Zsu1003

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2017. augusztus 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Artdeco All In One Szempillaspirál

Artdeco All In One Szempillaspirál
2018. augusztus 27.

Sokat vártam ettől a szempillaspiráltól, de csalódást okozott. Se nem dúsít, se nem hosszabbít. Hogy mennyire tartós, azt nem tudom megítélni, hisz felvitel után is alig látszik valami.

Garnier Mineral Protection 6 Floral Fresh Golyós Dezodor

Garnier Mineral Protection 6 Floral Fresh Golyós Dezodor
2018. augusztus 27.

Kellemes ugyanakkor diszkrét az illata, pozitívum, hogy nem tartalmaz alkoholt. Ősztől tavaszig kiválóan helyt állt, azonban a nyári hőségben nem tudja megakadályozni az izzadást. A csomagolása sem tökéletes, nem lehet szállítani,mert belefolyik a tetejébe a termék.

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift
2018. augusztus 27.

Nekem bevált. Bombabiztos izzadásgátló, egész nap kitart még ebben a trópusi hőségben is. Az illata nem tolakodó. Nekem még nem hagyott nyomot a ruhámon, míg más izzadásgátlóknál ez sokszor problémát jelent.

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém

Helia-D Botanic Concept Éjszakai Hidratáló Krém
2018. augusztus 27.

Nagyon szeretem ezt a krémet. Kitűnő az állaga, kicsit testesebb, de ez nem hátrány, mivel éjszakai krémről van szó. Az én bőröm gyorsan beszívja,nem hagy zsíros érzetet, jól hidratál. Az illata mennyei, engem az otelló szőlőre, illetve mustra emlékeztet. Az ára is baráti, ráadásul magyar termék.

The Body Shop Drops Of Youth Fényvédős Hidratálótej SPF20 / PA+++

The Body Shop Drops Of Youth Fényvédős Hidratálótej SPF20 / PA+++
2018. augusztus 25.

Fényvédő krémet kerestem, erre esett a választásom. A pumpás adagoló nagyon praktikus, egyszerre nem ad ki sok terméket. Maga a krém tejszín sűrűségű, kissé opaleszkáló. Az illatával nekem nincs semmi problémám. Képtelenség belőle olyan mennyiséget felvinni, amit a fényvédőkből általában javasolnak. Kis adagot használok, mert elég lassan szívódik fel, kicsit ragacsos érzet marad utána. Viszont sminkelni nagyon jól lehet rá. Pozitívum, hogy antioxidánst is tartalmaz.

Babor High Protection Sun Lotion SPF30

Babor High Protection Sun Lotion SPF30
2018. július 20.
(!)

Tesztelésre kaptam a terméket, amit ezúton is nagyon köszönök. Eddig vártam, hogy az időjárás kedvezzen nekem, de amikor időm engedte volna, nem sütött a nap. Így én egész testen egyelőre nem tudtam kipróbálni. Arcra, karra, kézfejre használom rendszeresen.
A csomagolása minőségi, a krém folyékony, leginkább a tejszínhez tudnám hasonlítani. Az adagolója praktikus, pumpás, egyszerre nem jön ki sok termék. A krém kellemes illatú, könnyen el lehet oszlatni a bőrön, elég gyorsan beszívódik. Kissé ragacsos érzet marad utána, ami egyáltalán nem zavaró. Sőt kiváló sminkalapnak. Az utóbbi időben arctisztítás után egy hialuron sav tartalmú szérumot használok, majd a Babor fényvédő krémet. 5-10 perc elteltével jöhet a smink. Nekem ez így bevált. Karokat és dekoltázst is kenem egy ideje, amit nem takar a ruha. Korábban erre nem fordítottam olyan nagy gondot. Több cikket olvastam azonban a napsugarak káros hatásáról (bőröregedés, ráncok kialakulása, pigment foltok megjelenése, nem beszélve a bőrrák kockázatáról!) Azóta még jobban odafigyelek erre és megfogadtam, hogy az év 365 napjában használok fényvédőt. Ezt nektek is javaslom!
Ez a termék nagyszerűen megállja a helyét. Ha csak arcra, karra használja az ember, akkor nagyon kiadós, sokáig elég és ezt figyelembe véve az ára már nem is olyan borsos.

Isana Indian Passion Krémtusfürdő

Isana Indian Passion Krémtusfürdő
2018. június 23.

Az illata nagyon finom, az állagával, sűrűségével sincs probléma. Arra amire való, tökéletesen megfelel. A csomagolásával nem vagyok kibékülve, a tubusból a készítmény utolsó harmadát kínkeservesen lehet csak kinyerni.

For Your Beauty Pirosító Ecset

For Your Beauty Pirosító Ecset
2018. június 23.

Nagyon jó kis ecset, puha, nem hullik a szőre. Én pirosításra, illetve bronzosításra is szoktam használni. Ár-értékarányban nagyon jó.

The Body Shop Pink Grapefruit Eau De Toilette

The Body Shop Pink Grapefruit Eau De Toilette
2018. június 23.

Nagyon finom friss, nyári illat. Az egyetlen probléma a tartóssága...

Kenzo Flower by Kenzo

Kenzo Flower by Kenzo
2018. április 28.

Az egyik nagy kedvencem. Évekkel ezelőtt használtam rendszeresen. Én nem érzem külön az összetevők illatát, de maga a kompozíció csodás! És egyedi, más illattal nem összekeverhető. Legalábbis az én bőrömön jól működik. Ráadásul nagyon tartós. Nem értem az alacsony pontszámot, ennél ez az illat többet érdemel.