

The Body Shop Honeymania Lip Butter
2019. február 9.

Kellemes az illata, az íze. Elég jól hidratál, de napközben többször be kell kenni. A nagyon kiszáradt, cserepes ajkakkal ő sem birkózik meg.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2019. február 2.

Sűrű, fehér krém, kevésbé hasonlít más testvajakra. Az illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Sajnos nagyon nehezen szívódik be, egy ideig fehér rétegként marad a bőrön. Pozitívum, hogy natúr kozmetikum, illetve az ára is megfizethető.