Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Syoss Elixír Hajolaj

Syoss Elixír Hajolaj
2019. január 20.

Elég sűrű, nagyon kellemes illatú olaj. Hajmosás után a hajvégbe dörzsölök 1-1 pumányit és az eredménnyel meg vagyok elégedve. Puha, selymes, könnyen fésülhetővé válik a hajam és az illatot is tarja egy ideig.

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Alapozó SPF15
2019. január 19.

Életem eddigi legjobb alapozója. A színt segítettek kiválasztani a drogériában, így tényleg passzol a bőrömhöz. Könnyed, jól fed, szépen egységesíti a bőrt, nincs maszkos hatása, jól építhető. Olyan érzés, mintha semmit nem viselnék az arcomon, még nyáron sem zavaró. Nekem nem ül a ráncokba, tartós pedig egész nap viselem. Nem szárít, bár én mindig hidratálok előtte. Megérdemli az öt pontot.

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém

Yves Rocher Anti-Age Global Sejtregeneráló Éjszakai Krém
2018. december 15.

Ez egy sűrű, tápláló krém, könnyen beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet. Ránctalanító hatását nem észleltem, de jól hidratál. Erősen túlárazott, féláras akcióban éri meg vásárolni.

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs

Trend It Up Ultra Matte Folyékony Ajakrúzs
2018. december 15.

Egy bogyós gyümölcs színű árnylatot vettem. Az applikátor bumszli, nem lehet vele precízen dolgozni. Ecsettel szépen fel lehet vinni. Erősen pigmentált, a színe szép,. Viszont nagyon nem tartós és maszatolódik.

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP

Jean Paul Gaultier Scandal By Night EDP
2018. november 1.

Mintát kaptam belőle és azonnal beleszerettem. Édes, mézes finomság. Édes illatok kedvelőinek ajánlott. Ráadásul nagyon tartós, ami a manapság kapható illatokra kevéssé jellemző. Valószínűleg beszerzem nagyobb kiszerelésben.

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre

Nivea Zuhanyzás Közbeni Testápoló Tej Száraz Bőrre
2018. október 22.

Ajándékba kaptam, magamtól nem vettem volna meg. Nem vagyok tőle elragadtatva. Próbáltam vizes és száraz bőrön is, Nagy különbséget nem érzek. Nehezen szívódik be, nem igazán érzem, hogy hidratálna. Az illata olyan kis semmilyen. Nehezen jön ki a flakonból. Ebben az árkategóriában ennél sokkal jobb testápolók is kaphatók.

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG

The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG
2018. október 2.

Lassan két hónapja használom reggel és este. Egy-egy cseppet kenek el a szemem alatti bőrre. Puffadás eddig sem volt, inkább csak a karikákat szeretném halványítani. Nagyon kellemes az állaga, könnyen beszívódik. Ezt követően használok még valamilyen szemránckrémet. Nem tudom megítélni, hogy csökkentek-e a karikák, de mindenképpen javult a bőröm állapota, nem húzódik és kellően hidratálttá vált. Nagy adag, sokáig kitart, ár-értékarányban nagyon jó.

Dove Nourishing Secrets Replenishing Ritual Testápoló Tej

Dove Nourishing Secrets Replenishing Ritual Testápoló Tej
2018. szeptember 30.

Jól megszokott Dove minőség egy nagyon szuper illattal. Jól eloszlatható a bőrón, hamar beszívódik, jól hidratál. Nálam öt pontot ér.

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal

Zelka Szőlő Kivonatos Arckrém Szőlőmag Olajjal
2018. augusztus 29.

Több tégellyel is elhasználtam belőle. Könnyű kis krém, gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, nem fénylik tőle az arcom. Jól hidratál, kellemes levendula illata van. Nekem bevált, előnye, hogy natúr kozmetikai és magyar termék.

Rimmel Professional Szemöldökceruza

Rimmel Professional Szemöldökceruza
2018. augusztus 27.

Nekem tökéletesen bevált ez a szemöldökceruza. A sötétbarna árnyalatot választottam, a sötét hajamhoz ez illik leginkább. Precízen lehet vele dolgozni, nem kenődik el, a nap végéig kitart. A kupakján lévő kis kefét is használom, miután felvittem a terméket, ezzel eligazítom. Sokáig kitart.